Uitslag NK korps

Pl.NaamVisclubStekKorpsTotaalTotaal Korps
1Pieter OostwouderSchele Posch291155113
Anton KlaverSchele Posch451130113
Andre van KleefSchele Posch131128113
2Nico van de Stoopt Voorntje201343111
Reinier Gootjest Voorntje41334111
Erik Maest Voorntje361334111
3Henk RoosDe Sander3344110
Thom GrootDe Sander35337110
Marcel KokDe Sander19329110
4Arjan Sandersde Ringdijk161050103
Paul Beerepootde Ringdijk321030103
Jeroen Buijsde Ringdijk481023103
5Peter PosthumusEendracht2585199
Gerrit de WindEendracht982699
Dirk SwartEendracht4182299
6Joep EntesEendracht2893395
Jan VeldboerEendracht1293295
Jan BleekerEendracht4493095
7Richard EmmaneelVischlust Barsingerhorn15153892
Rein SchellingerhoutVischlust Barsingerhorn31153092
Dick FeyenVischlust Barsingerhorn47152492
8Richard PronkEendracht754088
Nico PronkEendracht2352488
Jeroen HovingEendracht3952488
9Jan AgenantLangedijker sportvissers1473385
Sjaak EckhardtLangedijker sportvissers3072685
Sjaak van de BlieckLangedijker sportvissers4672685
10Jan de JongeATW3464184
Peter PilkesATW262384
Sjoerd PilkesATW1862084
11Piet FranzenEdam2112971
Rob Kaarsedam512371
Klaas FranzenEdam3711971
12Eric RooslootVischlust Barsingerhorn10162768
Ed de BoerVischlust Barsingerhorn26162568
Ceryl EmmaneelVischlust Barsingerhorn42161668
13Martin PostmaKlokkeweel11122661
Rene wijsmanKlokkeweel43122261
Jeana WijsmanKlokkeweel27121361
14Jannes DiekemaDe Sander1723559
Rien FaasseDe Sander121259
Marcel AcquoyDe Sander3321259
15Frans HogeterpDe Sander842955
Ernst van AmersfoortDe Sander2441555
Cor HogeterpDe Sander4041155
16Lars ButhHHW61400
Mark ButhHHW221400
Sven ButhHHW381400


1e plaats: korps van HSV De Schele Posch


2e plaats: korps van HSV ’t Voorntje


3e plaats: korps van HSV De Sander

 

Uitslag NK baars 2018


We moesten ditmaal voor deze wedstrijd verzamelen in De Oude Herberg in Oudesluis. Dit is een locatie waar we normaal nooit komen voor een wedstrijd. Ondanks dat ze hier geen ervaring hebben met dit soort viswedstrijden hadden ze alles goed voor elkaar.

Hsv “t Voorntje uit Wieringerwaard was ditmaal onze gastheer en zij hebben voor een goed viswater gezorgd. Het was met al het riet wel moeilijk vissen maar de goede vangsten maakte een hoop goed. Het werd een spannende  wedstrijd want veel vissers eindigden dicht bij elkaar met kleine verschillen.

Alleen Jeroen Buijs bleef vanaf de eerste stek iedereen voor met 4 stekken boven de 40 baarsjes en alleen de laatste stek onder de 20 baarsjes.

André van Kleef verspeelde de eerste plaats in de eerste stek want daar had hij slechts 22 baarsjes.
Remco Heida had er in de eerste stek ook 22 maar had in de andere stekken ook net iets te kort baarsjes.

Verder werd er door iedereen goed vis gevangen want als de laatste er evengoed nog 52 heeft dan is deze daar ook nog dik mee tevreden.

In totaal werden er 5647 baarzen gevangen wat een gemiddelde is van 110,7 per visser.
Ook het weer werkte prima mee met een lekker zonnetje en het was gelukkig met al dat riet windstil.

Na de prijsuitreiking waarbij iedereen een prijsje had ging een ieder tevreden en voldaan naar huis.

C.B.Emmaneel


Jeroen Buijs is Nederlands kampioen baarsvissen 2018

Plt.Steknoafd.NaamClubStek1Stek2Stek3Stek4Stek5Totaal
113wJeroen BuijsRingdijk4549414218195
27nAndré van KleefDe Schele Posch2246424231183
34nRemco HeidaDe Schele Posch2247393332173
440wHenk RoosEdam3522334635171
534nJan EelsingDe Niedorpen3233353428162
644nE.Maest Voorntje1928294242160
742wP.BeerepootRingdijk2929254136160
86wA.SanderRingdijk2435273340159
949nN.v.d.Stoopt Voorntje2342253036156
1022nP.PostumusDe Eendracht432734426152
111wT.MandjesHVZ2025414317146
1233nJan Agenanthsv Alkmaar2827342528142
1341nP.OostwouderDe Schele Posch2113363827135
1447nR.EmmaneelVischlust1635213622130
1510nJ.Roelst Voorntje1732232928129
1637wT.GrootDe Sander1740242222125
1720nD.SwartDe Schele Posch223326392122
1845nN.PronkDe Eendracht2130183318120
1943nR.Gootjest Voorntje1933252022119
2039nHerman VosVislust Koedijk1226182833117
2131nA KlaverDe Schele Posch2329262710115
2211nG.de.WindDe Eendracht1634302311114
2336nC.B.EmmaneelDe Niedorpen2427143115111
242wM.KokDe Sander181738298110
2548wP.PilkersATW1931202416110
2617nR.PronkDe Eendracht271629289109
279wC.SanderRingdijk1921191926104
288wR.KaarsEdam1720301420101
2951nN.OotemanDe Schele Posch2128201417100
3026nF.MeltenDe Schele Posch192925121297
3130wJ.d.JongeATW23181831696
3218nD.FeijenVischlust40151719394
335wK.FranzenRingdijk171813182389
3425nR SchellingerhoutVischlust22291224188
3515wW.SpijkermanHVZ181714261388
3614nCor SmitDe Dobber21232319187
3727wR.KoekRingdijk20161425984
3824wJ.DiekemaDe Sander26191719182
3928wK.MandjesHVZ7232319577
4050nCh.OotemanDe Schele Posch121912141875
4112wD.PekelDe Sander16181024674
4238nJ.BleekerDe Eendracht13162191574
4332nSj. EckhardtDe Schele Posch14181919474
4416wE.v.AmersfoortDe Sander151615161072
4546wF.HogeterpHVZ11211221671
4629wJ.MeijerRingdijk9141821971
4735nJ.PaterDe Schele Posch141221131171
483wC.HogeterpDe Sander16161615871
4921nC.ZomerdijkATW11182014366
5019wH.SchotATW2113918364
5123wM.AcquoyDe Sander217215752


André van Kleef, Jeroen Buijs en Remco Heida

regiodeelnemerstotaalgemiddeld
west232372103,1
noord283275117,0


Geen drukte!

Uitslag selectie baars, regio Noord

SELECTIE BAARS REGIO NOORD

De selectie wedstrijd op baars werd ditmaal georganiseerd door de Langedijker sportvissers die met medewerking van hsv Obdam het viswater bij Opmeer en in de ringvaart van de Berkmeer zochten. Het water bij Opmeer kenmerkte zich door een betonnen schoeiing en erg diep water. In de ringvaart daarentegen stond veel riet wat het vissen weer lastiger maakte.
De eerste drie stekken bij de schoeiing viel de vangst erg tegen met verschillende nullen en lage aantallen. Hier had Nico Ooteman met 26 stuks de meeste baarzen na 3 stekken gevolgd door John Rampen met 21 baarzen. De uiteindelijke toppers hadden er hier nog maar 12, 11, 17 en 4 stuks.
Het moest dus in de laatste twee stekken in het riet gebeuren. Hier wist Rob Eelsing met 18 stuks de meeste te vangen gevolgd door Anton klaver met 15 stuks. John en Nico hadden er hier maar 5 en 4 stuks. En begonnen al af te haken.
De beslissing zal in de laatste stek vallen waar ook de meeste vis werd gevangen. Peter Posthumus ving hier 24 baarzen waarmee de zege veilig stelde. Rob Eelsing ving er nog 19 en werd daarmee tweede. Andre van Kleef ving er 20 en werd daarmee derde. Anton Klaver ving in de laatste stek 27 baarzen en klom daardoor nog op naar de vierde plaats.

In totaal werden er 1020 baarzen gevangen wat een gemiddelde is van 30 baarzen per visser.

Na de wedstrijd terug naar het startlokaal De Schelvis in Noord Scharwoude voor de prijsuitreiking die na enig rekenwerk tot stand kwam en een goede verloting door de organiserende vereniging met leuke prijzen.
Om 1 uur kon iedereen weer naar huis met hopelijk een voldaan gevoel.

Op naar het NK baars in Wieringerwaard op zaterdag 6 oktober.

C.B.Emmaneel

Plt.Steknogepl.NaamClubStek1Stek2Stek3Stek4Stek5Totaal
118jaP.PosthumusDe Eendracht174132449
215xR.EelsingDe Niedorpen173181948
37jaA.v.KleefDe Schele Posch0134102047
417jaA.KlaverDe Schele Posch031152746
529jaG.d.WindDe Eendracht422122040
614xN.v.d.Stoopt Voorntje027191139
75Jh. RampenDe Eendracht108351339
832jaF.MeltenDe Schele Posch012171838
92xR.SchellingerhoutVischlust91641838
101xN.OotemanDe Schele Posch12954838
1133jaH.VosVislust007171337
1221jaD.SwartDe Schele Posch323111534
1328xC.SmitDe Dobber004141533
1435xR.HeidaDe Schele Posch251111433
1510jaSj.v.d.BliekDe Schele Posch07491333
1634jaSj.EckhardtDe Schele Posch100102031
1724J.T.JeensmaDe Eendracht111121429
1820jaR.Gootjest Voorntje004111328
1916xJ.EelsingDe Niedorpen032111228
203xE.Maest Voorntje41611628
2119jaJ.DiekemaDe Sander11015926
2212jaJ.AgenantAlkmaar en omstr13181326
2326xJ.PaterDe Schele Posch32331324
2423xR.v.HuizenDe Dobber23127024
254xCh.OotemanDe Schele Posch3138924
2636xE.v.AmersfoortDe Sander6334723
2711xD.FeijenVischlust02311420
2813xW.v.HuizenDe Dobber04421020
2925rJ.Roelst Voorntje0319720
3031rC.B.EmmaneelVischlust1108818
3122R.EmmmaneelVischlust00071017
326M.ButhDe Eendracht0324716
338G.v.HoudtDe Dobber1323514
3430A.ZijlstraDe Dobber01110012
3527Jos EelsingDe Niedorpen000000

Uitslag selectie baars, regio west

Pieter Oostwouder wint de selectie baars, regio west.

Pl.NaamVisclubStek12345Totaal
1Pieter OostwouderDe Schele Posch291211161563
2Jan de JongeATW2882149648
3Henk RoosEdam19314118642
4Rob KaarsEdam3181077739
5Dick PekelDe Sander639105835
6Tim MandjesHVZ1106718233
7Arjan SandersRingdijk1317147332
8Cees SandersRingdijk3081044632
9Peter PilkersATW297952932
10Hans SchotATW19384731
11Paul BeerepootRingdijk170879731
12Jeroen BuijsRingdijk24111611130
13Kees MandjesHVZ265356928
14Nico PronkDe Eendracht323866528
15Frans HogeterpHVZ37561726
16Thom GrootDe Sander274826525
17Richard PronkDe Eendracht87075625
18Ronald KoekRingdijk1602610624
19Marcel AcquoyDe Sander45585124
20Jan MeijerRingdijk1425510123
21Klaas FranzenRingdijk94282622
22Marcel KokDe Sander120655521
23Cor ZomerdijkATW203464421
24Jan BleekerDe Eendracht2511014319
25Cor HogeterpDe Sander150529319
26Willem SpijkermanHVZ222536117
27Piet FranzenRingdijk1001011416
28Cor van EttenRingdijk230456116
29Gerrit TuijnLimmen55640015
30Carla BuijsRingdijk70442010
31Paul BuijsmanRingdijk212411210
32Jan ten BoovenATW18011439
33Harry WiertzEdam330000024

Uitslag NK baarsvissen voor korpsen 2017

De NK baars 2017 korps-kampioenen: André van Kleef, Pieter Oostwouder en Anton Klaver van hengelsportvereniging “De Schele Posch” uit Zuid-Scharwoude.

Pl.NaamVisclubStekKorpsTotaalTotaal Korps
1Andre van KleefDe schele Posch39155139
Pieter OostwouderDe schele Posch25145139
Anton KlaverDe schele Posch11139139
2Marcel KokDe Sander 137663138
Henk RoosDe Sander 123649138
Thom GrootDe Sander 19626138
3Paul BeerepootRingdijk 3301351129
Jeroen BuijsRingdijk 321349129
Arjan SandersRingdijk 3161329129
4Jeroen HovingEendracht 1381250110
Richard PronkEendracht 1241245110
Nico PronkEendracht 1101215110
5Sjaak EckhardtLangedijkersportvisser35348110
Jan AgenantLangedijkersportvisser21337110
Kees HartlandLangedijkersportvisser7325110
6Nico van der Stoopt Voorntje15743108
Reinier Gootjest Voorntje1741108
Erik Maest Voorntje29724108
7Rob EelsingDe Niedorpen4184889
Jos EelsingDe Niedorpen1382289
Jan EelsingDe Niedorpen2781989
8Peter PosthumusEendracht 21993189
Gerrit de WindEendracht 2593089
Klaas PosthumusEendracht 23392889
9Frans HogeterpDe Sander 240113880
Cor HogeterpDe Sander 212112980
Ernst van AmersfoortDe Sander 226111380
10Herman VosVislust Koedijk624679
Ferdie MetselaarVislust Koedijk2022479
Andre MetselaarVislust Koedijk342979
11Odin BeerepootRingdijk 142103475
Gerrit BraasRingdijk 114102275
Peter BeerepootRingdijk 128101975
12Paul BuijsmanRingdijk 236143467
Ronald KoekRingdijk 28142167
Cor van EttenRingdijk 222141267
13Jan de JongeATW3143267
Sjoerd PilkesATW1742267
Peter PilkesATW341367
14Ceryl EmmaneelVislust Kolhorn1852754
Jaap van het VoortVislust Kolhorn451454
Richard EmmaneelVislust Kolhorn3251354