Uitslagen 2024

Uitslagen competitie Baarvisser van het jaar

Tussenstand 2024.

NuVorigNaam1ste2de3deTotaalAantal
11Jeroen Buijs128113
23Andre van Kleef346133
32Peter Posthumus2112153
46Kees Hoogeboom6101173
54Jan Agenant5511213
69Frank Melten7153253
710Pieter Oostwouder12143293
87Jan de Jonge71112303
95Paul Beerepoot4819313
1011Herman Vos2169363
1114Dirk Swart15183363
1212Reinier Gootjes181119483
1316Sjaak Eckhardt181919563
1418Rob Kaars271616593
1513Carla Buijs22832623
1617Ernst van Amersfoort182519623
1715Cor Hink172029663
1819Milo Posthumus232125693
1920Jannes Diekema262429793
2021Arjan Sanders-3252
218Gerrit de Wind156-212
2225Cees Sanders-1112232
2323Frans Hogeterp10-18282
2428Chris Ooteman-1719362
2524Sjaak van der Bliek10-27372
2629Chris Zonneveld-2231532
27103Anton Klaver--661
2822Henk Roos9--91
2940Jan Stam--991
3041Richard van Huizen--12121
3126Dirk Feijen13--131
3227Richard Emmaneel13--131
3338Marcel Kok--16161
3470Charles Engel--19191
3530Gerwin Kuiper23--231
3631Cor Van Etten-23-231
3732Cor Hogeterp25--251
3833Xavier Jager-25-251
3961Henk van der Vaart--26261
4034Paul Buijsman-27-271
4151Wiebe van Huizen sr--27271
4235Nico Ooteman-28-281
4336Jan Meijer-29-291
4437Cor Roet-30-301

Bovenstaande tabel is aangepast op 19 jul 2024


Overige wedstrijden

Uitslagen NK / Selectie / Regio

    – nog niets gevist

    Uitslagen jeugd

      – nog niets gevist

      Uitslagen overige wedstrijden


        – nog niets gevist