Kerst Koppel Baarswedstrijd

Sportvissers,

Net als de vorige 4 jaren willen we weer de zondag voor Kerst een koppelbaarswedstrijd organiseren op zondag 23 december.

Er kunnen maximaal 30 koppels meedoen, dus denk er aan, geef je tijdig op als koppel, wil je meedoen met deze spectaculaire wedstrijd en vooral de prijsuitreiking.

Geef je op als koppel, net als bij de de wedstrijd van Herman Vos gehouden in Langedijk.

Als je nog vissers weet die hier niet bijstaan…geef het door!!

Plaats van samenkomst:        Verdistraat 4, Akersloot

Zaal open :                             09.00 uur

Vertrek naar viswater:           09.30 uur.

Duur van de wedstrijd:          4 x 30 minuten.

Wedstrijdwater:                     omgeving Akersloot

Toegestaan aas:                     Worm en/of witte maden

Inschrijfgeld:                          €  6,00 per persoon.

Sluiting inschrijving:               Uiterlijk 17 december 2018 of als het maximum van 30 koppels is bereikt.

Na afloop wedstrijd :            Camping De Boekel waar er voor iedereen een mysterieuze prijs is

Inschrijven gaarne per email : m.hogeterp@quicknet.nl of mek@quicknet.nl

Met vriendelijke groet,

Cor Hogeterp en Marcel Kok

 

Uitslag 3e jeugd baarswedstrijd 2018


Een akertje met kleine baarsjes


Morris


Jay


Lars


Tycho

Uitslag jeugd

NaamVerenigingTotaal
Lars Buthde Eendracht69
Morris KnijnHSV Klokkeweel32
Jay Buterde Schele Posch28
Tycho WeijersVischlust Barsingerhorn23


Lars wint de laatste jeugdwedstrijd en met 69 baarzen laat hij grote namen als Jannes Diekema ver achter zich.

Wedstrijduitslag

Pl.NaamVisclubStek12345Totaal
1Richard PronkDe Eendracht76931312725183
2Jeroen BuijsDe Ringdijk24711642928148
3Paul BeerepootDe Ringdijk391814253543135
4Klaas FranzenEdam10402925284126
5Pieter OostwouderDe Schele Posch9172827304106
6Arjan SandersDe Ringdijk235011151414104
7Gerrit de WindDe Eendracht8391414298104
8Theo MarkxVZOD22201225251395
9Herman VosKoedijk334122432093
10Henk RoosEdam28141818123193
11Jan de JongeDe Sander27537662092
12Jan AgenantAlkmaar1133162361088
13Thom GrootDe Sander14224102987
14Jeroen HovingDe Eendracht1332417182486
15Dirk SwartDe Schele Posch194923281983
16Jan StamDe Schele Posch623171320679
17Peter PosthumusDe Eendracht122312247672
18Marcel KokDe Sander4101025122471
19Chris ZonneveldVNK2051023132071
20Lars ButhDe Eendracht381968201669
21Cor HogeterpDe Sander43210816066
22Frank MeltenDe Schele Posch26421344265
23Jannes DiekemaDe Sander31181414064
24Nico OotemanDe Schele Posch252912191162
25Frans HogeterpDe Sander322344121760
26Andre van KleefDe Schele Posch306121612257
27Kees de BoerVZOD51182014457
28Reinier Gootjest Voorntje33668191756
29Carla BuijsDe Ringdijk18399241055
30Cees SandersDe Ringdijk1621415121255
31Ernst van AmersfoortDe Sander14017235752
32Rob KaarsEdam217713121251
33Chris OotemanDe Schele Posch2229120649
34Sjaak EckhardtDe Schele Posch293101141644
35Jan BleekerDe Eendracht17021320540
36Mark ButhDe Eendracht35367121139
37Marcel AcquoyDe Sander15313105435
38Morris KonijnKlokkeweel4010571932
39Jay Butert Voorntje3723149028
40Mark WeijersDe Eendracht3412710828
41Tycho WeijersVischlust3613413223


Richard wint de Arie Buth Memorial 2018 en mag weer een jaar op de Bronzen Baars passen

Eindklassement Jeugd

 NaamVereniging25-08-'1827-10-'1825-11-'18totaal
1Lars Buthde Eendracht33569107
2Morris KnijnHSV Klokkeweel2433259
3Jay Buterde Schele Posch2322853
4Mel Slinkde Schele Posch267X33
5Sven Buthde Eendracht28XX28
6Tycho WeijersVischlust BarsingerhornX32326
7Ruben Pronkde EendrachtX2X2
8Niels KokHSV KlokkeweelX2X2
9Sharon VlaarHSV KlokkeweelX1X1
10Max van der LaanHSV KlokkeweelX0X0


Lars


Morris


Jay


Tycho

Voor de complete eindstand, zie de uitslagen 2018 pagina.

Uitslag 17e wedstrijd (Arie Buth Memorial)

Ook bij deze wedstrijd doen weer enkele jeugdige hengelaars mee.


Een akertje met kleine baarsjes


Morris


Jay


Lars


Tycho

Uitslag jeugd

NaamVerenigingTotaal
Lars Buthde Eendracht69
Morris KnijnHSV Klokkeweel32
Jay Buterde Schele Posch28
Tycho WeijersVischlust Barsingerhorn23


Lars wint de laatste jeugdwedstrijd en met 69 baarzen laat hij grote namen als Jannes Diekema ver achter zich.

Wedstrijduitslag senioren

Pl.NaamVisclubStek12345Totaal
1Richard PronkDe Eendracht76931312725183
2Jeroen BuijsDe Ringdijk24711642928148
3Paul BeerepootDe Ringdijk391814253543135
4Klaas FranzenEdam10402925284126
5Pieter OostwouderDe Schele Posch9172827304106
6Arjan SandersDe Ringdijk235011151414104
7Gerrit de WindDe Eendracht8391414298104
8Theo MarkxVZOD22201225251395
9Herman VosKoedijk334122432093
10Henk RoosEdam28141818123193
11Jan de JongeDe Sander27537662092
12Jan AgenantAlkmaar1133162361088
13Thom GrootDe Sander14224102987
14Jeroen HovingDe Eendracht1332417182486
15Dirk SwartDe Schele Posch194923281983
16Jan StamDe Schele Posch623171320679
17Peter PosthumusDe Eendracht122312247672
18Marcel KokDe Sander4101025122471
19Chris ZonneveldVNK2051023132071
20Lars ButhDe Eendracht381968201669
21Cor HogeterpDe Sander43210816066
22Frank MeltenDe Schele Posch26421344265
23Jannes DiekemaDe Sander31181414064
24Nico OotemanDe Schele Posch252912191162
25Frans HogeterpDe Sander322344121760
26Andre van KleefDe Schele Posch306121612257
27Kees de BoerVZOD51182014457
28Reinier Gootjest Voorntje33668191756
29Carla BuijsDe Ringdijk18399241055
30Cees SandersDe Ringdijk1621415121255
31Ernst van AmersfoortDe Sander14017235752
32Rob KaarsEdam217713121251
33Chris OotemanDe Schele Posch2229120649
34Sjaak EckhardtDe Schele Posch293101141644
35Jan BleekerDe Eendracht17021320540
36Mark ButhDe Eendracht35367121139
37Marcel AcquoyDe Sander15313105435
38Morris KonijnKlokkeweel4010571932
39Jay Butert Voorntje3723149028
40Mark WeijersDe Eendracht3412710828
41Tycho WeijersVischlust3613413223


Richard wint de Arie Buth Memorial 2018 en mag weer een jaar op de Bronzen Baars passen

Eindklassement Jeugd

 NaamVereniging25-08-'1827-10-'1825-11-'18totaal
1Lars Buthde Eendracht33569107
2Morris KnijnHSV Klokkeweel2433259
3Jay Buterde Schele Posch2322853
4Mel Slinkde Schele Posch267X33
5Sven Buthde Eendracht28XX28
6Tycho WeijersVischlust BarsingerhornX32326
7Ruben Pronkde EendrachtX2X2
8Niels KokHSV KlokkeweelX2X2
9Sharon VlaarHSV KlokkeweelX1X1
10Max van der LaanHSV KlokkeweelX0X0


Lars


Morris


Jay


Tycho

Eindstand senioren

Voor de complete eindstand, zie de uitslagen 2018 pagina.


Jeroen Buijs wint de “baarsvisser van het jaar 2018” competitie.


Peter Posthumus


André van Kleef


Henk Roos


Jan de Jonge


Jan Agenant


Gerrit de Wind


Marcel Kok


Dirk Swart


Thom Groot

Uitslag 16e wedstrijd (NH kampioenschap)


Pl.NaamTotaal
1Richard Pronk6
2Marcel Kok4
3Peter Posthumus4
4Pieter Oostwouder3
5Gerrit de Wind3
6Andre van Kleef3
7Frank Melten2
8Jeroen Roels2
9Frans Hogeterp2
10Jannes Diekema2
11Hans Sevenhuyzen2
12Herman Vos2
13Henk Engelbracht2
14Frans Meijners2
15Kees de Boer2
16Cor Smit1
17Cees Sanders1
18Jan Stam1
19Henk Roos1
20Reinier Gootjes1
21Arjan Sanders1
22Rob Kaars1
23John Rampen1
24Ernst van Amersfoort1
25Remco Heida1
26Jeroen Buijs1
27Paul Beerepoot1
28Dirk Swart1
29Ceriel Emmaneel1
30Piet de Haan1
31Hans Pranger1
32Jan Agenant1
33Elle Mol1
34Henk van der Vaart1
35Peter Molenaar0
36Cor Hogeterp0
37Jan Veldboer0
38Klaas Franzen0
39Edwin Schoorl0
40Mark Buth0
41Jan Tinus Jeensma0
42Lars Buth0
43Carla Buijs0
44Thom Groot0
45Jan Bleeker0
46Jeroen Hoving0
47Nico Ooteman0
48Richard Emmaneel0
49Ronald Pranger0
50Sjaak Eckhardt0
51Jos Schenk0
52Jan de Jonge0
53Chris Ooteman0
54Dick de Rooy0
55Chris Zonneveld0
56Jan Visser0
57Nico Pronk0

Uitslag 15e wedstrijd (Open Edam)

Afgelopen zondag voltrok zich een nog nooit vertoond spektakel bij de EDAM OPEN.
Vanwege het 50-jarig bestaan van HSV EDAM”68 werden de vissers ’s morgens bij binnenkomst in het café verrast met een overheerlijk gebakje .

Na afloop van de viswedstrijd kregen ALLE deelnemers een leuk gevulde feestdoos.

Alsof dat nog niet genoeg was werd de tombola dit keer geheel GRATIS gedaan.
Van de vissers die de moeite hadden genomen om na afloop terug te komen naar het café
werd het steknummer een persoonlijk lotnummer.

HSV EDAM”68 had zich aardig uitgesloofd want samen met enige sponsors werden onder andere weggegeven:
Orchideeën , insteekhengels van 7 en 8 meter , friteuses , stofzuiger , keukenmachines , fruitmanden , palingfilet en nog veel meer…………………………..!!!!!!!

En dan de wedstrijd;
Vanaf het café beginnen we gewoonlijk met een wandeling door het pittoreske EDAM , welke altijd zeer gewaardeerd wordt. Gelukkig waren de weergoden ons ook goed gezind want het bleef de gehele wedstrijd droog. Er werden door iedereen vele baarsjes gevangen, de een wat meer dan de rest maar dat zal altijd zo blijven.De uiteindelijke winnaar stak er echter met kop en schouders bovenuit. HENK ROOS wist er maar liefst 181 te vangen. Het zou mij niet verbazen als dit een ALL-TIME RECORD is van een winnaar van een wedstrijd van de baarsvisser van het jaar competitie.

De gedeelde nummers 2 , respectievelijk Jeroen Buijs en Jan Meijer , hadden met 117 stuks ook een goede dag maar bleven ver achter op Henk.

Bij de korpsen was De Eendracht de winnaar , bestaande uit Gerrit de Wind , Peter Posthumus en Mark Buth.

Al met al een zeer geslaagd 50 jarig bestaan viering door HSV EDAM”68 met alleen maar tevreden gezichten na afloop.

Pl.NaamVisclubStek12345Totaal
1Henk RoosEdam35230282051181
2Jeroen Buijsde Ringdijk5417151836117
3Jan Meijerde Ringdijk432225351421117
4Mark ButhEendracht42159272638115
5Peter PosthumusEendracht342825281518114
6Arjan Sandersde Ringdijk193017143022113
7Gerrit de WindEendracht273726111323110
8Jan AgenantAlkmaar44212725248105
9Cor van EttenEdam222719191623104
10Fred van Dortde Ringdijk15011178995
11Jan de Jongede Sander3529192291695
12Dirk SwartSchele Pos40161119192893
13Richard PronkEendracht3022152782092
14Jan StamSchele Pos16231716161890
15Joop KuiperEdam23221412202290
16Sjaak van de BliekSchele Pos12271319121788
17Pieter OostwouderSchele Pos25121816231988
18Thom Grootde Sander5117152224886
19Rob KaarsEdam45182414151485
20Jannes Diekemade Sander1039111171583
21Herman VosKoedijk3829101282281
22Paul Beerepootde Ringdijk4161610112679
23Carla Buijsde Ringdijk2119159151876
24Cor Roetde Ringdijk208224261373
25Sjaak EckhardtSchele Pos1124131317572
26Andre van KleefSchele Pos631711101271
27Ernst van Amersfoortde Sander399108182671
28Frans Hogeterpde Sander5218141515971
29Ton Roetde Ringdijk142999101067
30Marcel Kokde Sander33271398966
31Reinier Gootjest Voorntje4791617141066
32Nico OotemanSchele Pos24999141758
33Cees Sandersde Ringdijk281171191957
34Piet FranzenEdam531317145049
35Klaas FranzenEdam481041613649
36Chris ZonneveldVNK371351081248
37Chris OotemanSchele Pos41912810847
38Xavier JagerEdam18194341545
39Jan BleekerEendracht291331061345
40Theo MarxsVZOD2142921542
41Frank Meltenschele Pos3148192841
42Annemarieke SlingerKennemerland720036938
43Cor Hogeterpde Sander883217737
44Kees de BoerVZOD1778414235
45Liesbeth VogelzangKennemerland265756326
46Lars ButhEendracht461187421
47Jay Butert Voorntje5031023220
48Gerda AltenaKennemerland325351519
49Ineke LamKennemerland13300238
50Harry WiertzEdam0000000
51Mark Meijerde Ringdijk0000000
52Paul SierkstraKlokkeweel0000000
53Erik KuiperEdam0000000

Uitslag NK korps

Pl.NaamVisclubStekKorpsTotaalTotaal Korps
1Pieter OostwouderSchele Posch291155113
Anton KlaverSchele Posch451130113
Andre van KleefSchele Posch131128113
2Nico van de Stoopt Voorntje201343111
Reinier Gootjest Voorntje41334111
Erik Maest Voorntje361334111
3Henk RoosDe Sander3344110
Thom GrootDe Sander35337110
Marcel KokDe Sander19329110
4Arjan Sandersde Ringdijk161050103
Paul Beerepootde Ringdijk321030103
Jeroen Buijsde Ringdijk481023103
5Peter PosthumusEendracht2585199
Gerrit de WindEendracht982699
Dirk SwartEendracht4182299
6Joep EntesEendracht2893395
Jan VeldboerEendracht1293295
Jan BleekerEendracht4493095
7Richard EmmaneelVischlust Barsingerhorn15153892
Rein SchellingerhoutVischlust Barsingerhorn31153092
Dick FeyenVischlust Barsingerhorn47152492
8Richard PronkEendracht754088
Nico PronkEendracht2352488
Jeroen HovingEendracht3952488
9Jan AgenantLangedijker sportvissers1473385
Sjaak EckhardtLangedijker sportvissers3072685
Sjaak van de BlieckLangedijker sportvissers4672685
10Jan de JongeATW3464184
Peter PilkesATW262384
Sjoerd PilkesATW1862084
11Piet FranzenEdam2112971
Rob Kaarsedam512371
Klaas FranzenEdam3711971
12Eric RooslootVischlust Barsingerhorn10162768
Ed de BoerVischlust Barsingerhorn26162568
Ceryl EmmaneelVischlust Barsingerhorn42161668
13Martin PostmaKlokkeweel11122661
Rene wijsmanKlokkeweel43122261
Jeana WijsmanKlokkeweel27121361
14Jannes DiekemaDe Sander1723559
Rien FaasseDe Sander121259
Marcel AcquoyDe Sander3321259
15Frans HogeterpDe Sander842955
Ernst van AmersfoortDe Sander2441555
Cor HogeterpDe Sander4041155
16Lars ButhHHW61400
Mark ButhHHW221400
Sven ButhHHW381400


1e plaats: korps van HSV De Schele Posch


2e plaats: korps van HSV ’t Voorntje


3e plaats: korps van HSV De Sander

 

Jeugd tussenstand na 2 wedstrijden

 NaamVereniging25-08-'1827-10-'1825-11-'18totaal
1Lars Buthde Eendracht33538
2Mel Slinkde Schele Posch26733
3Sven Buthde Eendracht28X28
4Morris KnijnHSV Klokkeweel24327
5Jay Buterde Schele Posch23225
6Tycho WeijersVischlust BarsingerhornX33
7Ruben Pronkde EendrachtX22
8Niels KokHSV KlokkeweelX22
9Sharon VlaarHSV KlokkeweelX11
10Max van der LaanHSV KlokkeweelX00

Uitslag 2e jeugd baarswedstrijd 2018 (Snertwedstrijd Klokkeweel Hoogkarspel)

De Baars Snert wedstrijd werd op vrijdagmiddag 27 oktober gevist door 44 deelnemers, waarvan 9 jeugdleden van maar liefst 6 verschillende verenigingen.
Na de loting in de Eerste Aanleg, vertrokken we naar de eerste stek langs de Slimweg in Hoogkarspel.Meteen een regenbui over ons heen – gelukkig bleef het de rest van de middag droog en op de laatste stekken scheen zelfs de zon.

Op de eerste stek werd weinig gevangen, behalve door Peter Posthumus die er maar liefst 14 wist te vangen. Ter vergelijking: de genen die na hem kwamen, vingen er slechts 6. Ook veel nullen.

Dat gold ook voor de tweede stek, die wederom aan de Slimweg werd gevist, dit keer aan de andere kant van de Houterweg. 
Hier viel Pieter Oostwouder op met 10 baarsjes.
Bij de jeugd wilde het ook niet echt lukken, alhoewel Lars zijn vader (Mark) dik wist te verslaan, wat de nodige vreugde bij hem meebracht (gelukkig kon vader er ook om lachen).

De derde stek werd gevist langs de Voetakkers. Weer weinig vis en veel nullen. Hier werd weer door 1 iemand opvallend veel meer dan de rest gevangen, dit keer was het Reinier Gootjes met 10 stuks. Zo bleef het wel heel spannend.

De laatste twee stekken werden gevist langs de Wijzend. Eindelijk meer vis. Na een spannende eindstrijd wist Henk Roos eerste te worden met 42 stuks, op de voet gevolgd door Jeroen Buijs met 40. De 3e plaats was voor Peter Posthumus met 32 stuks.

Bij de jeugd wist Mel Slink de winst te behalen, gevolgd door Lars Buth.

Ook leuk om te noemen was dat familie Pronk met maar liefst 3 generaties mee deed aan deze wedstrijd: Ruben, Richard en Nico.

Na afloop gingen we terug naar de Eerste Aanleg waar traditioneel een kom snert met roggebrood en snert voor alle deelnemers klaar stond. Het smaakte weer goed.

Dankzij diverse sponsors was er dit jaar een zeer uitgebreide prijzentafel voor zowel de deelnemers (voor iedereen was er prijs) als de verloting.

Joop Musman – de broer van onze eerder dit jaar overleden voorzitter Klaas Musman – deed het woord bij de verloting in de Westfriese stijl die we van Klaas gewend waren. Dat werd door iedereen zeer gewaardeerd.

Het was voor de organisatie een spannende dag, Klaas trok altijd de kar bij deze wedstrijd en dacht altijd aan alles: nu moesten we het zonder hem doen. De wedstrijd stond al in de kalender, dus annuleren was geen optie. Dit jaar wilden we hem daarom sowieso door laten gaan. Er gingen diverse geluiden op om dit in 2019 niet meer te doen. Maar de vele complimenten die we kregen gedurende en na afloop van de wedstrijd maakten dat we met een hele positieve blik terug kijken op deze dag. Iedereen heeft genoten en ook al waren de vangsten niet groot: het was spannend, gezellig en iedereen ging met prijzen naar huis.

De vraag van de dag was echter wel: “Gaan we volgend jaar de woonwijk weer in?” Dat zal de toekomst uitwijzen.

We danken alle vrijwilligers voor hun hulp en de sponsoren voor hun bijdragen.

Uitslag

Pl.NaamVerenigingStek1e stek2e stek3e stek4e stek5e stekTot. pnt.
1Henk RoosEdam '6821272141742
2Jeroen Buijsde Ringdijk5610181540
3Peter Posthumusde Eendracht29143014132
4Dirk Swartde Schele Posch1160132131
5Jan AgenantAlkmaar e.o.1822081628
6Pieter Oostwouderde Schele Posch37410031128
7Marcel Kokde Sander713022127
8Sjaak Eckhardtde Schele Posch441021724
9Jan de Jongede Sander2640014321
10Reinier Gootjest Voorntje3302110821
11Cor Hogeterpde Sander66212819
12Frans Hogeterpde Sander2221321018
13Richard Pronkde Eendracht320565218
14Chris ZonneveldVNK23310815
15Thom Grootde Sander132025615
16Gerrit Windde Eendracht232534115
17JoopKuiperEdam '68200114814
18Ernst van Amersfoortde Sander34204414
19Eric KuiperEdam '68162212613
20Nico Ootemande Schele Posch81221612
21Rob Frankfortde Ringdijk1501010011
22JannesDiekemade Sander381301510
23Nico Pronkde Eendracht36061209
24Paul SierkstraHSV Klokkeweel18050409
25Cees Sandersde Ringdijk25301509
26Richard EmmaneelVischlust Barsingerhorn17034029
27Arjan Sandersde Ringdijk28400408
28Frank Meltende Schele Posch34024118
29Jan Bleekerde Eendracht31120418
30Carla Buijsde Ringdijk1000077
31Ceryl EmmaneelVischlust Barsingerhorn27400206
32Rob KaarsEdam '6824201306
33Chris Ootemande Schele Posch10010045
34Jelle Boonde Ringdijk12000202
35Mark Buthde Eendracht35001102

Uitslag jeugd

Pl.NaamVerenigingStek1e stek2e stek3e stek4e stek5e stekTot. pnt.
1Mel Slinkde Schele Posch43211127
2Lars Buthde Eendracht39301105
3Tycho WeijersVislust Barsingerhorn44000303
4Morris KonijnHSV Klokkeweel42001023
5Jay Buterde Schele Posch47002002
6Niels KokHSV Klokkeweel46000112
7Ruben Pronkde Eendracht40010012
8Sharon VlaarHSV Klokkeweel41001001
9Max van der LaanHSV Klokkeweel45000000