Uitslag 17e wedstrijd 2019 (Arie Buth Memorial)

Het is zondag 24 november 2019.
Op de agenda staat de laatste wedstrijd die meetelt voor de topcompetitie “Baarsvisser van het jaar”.

Met 5 maal een overwinning, 3 maal een 2e plaats en 4 maal een 3e plaats is de winnaar van deze competitie al bekend. Elke wedstrijd heeft echter ook een individueel karakter. Juist deze wedstrijd is heel bijzonder. Dertien jaar geleden werd de baarscompetitie in het leven geroepen door enkele fanatieke baarsvissers. Eén daarvan was Arie Buth. Arie was een bevlogen baarsvisser, goede organisator maar bovenal een gezellig mens. Helaas moesten wij in 2010 geheel onverwachts al afscheid van hem nemen.

De competitie leeft voort en uit eerbetoon kreeg de laatste wedstrijd van het seizoen de titel “Arie Buth Memorial”. Zoon Mark en kleinzoon Lars hebben het baarsvirus ook en ook deze laatste wedstrijd zijn ze van de partij.

Om 7 uur openen de deuren van Prins Maurits, het dorpshuis van Nieuwe Niedorp. Alle deelnemers worden getrakteerd op koffie en koek in een toepasselijke vorm gebakken!
Bijkomend voordeel van de locatie: Het ligt op steenworpafstand van de te bevissen wateren. Mede vanwege het grote aantal deelnemers worden er 2 stekken gevist aan een zijsloot van de Langereis, De sloot heet WesterLangereis en is gelegen aan de Zuiderweg.


Zo’n 50 deelnemers aan deze baarswedstrijd


Baarsvissers beginnen “altijd” aan het kantje


Afstand bewaren en rust houden. Zie jij de baars dan ziet de baars jou.


Thom Groot staat nog achter Jannes Diekema in het klassement. Hij kan een 29 wegvissen, Jannes een 24.


Paul Beerepoot heeft ze allemaal meegevist. Er zitten mooie uitslagen tussen. Behoudt hij zijn 6e positie?


André van Kleef kan dit jaar geen podiumplek bemachtigen. Het is al jarenlang stuivertje wisselen in de top 3, maar dit jaar gooit Jan de Jonge roet in het eten.


Na 2 stekken verkassen we naar de Langereis. Als dit water geen of weinig vis oplevert, is een huidige tussenstand wellicht leuk om te weten:

 NaamAantal
1Sjaak Eckhardt31
2Jeroen Buijs19
3Henk Roos18
4Jan Stam15
5Jannes Diekema14
6Marcel Kok14
7Rob Kaars13
8Jan Agenant13
9Pieter Oostwouder12
10Mark Buth11

Sjaak Eckhardt wist op de eerste stek al 25 baarzen te vangen en mag voorlopig op de hoogste trede staan


Aan de Langereis zijn riethaken een noodzaak om effectief te vissen.

Op de derde stek (de eerste aan de Langereis) zijn grote vangstverschillen. De topper is Richard Pronk. Hij vangt er 55. Thom Groot haakt er 41 en Jan Stam 30. Dit zorgt voor grote verschuivingen in het klassement.


Zo zien baarsdrijvertjes eruit.

Op de vierde stek heeft Jan de Jonge de hoogste vangst met 24 stuks.

Henk Roos mag ook in dit lijstje: de laatste stek heeft hij er 16 en is hiermee stekkoning.

Na 5 maal 20 minuten te hebben gevist gaan de vissers terug naar de Prins Maurits. Nu begint voor Marcel en Richard het rekenwerk. Ook Pieter Oostwouder gaat aan het rekenen: deze wedstrijd was tevens de laatste jeugd baarswedstrijd van een serie van drie. Dit jaar het ongekend hoge aantal verschillende baarsvissertjes van 27. Tijdens deze laatste wedstrijd doen er toch nog 14 mee.

Weinig wind maakt het vissen, zeker bij rietkragen, eenvoudiger


Even poseren …


Moderne apparatuur op nostalgisch tafelkleed

Vele broodjes bal vliegen vanuit de keuken richting de baarsvissers. De strijd is gestreden en spoedig worden de uitslagen openbaar gemaakt.
Allereerst volgt de individuele uitslag van de jeugd. Deze wedstrijd was taai. Voor beide wateren moest de trukendoos open om de baarsjes te verleiden. Dichtbij, ver, hoog, laag: het was zoeken, zoeken, zoeken. Een flinke dosis geluk op je stek was hier zeker aan de orde. De 3 jeugdtoppers:

 NaamVereniging24-11-'19
1Lars ButhHSV VIOD16
2Jochem SpekHSV Klokkeweel9
3Julian NabuursHSV Klokkeweel5


Lars Buth wint bij de jeugd deze wedstrijd.


Na het uitreiken van mooie prijzen volgt de uitslag van de jeugdcompetitie.

Morris ving in 3 wedstrijden ruim 100 baarzen.


Lars wordt 2e


Joyce Engel van de Langedijker sportvissers is derde in de jeugdcompetitie 2019

Alle jeugd deelnemers krijgen een mooie prijs van de organisatie.

 NaamVereniging14-09-'1926-10-'1924-11-'19totaal
1Morris KonijnHSV Klokkeweel59402101
2Lars ButhHSV VIOD55281699
3Joyce EngelHSV Langedijker Sportvissers e.o.5425382
4Julian NabuursHSV Klokkeweel4422571
5Tycho ZuijdwijkHSV Langedijker Sportvissers e.o.4219263
6Joey EngelHSV Langedijker Sportvissers e.o.3324057
7Paul van HouteBadhoevedorp391251
8Terry FlorisHSV Langedijker Sportvissers e.o.1817338
9Mel SlinkHSV Langedijker Sportvissers e.o.34236
10Sacha SmitWervershoofX2828
11Tycho WeijersBurgerbrugX25328
12Morris DumasAmsterdamX2727
13Jessica JanusHSV VIOD2424
14Sem KeijHSV VIOD2222
15Jim van MeegenAmsterdamX19221
16Jochem SpekHSV KlokkeweelX12921
17Casper JanssenBadhoevedorpX16218
18Casijn WeelHSV KlokkeweelX1616
19Joshua PeerdemanEnkhuizenX16016
20Jay ButerHSV Langedijker Sportvissers e.o.X11011
21Joris RoordaHSV KlokkeweelX1010
22Sem RoordaHSV KlokkeweelX1010
23Jochem PostmaHSV KlokkeweelX1010
24Cas SmetsHaarlemX88
25Jesse PuttersEnkhuizenX33
26Bing ScherpenhuisenKoog aan de ZaanX33
27Rens ManshandenOnbekendX11


Dan zijn de grote jongens aan de beurt. Mede door de monsterstek van 55 stuks weet Richard Pronk deze wedstrijd te winnen. De vel begeerde Bronzen Baars ontvangt hij uit handen van Lars.

Richard ving 67 baarzen en wint hiermee de Bronzen Baars.

De overige uitslagen:

Pl.NaamVisclubStek12345Totaal
1Richard PronkDe Eendracht450551667
2Jan de JongeDe Sander2342524763
3Thom GrootDe Sander1514411148
4Henk RoosEdam9171851647
5Jeroen BuijsRingdijk331366101146
6Jan StamSchele Posch31114300045
7Rob KaarsEdam1294240845
8Frans HogeterpDe Sander1332240837
9Paul BeerepootRingdijk1442290136
10Sjaak EckhardtSchele Posch3025632036
11Arjan SandersRingdijk362220636
12Jannes DiekemaDe Sander1140313434
13Piet FranzenRingdijk10201601230
14Chris ZonneveldVNK3290115126
15Marcel KokDe Sander812214625
16Peter PosthumusDe Eendracht1962122123
17Reinier Gootjest Voorntje363273823
18Pieter OostwouderSchele Posch349313622
19Cor HogeterpDe Sander510164021
20Mark ButhDe Eendracht357461321
21Andre van KleefSchele Posch222360718
22Marcel AcquoyDe Sander1130131017
23Chris OotemanSchele Posch161970017
24Ronald KoekRingdijk74121816
25Lars ButhDe Eendracht385022716
26Nico OotemanSchele Posch200461516
27Jan AgenantAlkmaar2911220015
28Frank MeltenSchele Posch1700110415
29Gerrit de WindDe Eendracht212260515
30Dirk SwartDe Eendracht251334314
31Rob JakLimmen231640112
32Mark WeijersDe Eendracht373410311
33Cees SandersRingdijk64122211
34Klaas FranzenRingdijk24221049
35Jochem SpekBaars46202329
36Jeroen RoelsDe Poel27105118
37Herman VosVislust Koedijk18033107
38Nico PronkDe Eendracht28212005
39Julian NabuursBaars50110215
40Tycho WeijersDe Eendracht41300003
41Joyce EngelSchele Posch48200013
42Terry FlorisSchele Posch49110103
43Casper JansenBaars43000202
44Tycho ZuidwijkBaars39000112
45Morris KonijnVNK42001102
46Jim van MeegenBaars45110002
47Mel SlinkBaars51010102
48Gerrit TuijnLimmen26000000
49Jay Butert Voorntje40000000
50Joshua PeerdemanBaars44000000
51Joey EngelSchele Posch47000000

Het houdt hiermee niet op. De competitievissers hebben 17 keer kans gehad om mooie uitslagen te vissen. De beste 11 uitslagen tellen voor de eindstand. Zoals al eerder gemeld is het dit jaar weer Henk Roos die een fenomenale reeks uitslagen laat zien. Henk is zonder twijfel de beste baarsvisser van Nederland. Wie dit tegenspreekt wordt dringend verzocht zich volgend jaar te komen bewijzen bij de “Baarsvisser van het jaar competitie 2020”!

1e plaats: Henk Roos


2e plaats: Jeroen Buijs


3e plaats: Jan de Jonge


4e plaats: André van Kleef


5e plaats: Pieter Oostwouder

De eerste 10 winnen een mooie beker. Voor eenieder die een competitie heeft gevist (minimaal 11 wedstrijden) is er een goed gevulde tas met “inhoud” als prijs.
De overige 5 bekerwinnaars:

6e plaats: Paul Beerepoot


7e plaats: Peter Posthumus


8e plaats: Jan Agenant


9e plaats: Arjan Sanders


10e plaats: Dirk Swart

Er zit nog een extra tintje aan deze competitie: De bovenste 25 plaatsen zich automatisch voor het Nederlands kampioenschap baarsvissen 2020.
Het blijkt een opvallend spannende strijd. U ziet de geplaatsten:

Voor het complete jaaroverzicht verwijs ik naar de “Uitslagen 2019” pagina.

Vriendelijke groeten en wellicht tot volgend jaar,

Rob Jak
Webmaster

Uitslag 3e jeugdbaarswedstrijd 2019

 NaamVerenigingTotaal
1Lars ButhHSV VIOD16
2Jochem SpekHSV Klokkeweel9
3Julian NabuursHSV Klokkeweel5
4Joyce EngelHSV Langedijker Sportvissers e.o.3
5Terry FlorisHSV Langedijker Sportvissers e.o.3
6Tycho WeijersBurgerbrug3
7Morris KonijnHSV Klokkeweel2
8Tycho ZuijdwijkHSV Langedijker Sportvissers e.o.2
9Mel SlinkHSV Langedijker Sportvissers e.o.2
10Jim van MeegenAmsterdam2
11Casper JanssenBadhoevedorp2
12Joey EngelHSV Langedijker Sportvissers e.o.0
13Joshua PeerdemanEnkhuizen0
14Jay ButerHSV Langedijker Sportvissers e.o.0

Uitslag 16e wedstrijd 2019 (NH kampioenschap)


Toch nog een overwinning voor Peter Posthumus dit jaar

Pl.NaamVisclubStek12345Totaal
1Peter PosthumusDe Eendracht 148221647150
2Henk RoosEdam46172312548
3Marcel KokDe Sander1522845544
4Nico PronkDe Eendracht 234197121544
5Richard PronkNipro team5492152441
6Jeroen HovingNipro team23120131641
7Jeroen Roelst Voorntje24470151440
8Nico OotemanDe Schelepos31151801438
9Jeroen BuijsDe Ringdijk 14319374336
10Jan de JongeDe Sander30161211636
11Jan AgenantAlkmaar4720706134
12Rob KaarsEdam4129002132
13Reinier Gootjest Voorntje4226032031
14Gerrit de WindDe Eendracht 11701685130
15Pieter OostwouderDe Schelepos3925300129
16Cees SandersRingdijk1301855028
17Jannes DiekemaDe Sander3321210327
18Mark ButhNipro team133514227
19Frans HogeterpDe Sander3612407427
20Frank MeltenDe Schelepos1105125527
21Chris OotemanDe Schelepos52121210025
22Henk van der VaartDe Dobber223642924
23Klaas FranzenDe Ringdijk 24020101123
24Ronald KoekDe Ringdijk 22517131123
25Sjaak EckhardtDe Schelepos4510515223
26Jan StamDe Schelepos5115132021
27Dirk SwartDe Eendracht 13211601220
28Cor HogeterpDe Sander196821219
29Andre van KleefDe Schelepos2021021318
30Lars ButhDe Eendracht33141918
31Nico PrangerHHB21752318
32Henk EngelbrachtHHB554660218
33Jan VeldboerDe Eendracht 2509211417
34Paul BeerepootDe Ringdijk 1272446117
35Richard van HuizenDe Dobber378102314
36Arjan SandersDe Ringdijk 11001200012
37Ceryl EmmaneelVisluscht184212312
38Piet FranzenDe Ringdijk 2282333112
39Jan Tinus JeensmaDe Eendracht 2162332010
40Mark WeijersDe Eendracht8131409
41Jan VisserHHB53620008
42Cor SmitDe Dobber9231208
43Edwin SchoorlDe Baars38010607
44Tycho WeijersDe Eendracht7021407
45Jos SchenkDe Baars14060006
46Chris ZonneveldVNK12032106
47Wiebe van HuizenDe Dobber35211026
48Peter MolenaarDe Baars29320005
49Elle MolHHB4031004
50Richard EmmaneelVisluscht26010012
51Aart ZijlstraDe Dobber21010001

De korpsvissers van De Sander vingen 128 baarzen en pakten de eerste plaats

Uitslag 15e wedstrijd 2019 (Open Edam)


Pl.NaamVisclubStek12345Totaal
1Henk RoosEdam292427282413116
2Eric KuijperEdam39923236869
3Cees SandersBeemster3714162111466
4Jan de JongeDe Sander40618256964
5Jeroen BuijsBeemster241415254664
6Paul BeerepootBeemster6329161563
7Nico PrangerHHB331023155861
8Nico PronkEendracht262610165158
9Xavier JagerEdam436191721458
10Andre van KleefSchele Posch282113119357
11Frank MeltenSchele Posch7264201556
12Jannes DiekemaDe Sander42414111555
13Jan MeijerBeemster10239147255
14Dirk SwartEendracht18181499353
15Jan AgenantAlkmaar23201093850
16Mark ButhEendracht34261281249
17Peter PosthumusEendracht8198180348
18Reinier Gootjest Voorntje321011191445
19Sjaak EckhardtSchele Posch17101853743
20Fred van DortBeemster36101883443
21Elle MolHHB301011170139
22Frans HogeterpDe Sander212896439
23Chris OotemanSchele Posch320465136
24Herman VosKoedijk14163115136
25Joop KuijperEdam911567736
26Cor van EttenBeemster3810865736
27Mark MeijerBeemster25145110434
28Rob KaarsEdam1391067234
29Klaas FranzenBeemster1620531433
30Chris ZonneveldVNK1120253232
31Jan StamSchele Posch42810130132
32Ronald KoekBeemster2219930031
33Marcel KokDe Sander2717452331
34Andries de JongDe Rijp1215242730
35Gerrit de WindEendracht2191360129
36Jamie de RooijHHB112761026
37Bert Jan RuitenbergPuttersvreugd359761225
38Lars ButhEendracht3123123424
39Jacq PaterSchele Posch415873023
40Cor HogeterpDe Sander1515132122
41Nico OotemanSchele Posch207570221
42Dick de RooijHHB513111218
43Piet FranzenBeemster198013315
44Harry WiertzEdam4430100013


Pl.NaamVisclubStek nrKorpsTotaalTotaal Korps
1Henk RoosEdam292116211
2Jan de JongeDe Sander40264211
3Marcel KokDe Sander27231211
4Cees SandersBeemster37666193
5Jeroen BuijsBeemster24664193
6Paul BeerepootBeemster6663193
7Eric KuijperEdam39169139
8Joop KuijperEdam9136139
9Rob KaarsEdam13134139
10Dirk SwartEendracht18353130
11Peter PosthumusEendracht8348130
12Gerrit de WindEendracht21329130
13Frank MeltenSchele Posch7456109
14Jan StamSchele Posch42432109
15Nico OotemanSchele Posch20421109
16Klaas FranzenBeemster1653379
17Ronald KoekBeemster2253179
18Piet FranzenBeemster1951579

Uitslag NK korpsen 2019


Met excel gegenereerde draaitabel:

Als wordpress tabel:

naamkorpsstek 1stek 2stek 3stek 4stek 5totaal
R.KaarsDe Sander70711
M.KokDe Sander51210
H.RoosDe Sander1702402
totaal291332368
A.v.KleefSchele Posch114900
A.KlaverSchele Posch911320
P.OostwouderSchele Posch110201
totaal315242163
S.v.d.Blieklangedijker sportvisser42400
K.Hoogeboomlangedijker sportvisser101710
S.Eckhardtlangedijker sportvisser1001610
totaal243272056
J.AgenantAlkmaar en omst.1013930
J.DiekemaAlkmaar en omst.63101
R.FaasseAlkmaar en omst.30000
totaal1916103149
A.SandersRingdijk 1160600
P.BeerepootRingdijk 163700
J.BuijsRingdijk 110611
totaal233191147
R.SchellingerhoutVischlust51000
D.FeijenVischlust118500
C.B.EmmaneelVischlust80000
totaal24950038
J.HovingNipro73000
N.PronkNipro22100
R.PronkNipro119210
totaal201431038
R.Gootjest Voorntje80100
N.v.d.Stoopt Voorntje73200
E.Maest Voorntje88000
totaal231130037
G.d.WindDe Eendracht 152200
D.SwartDe Eendracht 141000
P.PosthumusDe Eendracht 1112411
totaal20561133
C.SmitDe Dobber30130
H.v.d.VaartDe Dobber35400
R.V.HuizenDe Dobber60610
totaal125114032
J.d.JongeATW93110
P.PilkesATW131000
Sj.PilkesATW13000
totaal23711032
R.KoekRingdijk 281010
P.FranzenRingdijk 230000
K.FranzenRingdijk 2101001
totaal21201125
J.EntesDe Eendracht 271311
J.VeldboerDe Eendracht 211101
J.JeensmaDe Eendracht 232000
totaal11441222

Tussenstand jeugdbaarscompetitie 2019 (na 2 wedstrijden)

 NaamVereniging14-09-'1926-10-'19totaal
1Morris KonijnHSV Klokkeweel594099
2Lars ButhHSV VIOD552883
3Joyce EngelHSV Langedijker Sportvissers e.o.542579
4Julian NabuursHSV Klokkeweel442266
5Tycho ZuijdwijkHSV Langedijker Sportvissers e.o.421961
6Joey EngelHSV Langedijker Sportvissers e.o.332457
7Paul van HouteBadhoevedorp391251
8Terry FlorisHSV Langedijker Sportvissers e.o.181735
9Mel SlinkHSV Langedijker Sportvissers e.o.34X34
10Sacha SmitWervershoofX2828
11Morris DumasAmsterdamX2727
12Tycho WeijersBurgerbrugX2525
13Jessica JanusHSV VIOD24X24
14Sem KeijHSV VIOD22X22
15Jim van MeegenAmsterdamX1919
16Casijn WeelHSV KlokkeweelX1616
17Joshua PeerdemanEnkhuizenX1616
18Casper JanssenBadhoevedorpX1616
19Jochem SpekHSV KlokkeweelX1212
20Jay ButerHSV Langedijker Sportvissers e.o.X1111
21Joris RoordaHSV KlokkeweelX1010
22Sem RoordaHSV KlokkeweelX1010
23Jochem PostmaHSV KlokkeweelX1010
24Cas SmetsHaarlemX88
25Jesse PuttersEnkhuizenX33
26Bing ScherpenhuisenKoog aan de ZaanX33
27Rens ManshandenOnbekendX11

Opzet

Er zijn 3 wedstrijden welke worden georganiseerd door de commissie Baarsvisser van het Jaar, de Jeugdcommissie regio Noord en HSV Klokkeweel.
Het zijn open wedstrijden en iedereen kan er aan meedoen.
De Arie Buth Memorial is de laatste wedstrijd die meetelt voor de competitie.
Na deze wedstrijd wordt DE (Jeugd) BAARSVISSER VAN HET JAAR bekend gemaakt.

Reglement:

  1. Aas : worm en/of maden.
  2. Wedstrijdduur: 5 x 20 minuten of anders zoals aangegeven door de organisatie.
  3. Puntentelling voor de competitie: 1 baars = 1 punt.  Andere vissoorten tellen niet!
  4. Het parcours dient gevolgd te worden.

De uitslag:

De visser met de meeste baarspunten wint de wedstrijd.
Bij gelijke stand telt het hoogste aantal baarzen gevangen in 1 stek.

De eindstand van de competitie;

De eindstand wordt opgemaakt over de 3 wedstrijden. Er is geen aftrek.

De visser die na de 3 wedstrijden het hoogst aantal baarspunten bij elkaar heeft gevist  mag zich
Jeugd “Baarsvisser van het jaar” noemen.

Commissie “Baarsvisser van het Jaar”,
en
De jeugdcommissie Regio Noord

Uitslag 2e jeugdbaarswedstrijd 2019

Hoogkarspel,

De tweede Baarsvisser van het Jaar jeugdwedstrijd is gevist op 26 oktober 2019

 NaamHengelsportvereniging1e stek2e stek3e stek4e stek5e stekTot. Pnt.
1Morris KonijnHSV Klokkeweel88710740
2Sacha SmitWervershoof72213428
3Lars ButhHSV VIOD6786128
4Morris DumasAmsterdam9634527
5Tycho WeijersBurgerbrug5369225
6Joyce EngelHSV Langedijker Sportvissers e.o.4386425
7Joey EngelHSV Langedijker Sportvissers e.o.23711124
8Julian NabuursHSV Klokkeweel3457322
9Tycho ZuijdwijkHSV Langedijker Sportvissers e.o.0658019
10Jim van MeegenAmsterdam4136519
11Terry FlorisHSV Langedijker Sportvissers e.o.2515417
12Casijn WeelHSV Klokkeweel7233116
13Joshua PeerdemanEnkhuizen2425316
14Casper JanssenBadhoevedorp3235316
15Jochem SpekHSV Klokkeweel2631012
16Paul van HouteBadhoevedorp1225212
17Jay ButerHSV Langedijker Sportvissers e.o.4231111
18Joris RoordaHSV Klokkeweel0118010
19Sem RoordaHSV Klokkeweel1450010
20Jochem PostmaHSV Klokkeweel3222110
21Cas SmetsHaarlem311128
22Jesse PuttersEnkhuizen300003
23Bing ScherpenhuisenKoog aan de Zaan110013
24Rens ManshandenOnbekend010001

Opzet

Er zijn 3 wedstrijden welke worden georganiseerd door de commissie Baarsvisser van het Jaar, de Jeugdcommissie regio Noord en HSV Klokkeweel.
Het zijn open wedstrijden en iedereen kan er aan meedoen.
De Arie Buth Memorial is de laatste wedstrijd die meetelt voor de competitie.
Na deze wedstrijd wordt DE (Jeugd) BAARSVISSER VAN HET JAAR bekend gemaakt.

Reglement:

  1. Aas : worm en/of maden.
  2. Wedstrijdduur: 5 x 20 minuten of anders zoals aangegeven door de organisatie.
  3. Puntentelling voor de competitie: 1 baars = 1 punt.  Andere vissoorten tellen niet!
  4. Het parcours dient gevolgd te worden.

De uitslag:

De visser met de meeste baarspunten wint de wedstrijd.
Bij gelijke stand telt het hoogste aantal baarzen gevangen in 1 stek.

De eindstand van de competitie;

De eindstand wordt opgemaakt over de 3 wedstrijden. Er is geen aftrek.

De visser die na de 3 wedstrijden het hoogst aantal baarspunten bij elkaar heeft gevist  mag zich
Jeugd “Baarsvisser van het jaar” noemen.

Commissie “Baarsvisser van het Jaar”,
en
De jeugdcommissie Regio Noord

Uitslag 1e jeugdbaarswedstrijd 2019

Broek op Langedijk,

De eerste Baarsvisser van het Jaar jeugdwedstrijd is gevist op 14 september 2019

 NaamHengelsportvereniging1e stek2e stek3e stek4e stek5e stekTot. Pnt.
1Morris KonijnHSV Klokkeweel167842459
2Lars ButhHSV VIOD155852255
3Joyce EngelHSV Langedijker Sportvissers e.o.1311841854
4Julian NabuursHSV Klokkeweel114771544
5Tycho ZuijdwijkHSV Langedijker Sportvissers e.o.15785742
6Paul van HouteBadhoevedorp61771839
7Mel SlinkHSV Langedijker Sportvissers e.o.5479934
8Joey EngelHSV Langedijker Sportvissers e.o.6648933
9Jessica JanusHSV VIOD5453724
10Sem KeijHSV VIOD6273422
11Terry FlorisHSV Langedijker Sportvissers e.o.5052618

Opzet

Er zijn 3 wedstrijden welke worden georganiseerd door de commissie Baarsvisser van het Jaar, de Jeugdcommissie regio Noord en HSV Klokkeweel.
Het zijn open wedstrijden en iedereen kan er aan meedoen.
De Arie Buth Memorial is de laatste wedstrijd die meetelt voor de competitie.
Na deze wedstrijd wordt DE (Jeugd) BAARSVISSER VAN HET JAAR bekend gemaakt.

Reglement:

  1. Aas : worm en/of maden.
  2. Wedstrijdduur: 5 x 20 minuten of anders zoals aangegeven door de organisatie.
  3. Puntentelling voor de competitie: 1 baars = 1 punt.  Andere vissoorten tellen niet!
  4. Het parcours dient gevolgd te worden.

De uitslag:

De visser met de meeste baarspunten wint de wedstrijd.
Bij gelijke stand telt het hoogste aantal baarzen gevangen in 1 stek.

De eindstand van de competitie;

De eindstand wordt opgemaakt over de 3 wedstrijden. Er is geen aftrek.

De visser die na de 3 wedstrijden het hoogst aantal baarspunten bij elkaar heeft gevist  mag zich
Jeugd “Baarsvisser van het jaar” noemen.

Commissie “Baarsvisser van het Jaar”,
en
De jeugdcommissie Regio Noord