Uitslag NK baars korpsen 2021

Pl.NaamVisclubStekKorpsTotaalTotaal Korps
1Andre van KleefSchele Posch222867
Pieter OostwouderSchele Posch2622167
Anton KlaverSchele Posch1421867
2Jeroen BuijsRingdijk2193862
Arjan SandersRingdijk3391362
Paul BeerepootRingdijk991162
3Remco HeidaGeestmerambacht12123152
Frank MeltenGeestmerambacht36121452
Tom MeltenGeestmerambacht2412752
4Jan AgenantAlkmaar1313047
Jannes DiekemaAlkmaar111447
Henk van de KampAlkmaar251347
5Henk RoosDe Sander23112746
Thom GrootDe Sander11111146
Marcel KokDe Sander3511846
6Peter PosthumusEendracht10101534
Gerrit de WindEendracht34101034
Dirk SwartEendracht2210934
7Nico van der Stoopït Voorntje3171534
Reinier Gootjesït Voorntje1971334
Jeroen Roelsït Voorntje77634
8Frans HogeterpDe Sander2732332
Ernst van AmersfoortDe Sander33532
Cor HogeterpDe Sander153432
9Rien FaasseDe Sander2841929
Marcel AcquoyDe Sander44629
Dick PekelDe Sander164429
10Klaas FrantzenRingdijk2952027
Ronald KoekRingdijk175527
Piet FrantzenRingdijk55227
11Jan de JongeAlkmaar186819
Herman VosAlkmaar306719
Mark ButhAlkmaar66419
12Richard EmmaneelNiedorpen208613
Ceryl EmmaneelNiedorpen328413
Dick FeijenNiedorpen88313

Andre van Kleef, Anton Klaver en Pieter Oostwouder van HSV de Schele Posch zijn het winnende korps van 2021

2e plaats: Jeroen Buijs, Paul Beerepoot en Arjan Sanders van HSV de Ringdijk


3e plaats: Remco Heida, Frank Melten en Tom Melten namens Geestmerambacht

 

Uitslag NK baars 2021

Plt.Steknoafd.NaamClubStek1Stek2Stek3Stek4Stek5Totaalhoogste st    
118wH.RoosEdam4515485715657484551
213wT.GrootDe Sander23521716421505242231716
319nP.OostwouderDe Schele Posch33345651015633543
439wP.BeerepootRingdijk1724425310053241742
547wA.SanderRingdijk344351439943341453
61nP.PostumusDe Eendracht13272203799372722130
723nJan Agenanthsv Alkmaar71228173397332817127
82nJan EelsingDe Niedorpen10252003186312520100
938nN.v.d.Stoopt Voorntje131463437943141363
103wM.KokDe Sander5167048764816750
1112nA KlaverDe Schele Posch124515117445151211
129nN.PronkDe Eendracht121642037342161230
1344wJ.d.JongeDe Sander2144151724421511
1428nHerman VosVislust Koedijk1824244704218442
156wK.FranzenRingdijk0130037683730100
1620nA v KleefDe Schele Posch151425226725221541
177nR.Gootjest Voorntje1328033653328310
1840nCor SmitDe Dobber173160296529171630
198wC.SanderRingdijk1134108634113810
2031nK.HoogeboomDe Schele Posch3422300593422300
2146nSj. EckhardtDe Schele Posch84026258408622
2225nD.SwartDe Eendracht151250155625151510
2336wJ.BuisRingdijk248101135624131081
2443nChr. ZonneveldVNK8247310522410873
2511nCh.OotemanDe Schele Posch73950051397500
2624nJ.Roelst Voorntje1503301493315100
2742nR.EmmaneelVischlust171441044917141044
2830nT.MeltenGeestmerambacht1327400442713400
2929nF.MeltenDe Schele Posch32362043363220
3037nD.FeijenVischlust84832043208843
3117nRob EelsingDe Niedorpen33110742337110
3214nC.B.EmmaneelVischlust3270010402710300
3315nS v.d BliekDe Schele Posch43000539305400
3410wE.v.AmersfoortDe Sander92010939209910
3535wR.KoekRingdijk1132147371411732
365nJ.StamDe Schele Posch31202935293210
3721nG.de.WindDe Eendracht71512034207511
3822wJ.DiekemaDe Sander10522533255210
3916wR.KaarsEdam1351111311311511
4045nM.KonijnKlokkeweel52111129215111
4134wC.HogeterpDe Sander10158529108551
4233nF.MeltenGeestmerambacht40601727176400
4341wF.HogeterpHVC11404221114420
444nN.OotemanDe Schele Posch21250120125210
4532nR.PronkLangedijker sp.674122076421
4627wP.FranzenRingdijk81100019118000
4726wJ.v.'t VoortDe Niedorpen20600862000


Henk Roos wint het NK baarsvissen 2021


2e plaats: Thom Groot


3e plaats: Pieter Oostwouder

Uitslag kampioenschap regio Noord

Plt.SteknoNaamClubStek1Stek2Stek3Stek4Stek5Totaal
114A.v.KleefDe Schele Posch163127224100
21A.KlaverDe Schele Posch11242526591
38Sj v.d.BliekDe Schele Posch131823221187
411J.AgenantAlkmaar191713201584
522D.FeijenVischlust6272014875
620J.RampenDe Eendracht19161516975
712J.StamDe Schele Posch41423211274
83N.PronkDe Eendracht6122724473
97D.SwartDe Eendracht1373014872
1018C.OotemanDe Schele Posch1243011470
1116R.Gootjest Voorntje122013101469
122J.EelsingDe Niedorpen6192513467
1313F.MeltenDe Schele Posch112010141267
1423H.Vosvislust Koedijk7178112265
156P.OostwouderDe Schele Posch71520121165
169J.Roelst Voorntje782216356
1710R.EmmaneelVischlust491415749
1821R.SchellingerhoutVischlust10131010447
1917J.Butert Voorntje961015646
2024J.v.'t VoortDe Niedorpen691211745
214C.B.EmmaneelVischlust1110129244
2215Sj EckhartDe Schele Posch313717343
235R.GrootDe Schele Posch77815643
2419N.OotemanDe Schele Posch51569237

Uitslag kampioenschap regio West

Pl.NaamVisclubStek1ste Stek2de Stek3de Stek4de Stek5de StekTotaal
1Jannes DiekemaDe Sander1168110025
2Cees SandersDe Ringdijk102970220
3Marcel KokDe Sander133480217
4Frans HogeterpDe Sander32480216
5Thom GrootDe Sander1401130115
6Jan de JongeDe Sander11290315
7Simon SchouwsLimmen152460113
8Cor HogeterpDe Sander90750012
9Henk RoosEdam60740011
10Rob KaarsEdam123350011
11Carla BuijsDe Ringdijk2053019
12Cor ZomerdijkATW8215008
13Paul BeerepootDe Ringdijk4213028
14Ernst van AmersfoortDe Sander5014005
15Jeroen BuijsDe Ringdijk7310004

NK baars 2020 afgelast

Mijne heren

Nu er na de laatste persconferentie van premier Rutte er niet meer als 30 mensen in een horeca gelegenheid mogen samenkomen ben ik genoodzaakt het NK baars af te lasten.

Wilt u zo vriendelijk zijn om de leden van uw vereniging die geplaatst waren voor deze wedstrijd bericht geven dat deze wedstrijd niet door gaat.

Ik heb geen mailadres of telefoon nummer van iedereen

Bij voorbaat dank.

Wedstrijdcommissie regio Noord.

Ceryl Emmaneel

Uitslag selectie NK baars 2020, regio Noord

Plt.Steknogepl.NaamClubStek1Stek2Stek3Stek4Stek5Totaal
111jaA.v.KleefDe Schele Posch2028411619124
27jaR.EelsingDe Niedorpen261628101797
328jaP.OostwouderDe Schele Posch72430131690
431jaP.PosthumusDe Eendracht72026211185
515jaJ.EelsingDe Niedorpen142118151381
635jaJ.T.JeensmaDe Eendracht14924151577
78jaG.d.WindDe Eendracht8153391176
819jaN.v.d.Stoopt Voorntje152116111073
91jaSj.v.d.BliekDe Schele Posch31729111272
1026jaN.PronkDe Eendracht10251615672
1138jaD.FeijenVischlust2192116471
1210jaR.v.HuizenDe Dobber11132371367
1340jaJ.AgenantAlkmaar en omstr18131417466
1437jaD.SwartDe Eendracht10131918464
1529jaR.Gootjest Voorntje7171420462
1639jaJ.Roelst Voorntje2162310060
1733jaH.v.d.VaartDe Dobber10911171360
1814jaC.B.EmmaneelVischlust818916859
192jaSj.EckhardtDe Schele Posch8101891156
2020jaW.v.Huizen sr.De Dobber3171781156
216jaJh. RampenDe Eendracht13111831055
2222jaR.PelgrimDe Dobber6151481255
2312jaC.SmitDe Dobber3211310350
2424neeJ.StamDe Schele Posch8121351250
2523jaT.PelgrimDe Dobber512224649
2632jaR.SchellingerhoutVischlust79206749
2725jaR.EmmmaneelVischlust104196847
2816jaM.Konijn jKlokkeweel6111511447
2930jaS.SchouwsLimmen491017545
3027jaA.ZijlstraDe Dobber781611345
3117jaH.VosVislust1013108445
325jaJ.VeldboerDe Eendracht56147638
3313jaN.OotemanDe Schele Posch51085836
3418jaJ.v.'t VoortDe Niedorpen09136432
3521jaCh EngelDe Schele Posch49133231
364jaCh.OotemanDe Schele Posch42132627
379jaG.v.HoudtDe Dobber24410525
383jaW.v.Huizen jr.De Dobber2673220
3934neeJ.JakKrommenie1435114
4036neeE.Maest Voorntje000000
gemiddeld57totaal2228

Als iemand die geplaatst is alsnog besluit om niet mee te doen aan het NK baars van 3 oktober, dit voor 29 september melden bij C.B.Emmaneel, via email cemmaneel@quicknet.nl of tel 0224531602

NAGEKOMEN BERICHT: HET NK IS AFGELAST>

Uitslag selectie NK baars 2020, regio West

Pl.NaamVisclubStek1ste Stek2de Stek3de Stek4de Stek5de StekTotaal
1Jeroen BuijsRingdijk71629291621111
2Henk RoosEdam6253216227102
3Jan de JongeDe Sander2616621302497
4Paul BeerepootRingdijk18132325161693
5Thom GrootDe Sander15191919171791
6Frans HogeterpHVZ13151526122088
7Marcel KokDe Sander23221618151485
8Ronald KoekRingdijk3201112251583
9Arjan SandersRingdijk591824171280
10Klaas FranzenRingdijk11121915181276
11Richard PronkEendracht1671717122073
12Sjoerd PilkesATW20131214102170
13Kees MandjesHVZ10917267867
14Rob KaarsEdam14111221101266
15Peter PilkesATW1781020161266
16Dries de JongATW36111015151566
17Henk van de KampKennemerland3114220151465
18Marcel AcquoyDe Sander245924141163
19Jaap de BouterHVZ1910813151763
20Jannes DiekemaDe Sander48211311861
21Cor van EttenRingdijk171313161059
22Piet FranzenRingdijk2871315111359
23Willem SpijkermanHVZ221481541758
24Jan MeijerRingdijk334147191256
25Cor HogeterpDe Sander3012317111053
26Ernst van AmersfoortDe Sander298510141552
27Cees SandersRingdijk321271310951
28Xavier JagerEdam8812714647
29Rik de WolfSchagen91210661145
30Tom MoedHVZ12106108943
31Carla BuijsRingdijk34602111736
32Dirk van der BoschHVZ28867433
33Joop de KruyfAlkmaar2131991032
34Paul BuijsmanRingdijk256296730
35Mark MeijerRingdijk276463726
36Piet PlekkerHVZ3520410117

Alle bovenstaande deelnemers zijn geselecteerd voor het NK baars van 3 oktober.
Bij verhindering graag een afbericht via een email naar m.hogeterp@quicknet.nl of mek@quicknet.nl

NAGEKOMEN BERICHT: HET NK IS AFGELAST.