Uitslag 7e wedstrijd 2019 (VZOD Assendelft tbv de jeugd)


Het was een fantastische mooie dag met 27 graden. Bij café De Admiraal verzamelden zich ’s ochtends 32 dames en heren onder het genot van een bak koffie.
Na het inschrijven vertrokken ze richting de Joke Smitsingel voor de 1e stek, wat vooraf al als slechtste stek was bestempeld. Dat bleek want er werden maar 80 baarzen gevangen. Hier liet 1 iemand duidelijk van zich spreken namelijk Henk Roos die goed van start ging met 14 baarzen.

Op stek 2 was het een heel ander verhaal. Hier mocht niet over het midden worden gevist omdat de volgende stek aan de overkant werd gevist, genaamd de brandweersloot.
Hier was het wederom Henk Roos die er hier 25 ving, gevolgd door Cees Sanders met 22 stuks. In deze sloot werd over de hele linie veel baars gevangen die strak onder de kant zaten door het zonnige weer. Totaal werden er hier 361 stuks gevangen.

Op stek 3 aan de overkant was het Dirk Swart die er maar liefst 28 ving maar weer gevolgd werd door Henk Roos met 26 stuks en gelijk daar achteraan Marcel Kok met 22 baarzen. Hier was het totaal gestopt op 368 stuks.

De 4e stek werd om de scholen gevist, hier was Paul Beerepoot spekkoper met 20 stuks maar werd gevolgd door Jan de Jonge en Henk Roos die er beide 16 hadden. Hier eindigde het totaal op 265 baarzen.

De de 5e stek was in de sloot erachter waar erg wisselend werd gevangen. Hier was het toch weer Henk Roos die er 15 wist te vangen, gevolgd door Jan Agenant met 13 stuks. Hier werden er in totaal 171 stuks gevangen.
Bij aankomst bij De Admiraal werd de balans opgemaakt en al snel bleek dat

Henk Roos 1e was geworden met een totaal van maar liefst 96 stuks,
2e was Dirk Swart met 71 baarzen, en 3e was Jan de Jonge met 58 stuks.
Daarna was er nog een tombola met vele prijzen, dus niemand ging met lege handen naar huis.
We zijn blij dat er erg veel werd gevangen en dat lijkt ieder jaar wel meer te worden, totaal waren er 1245 baarzen gevangen met een gemiddelde van 39 stuks per persoon.
Ook wil ik onze sponsors van de mooie planten bedanken, namelijk de firma Bak en Schoone, en café De Admiraal voor het vrijgeven van de zaal.
Bedankt allemaal en hopelijk tot volgend jaar.

Groet, Marco Hijne (wedstrijd commissie V.Z.O.D.)

plaatsstek nrnaamverenigingsnaamstek 1stek 2stek 3stek 4stek 5totaal
803613682651711245
11Henk RoosDe Sander142526161596
213Dirk SwartDe Schele pos2192813971
326Jan de JongeDe Sander31217151158
420Jan AngenantAlkmaar31113161356
511Paul BerepootDe Ringdijk491620655
63Frank MeltenDe Schele pos4171314755
72Cees SandersDe Ringdijk62298954
818Ronald KoekDe Ringdijk020215450
923Frans HogeterpDe Sander312179950
104Klaas FranzenDe Ringdijk7156101250
1117Marcel KokDe Sander210227748
1230Nico OotemanDe Schele pos319156346
1327Arjan SandersDe Ringdijk214912946
1419Reynier GootjesHet Voorntje51499643
157Jannes DiekemaDe Sander217115742
1629Chris OotemanDe Schele pos112144536
1722Thom GrootDe Sander210138336
1828Liesbeth VogelzangKennemerland011814235
1912Mark ButhDe Eendracht210109435
2031Heino TimmermansKennemerland213134234
2132Piet FranzenDe Ringdijk09177033
225Cor HogeterpDe Sander41168433
2321Chris ZonneveldVNK37109332
2410Sjaak EckhardtDe Schele pos0685726
259Jan MeyerDe Ringdijk0688325
266D v den BosHVZ2664523
2715Lars ButhDe Eendracht01105319
288Annemieke SlingerGroot Rotterdam21033119
2916Jay ButterHet Voorntje0662216
3014Greda AlternaGroot Rotterdam0445013
3125Mark MeyerDe Ringdijk130408
3224Ineke LamDe Bilt100102