Uitslag 1e jeugdbaarswedstrijd 2019

Broek op Langedijk,

De eerste Baarsvisser van het Jaar jeugdwedstrijd is gevist op 14 september 2019

 NaamHengelsportvereniging1e stek2e stek3e stek4e stek5e stekTot. Pnt.
1Morris KonijnHSV Klokkeweel167842459
2Lars ButhHSV VIOD155852255
3Joyce EngelHSV Langedijker Sportvissers e.o.1311841854
4Julian NabuursHSV Klokkeweel114771544
5Tycho ZuijdwijkHSV Langedijker Sportvissers e.o.15785742
6Paul van HouteBadhoevedorp61771839
7Mel SlinkHSV Langedijker Sportvissers e.o.5479934
8Joey EngelHSV Langedijker Sportvissers e.o.6648933
9Jessica JanusHSV VIOD5453724
10Sem KeijHSV VIOD6273422
11Terry FlorisHSV Langedijker Sportvissers e.o.5052618

Opzet

Er zijn 3 wedstrijden welke worden georganiseerd door de commissie Baarsvisser van het Jaar, de Jeugdcommissie regio Noord en HSV Klokkeweel.
Het zijn open wedstrijden en iedereen kan er aan meedoen.
De Arie Buth Memorial is de laatste wedstrijd die meetelt voor de competitie.
Na deze wedstrijd wordt DE (Jeugd) BAARSVISSER VAN HET JAAR bekend gemaakt.

Reglement:

  1. Aas : worm en/of maden.
  2. Wedstrijdduur: 5 x 20 minuten of anders zoals aangegeven door de organisatie.
  3. Puntentelling voor de competitie: 1 baars = 1 punt.  Andere vissoorten tellen niet!
  4. Het parcours dient gevolgd te worden.

De uitslag:

De visser met de meeste baarspunten wint de wedstrijd.
Bij gelijke stand telt het hoogste aantal baarzen gevangen in 1 stek.

De eindstand van de competitie;

De eindstand wordt opgemaakt over de 3 wedstrijden. Er is geen aftrek.

De visser die na de 3 wedstrijden het hoogst aantal baarspunten bij elkaar heeft gevist  mag zich
Jeugd “Baarsvisser van het jaar” noemen.

Commissie “Baarsvisser van het Jaar”,
en
De jeugdcommissie Regio Noord