Uitslagen 2019



Uitslagen 2019

Uitslagen competitie Baarvisser van het jaar


stand 2019 na 11 wedstrijden
 Naam1ste2de3de4de5de6de7de8ste9de10de11deTotSub Aantal
1Henk Roos533219213139606011
2Jan de Jonge1213651434222636311
3Paul Beerepoot171091638522351211011011
4Jan Agenant821682294135142412512511
5Reinier Gootjes201173151414132672015015011
6Jannes Diekema115153862715153682920520511
7Cor Hogeterp52117111540212129312823923911
8Chris Zonneveld20929162630232236222125425411
9Andre van Kleef912111106511205810
10Arjan Sanders21121104121720116012310
11Thom Groot29514135161014518012910
12Frank Melten171715152252482011015410
13Nico Pronk18152511123115101327017710
14Ronald Koek22341064817282326017810
15Herman Vos19278262699171522017810
16Cees Sanders271116292272820812018010
17Chris Ooteman2781336331632312631025310
18Sjaak Eckhardt33213330382428152830028010
19Jeroen Buijs255511171610539
20Pieter Oostwouder358812491050649
21Dirk Swart29121072723161701239
22Frans Hogeterp317131620328392501739
23Rob Kaars1321193327123018801819
24Marcel Kok15119171131930888
25Piet Franzen25332212415243201768
26Nico Ooteman2117122239273301717
27Klaas Franzen203538228243301807
28Carla Buijs17304039274101946
29Peter Posthumus734430215
30Gerrit de Wind91071270455
31Sjaak van der Bliek16232511180935
32Jan Stam12037261601005
33Mark Buth53626161801015
34Jan Meyer112631222501155
35Dennis Lind242928331901335
36Lars Buth293526402701575
37Ceriel Emmaneel113330120864
38Geert van Houdt2635454201484
39Kees de Boer123240393
40Anton Klaver2511110473
41Jan Tinus Jeensma2117200583
42Theo Markx2613210603
43Patrick Markx1323330693
44Richard Emmaneel254290763
45Jaap van 't Voort1346320913
46Mark Meijer2639310963
47Willem Mink41433201163
48Rein Schellingerhout1770242
49Jan Eelsing6220282
50Willem Spijkerman15150302
51Cor Smit13250382
52Richard Pronk26180442
53Rien Faasse14330472
54Joep Entes25240492
55Mark Weijers21300512
56Charles Engel36220582
57Nico Drost26380642
58Kees Hoogeboom110111
59Dirk Feijen170171
60Liesbeth Vogelzang180181
61Heino Timmermans200201
62Rene Koper200201
63Leo Borst230231
64Wiebe van Huizen240241
65Jaap de Bouter250251
66Jack Pater260261
67Dirk van den Bosch260261
68Ton Roet260261
69Annemieke Slinger270271
70Ton Moed280281
71Timo van der Vaart280281
72Tycho Weijers290291
73Marcel Acquoy290291
74Jay Buter290291
75Kees Mandjes300301
76Greda Alterna300301
77Kevin Weel300301
78Piet Plekker310311
79Peter Beerepoot310311
80Maarten Appelman310311
81Ineke Lam320321
82Max Koper320321
83Cor Roet320321
84Wilfred Groen330331
85Ico Isbrucker330331
86Paul Buijsman330331
87Cor Duinmeijer340341
88Silvester van der Schraaf340341
89Klaas Schutte350351
90Loek Timmer350351
91Piet de Vries360361
92John Rampen360361
93Carla Buis360361
94Cor van Etten370371
95Jan Veldboer470471
96Hans Halsema480481

De beste 11 resultaten tellen voor de eindstand.
De top 25 is automatisch geselecteerd voor het NK baarzen van 2019.

Uitslagen in rood zijn de afschrijvers.


Overige wedstrijden

Uitslagen NK / Selectie

Uitslagen jeugd

    Uitslagen overige wedstrijden