FOTO’S! + Uitslag NK korpsen 2022


Het winnende korps “De Sander 2”: Jan de Jonge, Marcel Kok, Henk Roos


Tweede plaats voor korps “HSV De Ringdijk”: Jeroen Buijs, Arjan Sanders, Paul Beerepoot. (Op de foto neemt Carla Buijs voor haar zoon Jeroen de honneurs waar)


Derde plaats voor korps “De Schele Posch 1”: Pieter Oostwouder, Anton Klaver, André van Kleef

Uitslag-NK-Korpsen-2022

 

Uitslag NK baars 2022


Pl.NaamVisclubStek12345Totaal
1Arjan Sandersde Ringdijk1320161824886
2Henk RoosEdam36161718131377
3Andre van Kleefde Schele Posch2318141020365
4Pieter Oostwouderde Schele Posch391312216961
5Richard PronkDe Eendracht11199148858
6Thom GrootDe Sander3310614131255
7Peter PosthumusDe Eendracht4514101010953
8Reinier Gootjesde Schele Posch2214141310152
9Jan de JongeDe Sander81910107551
10Jeroen Buijsde Ringdijk349171010551
11Cees Sandersde Ringdijk46481913448
12Gerrit de WindHSV Vischlust158514101148
13Dirk Swartde Schele Posch40137910746
14Sjaak van der Bliekde Schele Posch44319510744
15Paul Beerepootde Ringdijk30154911544
16Cor Smithsv de Dobber9514910442
17Eric MaesDe Eendracht41711137442
18Frits MeltenGeestmerambacht7145105438
19Richard van Huizenhsv de Dobber585137538
20Nico PronkDe Eendracht3661031136
21Tom MeltenDe Schele Posch410776636
22Rob KaarsEdam1711683735
23Jan EelsingHSV Vischlust47851010235
24Marcel KokDe Sander1010676635
25Leo BorstHVZ2731039732
26Frank MeltenDe Schele Posch356845932
27Sjaak Eckhardtde Schele Posch1628114530
28Frans HogeterpHVZ249573428
29Cor van Ettende Ringdijk322796428
30Jan AgenantAlkmaar611780026
31Herman VosKoedijk146936226
32Jannes DiekemaDe Sander184454926
33Mark Meijerde Ringdijk291479223
34Nico Ootemande Schele Posch2821242222
35Carla Buijsde Ringdijk257832222
36Richard EmmaneelHSV Vischlust422782322
37Willem SpijkermanHVZ28535021
38Jan Meijerde Ringdijk215524319
39Jan Stamde Schele Posch192643318
40Carlo Holtjerhsv de Dobber17214317
41Chris Ootemande Schele Posch373033615
42Ernst van AmersfoortDe Sander431345215
43Marcel AcquoijDe Sander311621212
44Cor HogeterpDe Sander38342009
45Nico Bankersende Schele Posch20113038
46Piet Frantsende Ringdijk12022217
47Henk van de KampKennemerland26002002

Uitslag selectiewedstrijd NK – regio Noord

Peter Posthumus wint de selectie – regio Noord.

Pl.NaamVisclubStek12345Totaal
1Peter PosthumusDe Eendracht12727142412104
2Jan EelsingHSV Vischlust2211158171667
3Pieter Oostwouderde Schele Posch318181110562
4Dirk Swartde Schele Posch201195132260
5Andre van Kleefde Schele Posch1412128141460
6Reinier Gootjesde Schele Posch917151012357
7Gerrit de WindHSV Vischlust17559211656
8Jan Stamde Schele Posch15815913853
9Sjaak van der Bliekde Schele Posch21017515552
10Richard EmmaneelHSV Vischlust4555111440
11Nico Ootemande Schele Posch1925172338
12Nico PronkDe Eendracht888414438
13John RampenDe Eendracht697510738
14Cor Smithsv de Dobber5510451236
15Richard van Huizenhsv de Dobber16512312335
16Charles Engelde Schele Posch1113616834
17Carlo Holtjerhsv de Dobber1836591033
18Chris Ootemande Schele Posch794211632
19Wiebe van Huizenhsv de Dobber129236828
20Sjaak Eckhardtde Schele Posch107665226
21Frits MeltenGeestmerambacht211776425
22Nico Bankersende Schele Posch137522521

Uitslag selectiewedstrijd NK – regio West

Pl.NaamVisclubStek12345Totaal
1Jeroen Buijsde Ringdijk102430433935171
2Henk RoosEdam201930293133142
3Eric Maest Voorntje92022432225132
4Thom GrootDe Sander222917153427122
5Arjen Sandersde Ringdijk142822162525116
6Ronald Koekde Ringdijk2919283027113
7Herman VosKoedijk24162116301699
8Paul Beerepootde Ringdijk23191716252299
9Frank MeltenDe Schele Posch21291813181997
10Jan de JongeDe Sander12222019162097
11Marcel KokDe Sander19192116201995
12Cees Sandersde Ringdijk6122225152094
13Rob KaarsEdam191518231580
14Jannes DiekemaDe Sander16111215171772
15Frans HogeterpHVZ171179221867
16Cor van Ettende Ringdijk89521151161
17Carla Buijsde Ringdijk13121013131159
18Piet Frantsende Ringdijk513141013757
19Jan Meijerde Ringdijk251279151356
20Marcel AcquoijDe Sander111410102945
21Cor ZomerdijkATW2699136744
22Willem SpijkermanHVZ183113121443
23Henk van de KampKennemerland4712412843
24Mark Meijerde Ringdijk77383829
25Cor HogeterpDe Sander368110025
26Leo BorstHVZ1512000012

Uitslag NK baars korpsen 2021

Pl.NaamVisclubStekKorpsTotaalTotaal Korps
1Andre van KleefSchele Posch222867
Pieter OostwouderSchele Posch2622167
Anton KlaverSchele Posch1421867
2Jeroen BuijsRingdijk2193862
Arjan SandersRingdijk3391362
Paul BeerepootRingdijk991162
3Remco HeidaGeestmerambacht12123152
Frank MeltenGeestmerambacht36121452
Tom MeltenGeestmerambacht2412752
4Jan AgenantAlkmaar1313047
Jannes DiekemaAlkmaar111447
Henk van de KampAlkmaar251347
5Henk RoosDe Sander23112746
Thom GrootDe Sander11111146
Marcel KokDe Sander3511846
6Peter PosthumusEendracht10101534
Gerrit de WindEendracht34101034
Dirk SwartEendracht2210934
7Nico van der Stoopït Voorntje3171534
Reinier Gootjesït Voorntje1971334
Jeroen Roelsït Voorntje77634
8Frans HogeterpDe Sander2732332
Ernst van AmersfoortDe Sander33532
Cor HogeterpDe Sander153432
9Rien FaasseDe Sander2841929
Marcel AcquoyDe Sander44629
Dick PekelDe Sander164429
10Klaas FrantzenRingdijk2952027
Ronald KoekRingdijk175527
Piet FrantzenRingdijk55227
11Jan de JongeAlkmaar186819
Herman VosAlkmaar306719
Mark ButhAlkmaar66419
12Richard EmmaneelNiedorpen208613
Ceryl EmmaneelNiedorpen328413
Dick FeijenNiedorpen88313

Andre van Kleef, Anton Klaver en Pieter Oostwouder van HSV de Schele Posch zijn het winnende korps van 2021

2e plaats: Jeroen Buijs, Paul Beerepoot en Arjan Sanders van HSV de Ringdijk


3e plaats: Remco Heida, Frank Melten en Tom Melten namens Geestmerambacht

 

Uitslag NK baars 2021

Plt.Steknoafd.NaamClubStek1Stek2Stek3Stek4Stek5Totaalhoogste st    
118wH.RoosEdam4515485715657484551
213wT.GrootDe Sander23521716421505242231716
319nP.OostwouderDe Schele Posch33345651015633543
439wP.BeerepootRingdijk1724425310053241742
547wA.SanderRingdijk344351439943341453
61nP.PostumusDe Eendracht13272203799372722130
723nJan Agenanthsv Alkmaar71228173397332817127
82nJan EelsingDe Niedorpen10252003186312520100
938nN.v.d.Stoopt Voorntje131463437943141363
103wM.KokDe Sander5167048764816750
1112nA KlaverDe Schele Posch124515117445151211
129nN.PronkDe Eendracht121642037342161230
1344wJ.d.JongeDe Sander2144151724421511
1428nHerman VosVislust Koedijk1824244704218442
156wK.FranzenRingdijk0130037683730100
1620nA v KleefDe Schele Posch151425226725221541
177nR.Gootjest Voorntje1328033653328310
1840nCor SmitDe Dobber173160296529171630
198wC.SanderRingdijk1134108634113810
2031nK.HoogeboomDe Schele Posch3422300593422300
2146nSj. EckhardtDe Schele Posch84026258408622
2225nD.SwartDe Eendracht151250155625151510
2336wJ.BuisRingdijk248101135624131081
2443nChr. ZonneveldVNK8247310522410873
2511nCh.OotemanDe Schele Posch73950051397500
2624nJ.Roelst Voorntje1503301493315100
2742nR.EmmaneelVischlust171441044917141044
2830nT.MeltenGeestmerambacht1327400442713400
2929nF.MeltenDe Schele Posch32362043363220
3037nD.FeijenVischlust84832043208843
3117nRob EelsingDe Niedorpen33110742337110
3214nC.B.EmmaneelVischlust3270010402710300
3315nS v.d BliekDe Schele Posch43000539305400
3410wE.v.AmersfoortDe Sander92010939209910
3535wR.KoekRingdijk1132147371411732
365nJ.StamDe Schele Posch31202935293210
3721nG.de.WindDe Eendracht71512034207511
3822wJ.DiekemaDe Sander10522533255210
3916wR.KaarsEdam1351111311311511
4045nM.KonijnKlokkeweel52111129215111
4134wC.HogeterpDe Sander10158529108551
4233nF.MeltenGeestmerambacht40601727176400
4341wF.HogeterpHVC11404221114420
444nN.OotemanDe Schele Posch21250120125210
4532nR.PronkLangedijker sp.674122076421
4627wP.FranzenRingdijk81100019118000
4726wJ.v.'t VoortDe Niedorpen20600862000


Henk Roos wint het NK baarsvissen 2021


2e plaats: Thom Groot


3e plaats: Pieter Oostwouder