COMPLETE Uitslag 1e wedstrijd 2019 (HVZ)

Op zondag 15 juni werd weer de jaarlijkse HVZ open baarswedstrijd gehouden. De eerste drie stekken werd in stromende regen vervist, daarna werd het ietsje beter.
Er waren 31 deelnemers die de regen trotseerden. Desondanks was de vangst prima, er werden er maar liefst 1490 stuks gevangen. Willem had er zelfs nog heel even een snoek aan, met de snoek als glorieuze winnaar.
Er werd gevist in Rooswijk, een bekend water voor velen.

Marcel Kok en Cor hogeterp bedankt voor het uitzetten van het parcours, en ook de mensen van de HVZ, die hielpen met het palen ophalen en de tijdwaarneming, bedankt !!

Baarscommissie HVZ.

Pl.NaamVisclubStek12345Totaal
1Jan de JongeDe Sander2181813101069
2Jeroen BuijsRingdijk5111412151365
3Pieter OostwouderSchele Posch259517161663
4Frans HogeterpDe Sander3316161314463
5Mark ButhEendracht263425191162
6Henk RoosEdam981115171162
7Cor HogeterpDe Sander30101417111062
8Jan AgenantAlkmaar20187189961
9Gerrit de WindEendracht117191091459
10Andre van KleefSchele Posch13131111101459
11Jannes DiekemaDe Sander23111599953
12Kees de BoerVZOD191111127849
13Rob KaarsEdam81381015248
14Patrick MarksVZOD6913910748
15Marcel KokDe Sander10151089446
16Willem SpijkermanHVZ71171113446
17Paul BeerepootRingdijk211157121045
18Nico PronkEendracht1697813744
19Herman VosKoedijk1469136943
20Chris ZonneveldVNK15471015642
21Reinier Gootjest Voorntje28931210842
22Ronald KoekSchele Posch29125107741
23Leo BorstHVZ38979740
24Dennis LindDe Sander1896412839
25Jaap de BouterHVZ491185538
26Theo MarksVZOD228579736
27Chris OotemanSchele Posch1266810535
28Ton MoedHVZ2410389333
29Lars ButhEendracht328665732
30Kees MandjesHVZ179493227
31Piet PlekkerHVZ276074118

Jan de Jonge (links) won deze 1e klassieker met 69 baarzen.