NK baars 2020 afgelast

Mijne heren

Nu er na de laatste persconferentie van premier Rutte er niet meer als 30 mensen in een horeca gelegenheid mogen samenkomen ben ik genoodzaakt het NK baars af te lasten.

Wilt u zo vriendelijk zijn om de leden van uw vereniging die geplaatst waren voor deze wedstrijd bericht geven dat deze wedstrijd niet door gaat.

Ik heb geen mailadres of telefoon nummer van iedereen

Bij voorbaat dank.

Wedstrijdcommissie regio Noord.

Ceryl Emmaneel

Uitslag selectie NK baars 2020, regio Noord

Plt.Steknogepl.NaamClubStek1Stek2Stek3Stek4Stek5Totaal
111jaA.v.KleefDe Schele Posch2028411619124
27jaR.EelsingDe Niedorpen261628101797
328jaP.OostwouderDe Schele Posch72430131690
431jaP.PosthumusDe Eendracht72026211185
515jaJ.EelsingDe Niedorpen142118151381
635jaJ.T.JeensmaDe Eendracht14924151577
78jaG.d.WindDe Eendracht8153391176
819jaN.v.d.Stoopt Voorntje152116111073
91jaSj.v.d.BliekDe Schele Posch31729111272
1026jaN.PronkDe Eendracht10251615672
1138jaD.FeijenVischlust2192116471
1210jaR.v.HuizenDe Dobber11132371367
1340jaJ.AgenantAlkmaar en omstr18131417466
1437jaD.SwartDe Eendracht10131918464
1529jaR.Gootjest Voorntje7171420462
1639jaJ.Roelst Voorntje2162310060
1733jaH.v.d.VaartDe Dobber10911171360
1814jaC.B.EmmaneelVischlust818916859
192jaSj.EckhardtDe Schele Posch8101891156
2020jaW.v.Huizen sr.De Dobber3171781156
216jaJh. RampenDe Eendracht13111831055
2222jaR.PelgrimDe Dobber6151481255
2312jaC.SmitDe Dobber3211310350
2424neeJ.StamDe Schele Posch8121351250
2523jaT.PelgrimDe Dobber512224649
2632jaR.SchellingerhoutVischlust79206749
2725jaR.EmmmaneelVischlust104196847
2816jaM.Konijn jKlokkeweel6111511447
2930jaS.SchouwsLimmen491017545
3027jaA.ZijlstraDe Dobber781611345
3117jaH.VosVislust1013108445
325jaJ.VeldboerDe Eendracht56147638
3313jaN.OotemanDe Schele Posch51085836
3418jaJ.v.'t VoortDe Niedorpen09136432
3521jaCh EngelDe Schele Posch49133231
364jaCh.OotemanDe Schele Posch42132627
379jaG.v.HoudtDe Dobber24410525
383jaW.v.Huizen jr.De Dobber2673220
3934neeJ.JakKrommenie1435114
4036neeE.Maest Voorntje000000
gemiddeld57totaal2228

Als iemand die geplaatst is alsnog besluit om niet mee te doen aan het NK baars van 3 oktober, dit voor 29 september melden bij C.B.Emmaneel, via email cemmaneel@quicknet.nl of tel 0224531602

NAGEKOMEN BERICHT: HET NK IS AFGELAST>

Uitslag selectie NK baars 2020, regio West

Pl.NaamVisclubStek1ste Stek2de Stek3de Stek4de Stek5de StekTotaal
1Jeroen BuijsRingdijk71629291621111
2Henk RoosEdam6253216227102
3Jan de JongeDe Sander2616621302497
4Paul BeerepootRingdijk18132325161693
5Thom GrootDe Sander15191919171791
6Frans HogeterpHVZ13151526122088
7Marcel KokDe Sander23221618151485
8Ronald KoekRingdijk3201112251583
9Arjan SandersRingdijk591824171280
10Klaas FranzenRingdijk11121915181276
11Richard PronkEendracht1671717122073
12Sjoerd PilkesATW20131214102170
13Kees MandjesHVZ10917267867
14Rob KaarsEdam14111221101266
15Peter PilkesATW1781020161266
16Dries de JongATW36111015151566
17Henk van de KampKennemerland3114220151465
18Marcel AcquoyDe Sander245924141163
19Jaap de BouterHVZ1910813151763
20Jannes DiekemaDe Sander48211311861
21Cor van EttenRingdijk171313161059
22Piet FranzenRingdijk2871315111359
23Willem SpijkermanHVZ221481541758
24Jan MeijerRingdijk334147191256
25Cor HogeterpDe Sander3012317111053
26Ernst van AmersfoortDe Sander298510141552
27Cees SandersRingdijk321271310951
28Xavier JagerEdam8812714647
29Rik de WolfSchagen91210661145
30Tom MoedHVZ12106108943
31Carla BuijsRingdijk34602111736
32Dirk van der BoschHVZ28867433
33Joop de KruyfAlkmaar2131991032
34Paul BuijsmanRingdijk256296730
35Mark MeijerRingdijk276463726
36Piet PlekkerHVZ3520410117

Alle bovenstaande deelnemers zijn geselecteerd voor het NK baars van 3 oktober.
Bij verhindering graag een afbericht via een email naar m.hogeterp@quicknet.nl of mek@quicknet.nl

NAGEKOMEN BERICHT: HET NK IS AFGELAST.

Uitslag NK korpsen 2019


Met excel gegenereerde draaitabel:

Als wordpress tabel:

naamkorpsstek 1stek 2stek 3stek 4stek 5totaal
R.KaarsDe Sander70711
M.KokDe Sander51210
H.RoosDe Sander1702402
totaal291332368
A.v.KleefSchele Posch114900
A.KlaverSchele Posch911320
P.OostwouderSchele Posch110201
totaal315242163
S.v.d.Blieklangedijker sportvisser42400
K.Hoogeboomlangedijker sportvisser101710
S.Eckhardtlangedijker sportvisser1001610
totaal243272056
J.AgenantAlkmaar en omst.1013930
J.DiekemaAlkmaar en omst.63101
R.FaasseAlkmaar en omst.30000
totaal1916103149
A.SandersRingdijk 1160600
P.BeerepootRingdijk 163700
J.BuijsRingdijk 110611
totaal233191147
R.SchellingerhoutVischlust51000
D.FeijenVischlust118500
C.B.EmmaneelVischlust80000
totaal24950038
J.HovingNipro73000
N.PronkNipro22100
R.PronkNipro119210
totaal201431038
R.Gootjest Voorntje80100
N.v.d.Stoopt Voorntje73200
E.Maest Voorntje88000
totaal231130037
G.d.WindDe Eendracht 152200
D.SwartDe Eendracht 141000
P.PosthumusDe Eendracht 1112411
totaal20561133
C.SmitDe Dobber30130
H.v.d.VaartDe Dobber35400
R.V.HuizenDe Dobber60610
totaal125114032
J.d.JongeATW93110
P.PilkesATW131000
Sj.PilkesATW13000
totaal23711032
R.KoekRingdijk 281010
P.FranzenRingdijk 230000
K.FranzenRingdijk 2101001
totaal21201125
J.EntesDe Eendracht 271311
J.VeldboerDe Eendracht 211101
J.JeensmaDe Eendracht 232000
totaal11441222

Uitslag NK baars 2019

Henk Roos (HSV Edam) wint het Nederlands kampioenschap baarsvissen 2019.
Hij ving het indrukwekkende aantal van 145 baarsjes.

Op de tweede plaats eindigde Jeroen Buijs van HSV De Ringdijk (Middenbeemster) met 130 stuks.

De derde plek: Thom Groot van HSV De Sander (Akersloot) met 123 stuks.

Pl.NaamVisclubStek12345Totaal
1Henk RoosEdam324319412022145
2Jeroen Buijsde Ringdijk532818411627130
3Thom Grootde Sander352622331626123
4Nico van der Stoopt Voorntje342219301623110
5Arjan Sandersde Ringdijk43113182121104
6Kees HoogeboomDe Schele Posch332820311410103
7Dirk SwartDe Schele Posch46202819191096
8Andre van KleefDe Schele Posch1515818322194
9Jan de JongeATW737107132693
10Jan AgenantAlkmaar en omstr4416222715585
11Peter PosthumusDe Eendracht24211715171282
12Eric Maest Voorntje489192916881
13Cees Sandersde Ringdijk38161226141381
14Pieter OostwouderDe Schele Posch2211016142081
15Jan EelsingDe Niedorpen4517202215680
16Paul Beerepootde Ringdijk27261310121677
17Rob KaarsEdam202571423574
18Klaas Frantzende Ringdijk519222015672
19Richard EmmmaneelVischlust3120920101372
20Frans HogeterpHVZ50131024121170
21Jeroen Roelst Voorntje4391218191068
22Morris KonijnKlokkeweel5412112511867
23Eric KuiperEdam26289213566
24Marcel Kokde Sander191581918464
25Ronald Koekde Ringdijk131482081262
26Cor van Ettende Ringdijk1417611131562
27Gerrit de WindDe Eendracht171220157761
28Hans SchotATW39592416660
29Frank MeltenDe Schele Posch221891613460
30Tim MandjesHVZ211711149960
31Herman.VosVislust1691110181159
32Anton KlaverDe Schele Posch2314151311659
33Jan Meijerde Ringdijk361715166458
34Joop KuiperEdam291914123957
35Paul Buijsmande Ringdijk491591510857
36Nico PronkDe Eendracht418121811756
37Rein SchellingerhoutVischlust82071081055
38Reinier Gootjest Voorntje111610911854
39Rob EelsingDe Niedorpen6227681053
40Jannes DiekemaDe Sander3209910553
41Cor SmitDe Dobber52105229551
42Sjaak EckhardtDe Schele Posch254141361451
43Ceryl EmmaneelVischlust40114169949
44Willem SpijkermanHVZ91344151248
45Jaap van het VoortDe Niedorpen1089671242
46Ton MoedHVZ47212166440
47Cor ZomerdijkATW4257167540
48Piet Frantzende Ringdijk5176112339
49Jaap de BouterHVZ1143510739
50Carla Buijsde Ringdijk12155701138
51Jack PaterDe Schele Posch3087114535
52Cor Hogeterpde Sander1811784434
53Marcel Acquoyde Sander3775133533
54Dirk van der BoschHVZ2897121029

Uitslag selectie NK baars – Regio Noord


André van Kleef wint de selectiewedstrijd voor het Nederlands Kampioenschap baarsvissen, regio Noord.

Plt.Steknogepl.NaamClubStek1Stek2Stek3Stek4Stek5Totaal
123jaA.v.KleefDe Schele Posch2733364320159
228jaD.SwartDe Schele Posch3037411716141
316jaG.d.WindDe Eendracht273740289141
427jaJ.EelsingDe Niedorpen3533381716139
533jaJ.AgenantAlkmaar en omstr2338302126138
636jaP.PosthumusDe Eendracht1735283817135
722jaA.KlaverDe Schele Posch2131283816134
825jaE.Maest Voorntje3128252911124
911jaR.EelsingDe Niedorpen2436221324119
1026jaP.OostwouderDe Schele Posch2925271911111
1134jaN.v.d.Stoopt Voorntje2025172322107
1230J.T.JeensmaDe Eendracht1424251527105
1319jaJ.Roelst Voorntje152123221899
1424jaM.ButhDe Eendracht261912152597
153jaR.SchellingerhoutVischlust242226111497
1615jaR.Gootjest Voorntje191819171992
171jaK.HoogeboomDe Schele Posch12242092691
1818jaC.B.EmmaneelVischlust131723201487
1912Sj.v.d.BliekDe Schele Posch18231622786
2021jaJ.StamDe Schele Posch12182424684
2110jaC.SmitDe Dobber13231721983
2229jaH.VosVislust20142616581
2314jaN.PronkDe Eendracht111721171379
2432D.DamDe Dobber16242210476
252jaF.MeltenDe Schele Posch15162115875
2620jaR.EmmmaneelVischlust121325121274
277Jh. RampenDe Eendracht14199171170
2813jaJ.PaterDe Schele Posch6172115564
294jaJ.v.'t VoortDe Niedorpen12181411863
309rSj.EckhardtDe Schele Posch8141712960
3131rG.v.HoudtDe Dobber7816161360
326jaJ.DiekemaDe Sander15119131159
335rCh.OotemanDe Schele Posch12111231048
348M.Konijn jKlokkeweel58515538
3535jaN.OotemanDe Schele Posch501191136
3617L.Buth jDe Eendracht111146234
gemiddeld 91totaal3286

Toppers in concert: Dirk Swart, André van Kleef en Gerrit de Wind.