Uitslag kampioenschap regio Noord

Plt.SteknoNaamClubStek1Stek2Stek3Stek4Stek5Totaal
114A.v.KleefDe Schele Posch163127224100
21A.KlaverDe Schele Posch11242526591
38Sj v.d.BliekDe Schele Posch131823221187
411J.AgenantAlkmaar191713201584
522D.FeijenVischlust6272014875
620J.RampenDe Eendracht19161516975
712J.StamDe Schele Posch41423211274
83N.PronkDe Eendracht6122724473
97D.SwartDe Eendracht1373014872
1018C.OotemanDe Schele Posch1243011470
1116R.Gootjest Voorntje122013101469
122J.EelsingDe Niedorpen6192513467
1313F.MeltenDe Schele Posch112010141267
1423H.Vosvislust Koedijk7178112265
156P.OostwouderDe Schele Posch71520121165
169J.Roelst Voorntje782216356
1710R.EmmaneelVischlust491415749
1821R.SchellingerhoutVischlust10131010447
1917J.Butert Voorntje961015646
2024J.v.'t VoortDe Niedorpen691211745
214C.B.EmmaneelVischlust1110129244
2215Sj EckhartDe Schele Posch313717343
235R.GrootDe Schele Posch77815643
2419N.OotemanDe Schele Posch51569237

Uitslag kampioenschap regio West

Pl.NaamVisclubStek1ste Stek2de Stek3de Stek4de Stek5de StekTotaal
1Jannes DiekemaDe Sander1168110025
2Cees SandersDe Ringdijk102970220
3Marcel KokDe Sander133480217
4Frans HogeterpDe Sander32480216
5Thom GrootDe Sander1401130115
6Jan de JongeDe Sander11290315
7Simon SchouwsLimmen152460113
8Cor HogeterpDe Sander90750012
9Henk RoosEdam60740011
10Rob KaarsEdam123350011
11Carla BuijsDe Ringdijk2053019
12Cor ZomerdijkATW8215008
13Paul BeerepootDe Ringdijk4213028
14Ernst van AmersfoortDe Sander5014005
15Jeroen BuijsDe Ringdijk7310004

NK baars 2020 afgelast

Mijne heren

Nu er na de laatste persconferentie van premier Rutte er niet meer als 30 mensen in een horeca gelegenheid mogen samenkomen ben ik genoodzaakt het NK baars af te lasten.

Wilt u zo vriendelijk zijn om de leden van uw vereniging die geplaatst waren voor deze wedstrijd bericht geven dat deze wedstrijd niet door gaat.

Ik heb geen mailadres of telefoon nummer van iedereen

Bij voorbaat dank.

Wedstrijdcommissie regio Noord.

Ceryl Emmaneel

Uitslag selectie NK baars 2020, regio Noord

Plt.Steknogepl.NaamClubStek1Stek2Stek3Stek4Stek5Totaal
111jaA.v.KleefDe Schele Posch2028411619124
27jaR.EelsingDe Niedorpen261628101797
328jaP.OostwouderDe Schele Posch72430131690
431jaP.PosthumusDe Eendracht72026211185
515jaJ.EelsingDe Niedorpen142118151381
635jaJ.T.JeensmaDe Eendracht14924151577
78jaG.d.WindDe Eendracht8153391176
819jaN.v.d.Stoopt Voorntje152116111073
91jaSj.v.d.BliekDe Schele Posch31729111272
1026jaN.PronkDe Eendracht10251615672
1138jaD.FeijenVischlust2192116471
1210jaR.v.HuizenDe Dobber11132371367
1340jaJ.AgenantAlkmaar en omstr18131417466
1437jaD.SwartDe Eendracht10131918464
1529jaR.Gootjest Voorntje7171420462
1639jaJ.Roelst Voorntje2162310060
1733jaH.v.d.VaartDe Dobber10911171360
1814jaC.B.EmmaneelVischlust818916859
192jaSj.EckhardtDe Schele Posch8101891156
2020jaW.v.Huizen sr.De Dobber3171781156
216jaJh. RampenDe Eendracht13111831055
2222jaR.PelgrimDe Dobber6151481255
2312jaC.SmitDe Dobber3211310350
2424neeJ.StamDe Schele Posch8121351250
2523jaT.PelgrimDe Dobber512224649
2632jaR.SchellingerhoutVischlust79206749
2725jaR.EmmmaneelVischlust104196847
2816jaM.Konijn jKlokkeweel6111511447
2930jaS.SchouwsLimmen491017545
3027jaA.ZijlstraDe Dobber781611345
3117jaH.VosVislust1013108445
325jaJ.VeldboerDe Eendracht56147638
3313jaN.OotemanDe Schele Posch51085836
3418jaJ.v.'t VoortDe Niedorpen09136432
3521jaCh EngelDe Schele Posch49133231
364jaCh.OotemanDe Schele Posch42132627
379jaG.v.HoudtDe Dobber24410525
383jaW.v.Huizen jr.De Dobber2673220
3934neeJ.JakKrommenie1435114
4036neeE.Maest Voorntje000000
gemiddeld57totaal2228

Als iemand die geplaatst is alsnog besluit om niet mee te doen aan het NK baars van 3 oktober, dit voor 29 september melden bij C.B.Emmaneel, via email cemmaneel@quicknet.nl of tel 0224531602

NAGEKOMEN BERICHT: HET NK IS AFGELAST>

Uitslag selectie NK baars 2020, regio West

Pl.NaamVisclubStek1ste Stek2de Stek3de Stek4de Stek5de StekTotaal
1Jeroen BuijsRingdijk71629291621111
2Henk RoosEdam6253216227102
3Jan de JongeDe Sander2616621302497
4Paul BeerepootRingdijk18132325161693
5Thom GrootDe Sander15191919171791
6Frans HogeterpHVZ13151526122088
7Marcel KokDe Sander23221618151485
8Ronald KoekRingdijk3201112251583
9Arjan SandersRingdijk591824171280
10Klaas FranzenRingdijk11121915181276
11Richard PronkEendracht1671717122073
12Sjoerd PilkesATW20131214102170
13Kees MandjesHVZ10917267867
14Rob KaarsEdam14111221101266
15Peter PilkesATW1781020161266
16Dries de JongATW36111015151566
17Henk van de KampKennemerland3114220151465
18Marcel AcquoyDe Sander245924141163
19Jaap de BouterHVZ1910813151763
20Jannes DiekemaDe Sander48211311861
21Cor van EttenRingdijk171313161059
22Piet FranzenRingdijk2871315111359
23Willem SpijkermanHVZ221481541758
24Jan MeijerRingdijk334147191256
25Cor HogeterpDe Sander3012317111053
26Ernst van AmersfoortDe Sander298510141552
27Cees SandersRingdijk321271310951
28Xavier JagerEdam8812714647
29Rik de WolfSchagen91210661145
30Tom MoedHVZ12106108943
31Carla BuijsRingdijk34602111736
32Dirk van der BoschHVZ28867433
33Joop de KruyfAlkmaar2131991032
34Paul BuijsmanRingdijk256296730
35Mark MeijerRingdijk276463726
36Piet PlekkerHVZ3520410117

Alle bovenstaande deelnemers zijn geselecteerd voor het NK baars van 3 oktober.
Bij verhindering graag een afbericht via een email naar m.hogeterp@quicknet.nl of mek@quicknet.nl

NAGEKOMEN BERICHT: HET NK IS AFGELAST.

Uitslag NK korpsen 2019


Met excel gegenereerde draaitabel:

Als wordpress tabel:

naamkorpsstek 1stek 2stek 3stek 4stek 5totaal
R.KaarsDe Sander70711
M.KokDe Sander51210
H.RoosDe Sander1702402
totaal291332368
A.v.KleefSchele Posch114900
A.KlaverSchele Posch911320
P.OostwouderSchele Posch110201
totaal315242163
S.v.d.Blieklangedijker sportvisser42400
K.Hoogeboomlangedijker sportvisser101710
S.Eckhardtlangedijker sportvisser1001610
totaal243272056
J.AgenantAlkmaar en omst.1013930
J.DiekemaAlkmaar en omst.63101
R.FaasseAlkmaar en omst.30000
totaal1916103149
A.SandersRingdijk 1160600
P.BeerepootRingdijk 163700
J.BuijsRingdijk 110611
totaal233191147
R.SchellingerhoutVischlust51000
D.FeijenVischlust118500
C.B.EmmaneelVischlust80000
totaal24950038
J.HovingNipro73000
N.PronkNipro22100
R.PronkNipro119210
totaal201431038
R.Gootjest Voorntje80100
N.v.d.Stoopt Voorntje73200
E.Maest Voorntje88000
totaal231130037
G.d.WindDe Eendracht 152200
D.SwartDe Eendracht 141000
P.PosthumusDe Eendracht 1112411
totaal20561133
C.SmitDe Dobber30130
H.v.d.VaartDe Dobber35400
R.V.HuizenDe Dobber60610
totaal125114032
J.d.JongeATW93110
P.PilkesATW131000
Sj.PilkesATW13000
totaal23711032
R.KoekRingdijk 281010
P.FranzenRingdijk 230000
K.FranzenRingdijk 2101001
totaal21201125
J.EntesDe Eendracht 271311
J.VeldboerDe Eendracht 211101
J.JeensmaDe Eendracht 232000
totaal11441222