Uitslag kampioenschap regio Noord

Plt.SteknoNaamClubStek1Stek2Stek3Stek4Stek5Totaal
114A.v.KleefDe Schele Posch163127224100
21A.KlaverDe Schele Posch11242526591
38Sj v.d.BliekDe Schele Posch131823221187
411J.AgenantAlkmaar191713201584
522D.FeijenVischlust6272014875
620J.RampenDe Eendracht19161516975
712J.StamDe Schele Posch41423211274
83N.PronkDe Eendracht6122724473
97D.SwartDe Eendracht1373014872
1018C.OotemanDe Schele Posch1243011470
1116R.Gootjest Voorntje122013101469
122J.EelsingDe Niedorpen6192513467
1313F.MeltenDe Schele Posch112010141267
1423H.Vosvislust Koedijk7178112265
156P.OostwouderDe Schele Posch71520121165
169J.Roelst Voorntje782216356
1710R.EmmaneelVischlust491415749
1821R.SchellingerhoutVischlust10131010447
1917J.Butert Voorntje961015646
2024J.v.'t VoortDe Niedorpen691211745
214C.B.EmmaneelVischlust1110129244
2215Sj EckhartDe Schele Posch313717343
235R.GrootDe Schele Posch77815643
2419N.OotemanDe Schele Posch51569237

Uitslag kampioenschap regio West

Pl.NaamVisclubStek1ste Stek2de Stek3de Stek4de Stek5de StekTotaal
1Jannes DiekemaDe Sander1168110025
2Cees SandersDe Ringdijk102970220
3Marcel KokDe Sander133480217
4Frans HogeterpDe Sander32480216
5Thom GrootDe Sander1401130115
6Jan de JongeDe Sander11290315
7Simon SchouwsLimmen152460113
8Cor HogeterpDe Sander90750012
9Henk RoosEdam60740011
10Rob KaarsEdam123350011
11Carla BuijsDe Ringdijk2053019
12Cor ZomerdijkATW8215008
13Paul BeerepootDe Ringdijk4213028
14Ernst van AmersfoortDe Sander5014005
15Jeroen BuijsDe Ringdijk7310004

Uitslag Zilverenbrug 2021


Henk Roos wint de ZilverenBrug 2021


Arjan Sanders pakt de tweede plaats


Het brons is voor Gerrit de Wind

Plt.SteknoNaamStek1Stek2Stek3Stek4Stek5Totaal
128Henk Roos2432192121117
231Arjan Sanders2929171315103
343Gerrit de Wind152215221791
413Andr‚ van Kleef162112202190
520Jeroen Buijs131823122086
627Dirk Swart151418152385
718Nico v d Stoop201418131681
89Peter Posthumus181512122279
95Thom Groot211615101476
1036Cees Sanders141710171674
1112Nico Pronk14151292373
128Jan Eelsing14171781672
1317Marcel Kok12162014971
1424Anton Klaver13181571770
1539Jan de Jonge151219101369
1634Reinier Gootjes111613151368
176Frank Melten17111391767
181Jan Tinus Jeensma2051517966
1926Mark Buth81617101566
2038Herman Vos81317131566
2125Jan Agenant1681072061
2242Rein Schellingerhout11151281561
2311Paul Beerepoot1398141458
2435Jannes Diekema16121071156
2532Rob Kaars8161111955
2616Cor Smit6136121754
2729Pieter Oostwouder141479953
2837Mark Weijers1111169552
294Jan Veldboer1281441048
3014Erik Maes96751542
3119John Rampen55981542
3222Lars Buth13687842
332Nico Ooteman131171739
3423Richard Emmaneel95781039
3530Ceryl Emmaneel11991838
3641Sjaak Eckhardt5886936
377Chris Zonneveld113731135
3815Rosa Beerepoot12757435
3933Xavier Jager08111727
403Hans Halsema3666425
4110Chris Ooteman8741424
4221Cor Hogeterp1454923
4340Tycho Weijers000000

Uitslag kampioenschap van De Ringdijk

Verslag Kampioenschap van De Ringdijk, 22 augustus, 3e editie.

Met angst en beven keken we de afgelopen dagen naar het weerbericht van zondag. Windkracht 5 bft, 100 mm neerslag, onweer, het zat allemaal in het vat. Maar wat een meevaller was het weer vandaag. Weinig wind, geen regen en af en toe een heerlijk zonnetje.

Dan de wedstrijd.


Eerst verzamelen in Café De Oude Munt in Middenbeemster. De zaal ging open om 07:00 uur en daar stond een kopje koffie met een gebakje voor iedereen klaar. H.S.V. De Ringdijk bestaat dit jaar 60 jaar en dat mag gevierd worden. Na een korte instructie vertrokken de 30 vissers naar het viswater: de Schermerringvaart tussen West-Graftdijk en Driehuizen. Enkele vissers hadden geruchten gehoord over de vangsten van enkele weken daarvoor en dat schiep de nodige verwachtingen. Zouden die ook waargemaakt worden?

Na stek 1 waren daar de nodige twijfels over. De gemiddelde vangst op stek 1 was 11 baarsjes per persoon. Niet slecht maar ook niet geweldig. Misschien was nog niet iedereen helemaal wakker…  Uitschieters op de eerste stek waren Jeroen Buijs met 31, Nico Pronk met 23 en André van Kleef met 20.

De tweede stek ging al wat beter. Gemiddeld werden daar 14 baarsjes per persoon gevangen. Uitschieters waren Arjan Sanders met 34, Reinier Gootjes met 25 en Marcel Kok, Henk Roos en Peter Posthumus met 23. Arjan, de winnaar van de vorige 2 edities, leidde de wedstrijd op dat moment met 50 stuks. Zou hij het 3 keer op rij presteren om te winnen?

De derde stek werd nog iets beter, het gemiddelde dat stek steeg naar 25 vissen per persoon. Uitschieters waren Arjan Sanders en Jeroen Buijs met 46 en Henk Roos met 38. Nog steeds leidt Arjan met 96 baarsjes. Nog 2 stekken te gaan.

De vierde stek bleef het gemiddelde goed met 23 visjes per persoon. André van Kleef deed hier goede zaken met 52 baarsjes, Jeroen Buijs volgde met 49 en Gerrit de Wind ving er 46. Nog één stek te gaan.

De laatste stek werden er gemiddeld opnieuw 23 baarsjes gevangen. Jeroen Buijs ving er 45, André van Kleef 40 en Thom Groot 35. De eindstand kon opgemaakt worden.

Winnaar van de derde editie van dit kampioenschap werd Jeroen Buijs met een totaal van 185 baarsjes. Tweede werd André van Kleef met 164 baarsjes en derde werd Arjan Sanders met 149 baarsjes.

Bij de korpsen werden ook hoge aantallen geschreven. Het winnende korps was van H.S.V. De Ringdijk met Jeroen Buijs, Arjan Sanders en Paul Beerepoot met 431 baarsjes, gevolgd door het korps van de Sander bestaande uit Henk Roos, Thom Groot en Marcel Kok met 412 en derde werd het korps van De Eendracht bestaande uit Gerrit de Wind, Dirk Swart en Peter Posthumus met 331 baarsjes.

Uitslag individueel

 Deelnemers:  korpsstek 1stek 2stek 3stek 4stek 5totaal
1BuijsJeroenH.S.V. De Ringdijk13114464945185
2Kleef, vanAndréDe Schele Posch2021315240164
3SandersArjanH.S.V. De Ringdijk11634463617149
4GootjesReinierDe Schele Posch41625373929146
5KokMarcelDe Sander31523354032145
6RoosHenkEdam '6831823383033142
7Wind, DeGerritDe Eendracht21310254633127
8GrootThomDe Sander31613332835125
9PronkNicoDe Eendracht52319211934116
10PosthumusPeterDe Eendracht2323272331107
11AgenantJanHSV Alkmaar e.o.1821232219103
12Jonge, deJanDe Sander121524212799
13BeerepootPaulH.S.V. De Ringdijk161433202497
14SwartDirkDe Eendracht2151328231897
15SandersCeesH.S.V. De Ringdijk62220222595
16MeijerJanH.S.V. De Ringdijk91627291394
17ZonneveldChrisVNK Medemblik8926271989
18KaarsRobEdam '6881332142188
19MeltenFrankDe Schele Posch46626262084
20ButhMarkDe Eendracht531325191878
21EckhardtSjaakDe Schele Posch5517173377
22HogeterpFransDe Sander5632141875
23DiekemaJannesDe Sander9525141871
24ZomerdijkCorDe Sander7161681562
25JagerXaverH.S.V. De Ringdijk9111481456
26OotemanNicoDe Schele Posch47148101453
27ButhLarsDe Eendracht5761691149
28BuijsCarlaH.S.V. De Ringdijk951381045
29HogeterpCorDe Sander4213111444
30OotemanChrisDe Schele Posch544111640
31FranzenKlaasH.S.V. De Ringdijk0
11142523232902

Uitslag korpsen

   Korps     Totaal
1BuijsJeroenH.S.V. De Ringdijk3114464945185
SandersArjanH.S.V. De Ringdijk1634463617149
BeerepootPaulH.S.V. De Ringdijk61433202497
431
2KokMarcelDe Sander1523354032145
RoosHenkEdam '681823383033142
GrootThomDe Sander1613332835125
412
3Wind, DeGerritDe Eendracht1310254633127
PosthumusPeterDe Eendracht323272331107
SwartDirkDe Eendracht151328231897
331
4GootjesReinierDe Schele Posch1625373929146
MeltenFrankDe Schele Posch6626262084
OotemanNicoDe Schele Posch7148101453
283
5PronkNicoDe Eendracht2319211934116
ButhMarkDe Eendracht31325191878
ButhLarsDe Eendracht761691149
243