Uitslag NK baars 2019

Henk Roos (HSV Edam) wint het Nederlands kampioenschap baarsvissen 2019.
Hij ving het indrukwekkende aantal van 145 baarsjes.

Op de tweede plaats eindigde Jeroen Buijs van HSV De Ringdijk (Middenbeemster) met 130 stuks.

De derde plek: Thom Groot van HSV De Sander (Akersloot) met 123 stuks.

Pl.NaamVisclubStek12345Totaal
1Henk RoosEdam324319412022145
2Jeroen Buijsde Ringdijk532818411627130
3Thom Grootde Sander352622331626123
4Nico van der Stoopt Voorntje342219301623110
5Arjan Sandersde Ringdijk43113182121104
6Kees HoogeboomDe Schele Posch332820311410103
7Dirk SwartDe Schele Posch46202819191096
8Andre van KleefDe Schele Posch1515818322194
9Jan de JongeATW737107132693
10Jan AgenantAlkmaar en omstr4416222715585
11Peter PosthumusDe Eendracht24211715171282
12Eric Maest Voorntje489192916881
13Cees Sandersde Ringdijk38161226141381
14Pieter OostwouderDe Schele Posch2211016142081
15Jan EelsingDe Niedorpen4517202215680
16Paul Beerepootde Ringdijk27261310121677
17Rob KaarsEdam202571423574
18Klaas Frantzende Ringdijk519222015672
19Richard EmmmaneelVischlust3120920101372
20Frans HogeterpHVZ50131024121170
21Jeroen Roelst Voorntje4391218191068
22Morris KonijnKlokkeweel5412112511867
23Eric KuiperEdam26289213566
24Marcel Kokde Sander191581918464
25Ronald Koekde Ringdijk131482081262
26Cor van Ettende Ringdijk1417611131562
27Gerrit de WindDe Eendracht171220157761
28Hans SchotATW39592416660
29Frank MeltenDe Schele Posch221891613460
30Tim MandjesHVZ211711149960
31Herman.VosVislust1691110181159
32Anton KlaverDe Schele Posch2314151311659
33Jan Meijerde Ringdijk361715166458
34Joop KuiperEdam291914123957
35Paul Buijsmande Ringdijk491591510857
36Nico PronkDe Eendracht418121811756
37Rein SchellingerhoutVischlust82071081055
38Reinier Gootjest Voorntje111610911854
39Rob EelsingDe Niedorpen6227681053
40Jannes DiekemaDe Sander3209910553
41Cor SmitDe Dobber52105229551
42Sjaak EckhardtDe Schele Posch254141361451
43Ceryl EmmaneelVischlust40114169949
44Willem SpijkermanHVZ91344151248
45Jaap van het VoortDe Niedorpen1089671242
46Ton MoedHVZ47212166440
47Cor ZomerdijkATW4257167540
48Piet Frantzende Ringdijk5176112339
49Jaap de BouterHVZ1143510739
50Carla Buijsde Ringdijk12155701138
51Jack PaterDe Schele Posch3087114535
52Cor Hogeterpde Sander1811784434
53Marcel Acquoyde Sander3775133533
54Dirk van der BoschHVZ2897121029

Uitslag selectie NK baars – Regio Noord


André van Kleef wint de selectiewedstrijd voor het Nederlands Kampioenschap baarsvissen, regio Noord.

Plt.Steknogepl.NaamClubStek1Stek2Stek3Stek4Stek5Totaal
gemiddeld 91totaal3286
123jaA.v.KleefDe Schele Posch2733364320159
228jaD.SwartDe Schele Posch3037411716141
316jaG.d.WindDe Eendracht273740289141
427jaJ.EelsingDe Niedorpen3533381716139
533jaJ.AgenantAlkmaar en omstr2338302126138
636jaP.PosthumusDe Eendracht1735283817135
722jaA.KlaverDe Schele Posch2131283816134
825jaE.Maest Voorntje3128252911124
911jaR.EelsingDe Niedorpen2436221324119
1026jaP.OostwouderDe Schele Posch2925271911111
1134jaN.v.d.Stoopt Voorntje2025172322107
1230J.T.JeensmaDe Eendracht1424251527105
1319jaJ.Roelst Voorntje152123221899
1424jaM.ButhDe Eendracht261912152597
153jaR.SchellingerhoutVischlust242226111497
1615jaR.Gootjest Voorntje191819171992
171jaK.HoogeboomDe Schele Posch12242092691
1818jaC.B.EmmaneelVischlust131723201487
1912Sj.v.d.BliekDe Schele Posch18231622786
2021jaJ.StamDe Schele Posch12182424684
2110jaC.SmitDe Dobber13231721983
2229jaH.VosVislust20142616581
2314jaN.PronkDe Eendracht111721171379
2432D.DamDe Dobber16242210476
252jaF.MeltenDe Schele Posch15162115875
2620jaR.EmmmaneelVischlust121325121274
277Jh. RampenDe Eendracht14199171170
2813jaJ.PaterDe Schele Posch6172115564
294jaJ.v.'t VoortDe Niedorpen12181411863
309rSj.EckhardtDe Schele Posch8141712960
3131rG.v.HoudtDe Dobber7816161360
326jaJ.DiekemaDe Sander15119131159
335rCh.OotemanDe Schele Posch12111231048
348M.Konijn jKlokkeweel58515538
3535jaN.OotemanDe Schele Posch501191136
3617L.Buth jDe Eendracht111146234

Toppers in concert: Dirk Swart, André van Kleef en Gerrit de Wind.

Uitslag selectie NK baars – Regio West

Pl.NaamVisclubStek12345Totaal
1Cees Sandersde Ringdijk239131618864
2Jan de JongeATW2171011181662
3Klaas Frantzende Ringdijk1618101115660
4Hans SchotATW181016111358
5Frans Hogeterpde Sander12711630256
6Ronald Koekde Ringdijk912131110854
7Henk RoosEdam317111010351
8Arjan Sandersde Ringdijk25691412950
9Eric KuiperEdam2069916747
10Peter Beerepootde Ringdijk29368181146
11Thom Grootde Sander26748131345
12Peter PilkesATW22451711643
13Rob KaarsEdam2118710440
14Piet Frantzende Ringdijk17143414439
15Marcel Kokde Sander24548121039
16Cor van Ettende Ringdijk1564715436
17Joop KuiperEdam1872713635
18Cor ZomerdijkATW481534434
19Cor Hogeterpde Sander2873313834
20Tim MandjesHVZ3135381231
21Ton MoedHVZ327726931
22Willem SpijkermanHVZ1315812430
23Paul Buijsmande Ringdijk880103728
24Jan Meijerde Ringdijk147556326
25Jaap de BouterHVZ304574626
26Marcel Acquoyde Sander1141410423
27Dirk van der BoschHVZ77431722
28Mark Meijerde Ringdijk271417417
29Xavier JagerEdam103037114
30Piet PlekkerHVZ53423113
31Carla Buijsde Ringdijk193222211
32Jeroen Buijsde Ringdijk6700007

Uitslag NK korps

Pl.NaamVisclubStekKorpsTotaalTotaal Korps
1Pieter OostwouderSchele Posch291155113
Anton KlaverSchele Posch451130113
Andre van KleefSchele Posch131128113
2Nico van de Stoopt Voorntje201343111
Reinier Gootjest Voorntje41334111
Erik Maest Voorntje361334111
3Henk RoosDe Sander3344110
Thom GrootDe Sander35337110
Marcel KokDe Sander19329110
4Arjan Sandersde Ringdijk161050103
Paul Beerepootde Ringdijk321030103
Jeroen Buijsde Ringdijk481023103
5Peter PosthumusEendracht2585199
Gerrit de WindEendracht982699
Dirk SwartEendracht4182299
6Joep EntesEendracht2893395
Jan VeldboerEendracht1293295
Jan BleekerEendracht4493095
7Richard EmmaneelVischlust Barsingerhorn15153892
Rein SchellingerhoutVischlust Barsingerhorn31153092
Dick FeyenVischlust Barsingerhorn47152492
8Richard PronkEendracht754088
Nico PronkEendracht2352488
Jeroen HovingEendracht3952488
9Jan AgenantLangedijker sportvissers1473385
Sjaak EckhardtLangedijker sportvissers3072685
Sjaak van de BlieckLangedijker sportvissers4672685
10Jan de JongeATW3464184
Peter PilkesATW262384
Sjoerd PilkesATW1862084
11Piet FranzenEdam2112971
Rob Kaarsedam512371
Klaas FranzenEdam3711971
12Eric RooslootVischlust Barsingerhorn10162768
Ed de BoerVischlust Barsingerhorn26162568
Ceryl EmmaneelVischlust Barsingerhorn42161668
13Martin PostmaKlokkeweel11122661
Rene wijsmanKlokkeweel43122261
Jeana WijsmanKlokkeweel27121361
14Jannes DiekemaDe Sander1723559
Rien FaasseDe Sander121259
Marcel AcquoyDe Sander3321259
15Frans HogeterpDe Sander842955
Ernst van AmersfoortDe Sander2441555
Cor HogeterpDe Sander4041155
16Lars ButhHHW61400
Mark ButhHHW221400
Sven ButhHHW381400


1e plaats: korps van HSV De Schele Posch


2e plaats: korps van HSV ’t Voorntje


3e plaats: korps van HSV De Sander

 

Uitslag NK baars 2018


We moesten ditmaal voor deze wedstrijd verzamelen in De Oude Herberg in Oudesluis. Dit is een locatie waar we normaal nooit komen voor een wedstrijd. Ondanks dat ze hier geen ervaring hebben met dit soort viswedstrijden hadden ze alles goed voor elkaar.

Hsv “t Voorntje uit Wieringerwaard was ditmaal onze gastheer en zij hebben voor een goed viswater gezorgd. Het was met al het riet wel moeilijk vissen maar de goede vangsten maakte een hoop goed. Het werd een spannende  wedstrijd want veel vissers eindigden dicht bij elkaar met kleine verschillen.

Alleen Jeroen Buijs bleef vanaf de eerste stek iedereen voor met 4 stekken boven de 40 baarsjes en alleen de laatste stek onder de 20 baarsjes.

André van Kleef verspeelde de eerste plaats in de eerste stek want daar had hij slechts 22 baarsjes.
Remco Heida had er in de eerste stek ook 22 maar had in de andere stekken ook net iets te kort baarsjes.

Verder werd er door iedereen goed vis gevangen want als de laatste er evengoed nog 52 heeft dan is deze daar ook nog dik mee tevreden.

In totaal werden er 5647 baarzen gevangen wat een gemiddelde is van 110,7 per visser.
Ook het weer werkte prima mee met een lekker zonnetje en het was gelukkig met al dat riet windstil.

Na de prijsuitreiking waarbij iedereen een prijsje had ging een ieder tevreden en voldaan naar huis.

C.B.Emmaneel


Jeroen Buijs is Nederlands kampioen baarsvissen 2018

Plt.Steknoafd.NaamClubStek1Stek2Stek3Stek4Stek5Totaal
113wJeroen BuijsRingdijk4549414218195
27nAndré van KleefDe Schele Posch2246424231183
34nRemco HeidaDe Schele Posch2247393332173
440wHenk RoosEdam3522334635171
534nJan EelsingDe Niedorpen3233353428162
644nE.Maest Voorntje1928294242160
742wP.BeerepootRingdijk2929254136160
86wA.SanderRingdijk2435273340159
949nN.v.d.Stoopt Voorntje2342253036156
1022nP.PostumusDe Eendracht432734426152
111wT.MandjesHVZ2025414317146
1233nJan Agenanthsv Alkmaar2827342528142
1341nP.OostwouderDe Schele Posch2113363827135
1447nR.EmmaneelVischlust1635213622130
1510nJ.Roelst Voorntje1732232928129
1637wT.GrootDe Sander1740242222125
1720nD.SwartDe Schele Posch223326392122
1845nN.PronkDe Eendracht2130183318120
1943nR.Gootjest Voorntje1933252022119
2039nHerman VosVislust Koedijk1226182833117
2131nA KlaverDe Schele Posch2329262710115
2211nG.de.WindDe Eendracht1634302311114
2336nC.B.EmmaneelDe Niedorpen2427143115111
242wM.KokDe Sander181738298110
2548wP.PilkersATW1931202416110
2617nR.PronkDe Eendracht271629289109
279wC.SanderRingdijk1921191926104
288wR.KaarsEdam1720301420101
2951nN.OotemanDe Schele Posch2128201417100
3026nF.MeltenDe Schele Posch192925121297
3130wJ.d.JongeATW23181831696
3218nD.FeijenVischlust40151719394
335wK.FranzenRingdijk171813182389
3425nR SchellingerhoutVischlust22291224188
3515wW.SpijkermanHVZ181714261388
3614nCor SmitDe Dobber21232319187
3727wR.KoekRingdijk20161425984
3824wJ.DiekemaDe Sander26191719182
3928wK.MandjesHVZ7232319577
4050nCh.OotemanDe Schele Posch121912141875
4112wD.PekelDe Sander16181024674
4238nJ.BleekerDe Eendracht13162191574
4332nSj. EckhardtDe Schele Posch14181919474
4416wE.v.AmersfoortDe Sander151615161072
4546wF.HogeterpHVZ11211221671
4629wJ.MeijerRingdijk9141821971
4735nJ.PaterDe Schele Posch141221131171
483wC.HogeterpDe Sander16161615871
4921nC.ZomerdijkATW11182014366
5019wH.SchotATW2113918364
5123wM.AcquoyDe Sander217215752


André van Kleef, Jeroen Buijs en Remco Heida

regiodeelnemerstotaalgemiddeld
west232372103,1
noord283275117,0


Geen drukte!