Uitslag open Edam 2021


Henk Roos wint met overmacht de “Open Edam”

Pl.NaamVisclubStek1ste Stek2de Stek3de Stek4de Stek5de StekTotaal
1HENK ROOSEDAM11926221837122
2ANDRE VAN KLEEFSCHELE POSCH411993283089
3RICHARD PRONKEENDRACHT3919169142179
4JAN DE JONGEDE SANDER123141392261
5ARJAN SANDERSBEEMSTER3214312201160
6ERIC KUIPEREDAM1712162111758
7JAN STAMSCHELE POSCH208133101852
8CEES SANDERSBEEMSTER371661091051
9FRANS HOGETERPDE SANDER3810101051651
10PAUL BEEREPOOTBEEMSTER22159551448
11PETER POSTHUMUSEENDRACHT251166131147
12FRANK MELTENSCHELE POSCH35314381846
13CARLA BUIJSBEEMSTER42971161346
14JANNES DIEKEMADE SANDER31108681345
15PAUL BUIJSMANBEEMSTER315658943
16HERMAN VOSALKMAAR9108661343
17MARCEL KOKDE SANDER8612610943
18PAUL SIERKSTRAKLOKKEWEEL34844141242
19PIET FRANZENEDAM28756111241
20JAN AGENANTALKMAAR1574951439
21Ernst van AmersfoortDE SANDER1651374938
22JAN MEIJEREDAM1177191236
23NICO PRONKEENDRACHT2611970936
24SJAAK VAN DER BLIEKSCHELE POSCH2413545835
25CHRIS OOTEMANSCHELE POSCH18312361034
26ROB KAARSEDAM2710725933
27COR VAN ETTENEDAM48907933
28JOOP KUIPEREDAM76739429
29SJAAK ECKHARDTSCHELE POSCH238904728
30KLAAS FRANZENEDAM56307925
31CHRIS ZONNEVELDALKMAAR1911015724
32Annemarieke SlingerDWFF136543624
33HEINO TIMMERMANDWFF66507523
34XAVIER JAGEREDAM294326722
35GERRIT DE WINDEENDRACHT104645322
36NIELS KONIJNKLOKKEWEEL143626320
37LIESBETH VOGELZANGDWFF407107318
38NICO OOTEMANSCHELE POSCH27143116
39Gerda AltenaDWFF333204615
40COR HOGETERPDE SANDER215313315
41MORRIS KONIJNKLOKKEWEEL365231314


Het winnende korps: Marcel Kok, Henk Roos en Jan de Jonge.

Pl.NaamVisclubStek nrKorpsTotaalTotaal Korps
1HENK ROOSEDAM13122226
2JAN DE JONGEDE SANDER12361226
3MARCEL KOKDE SANDER8343226
4ARJAN SANDERSBEEMSTER32860159
5CEES SANDERSBEEMSTER37851159
6PAUL BEEREPOOTBEEMSTER22848159
7JAN STAMSCHELE POSCH20752133
8FRANK MELTENSCHELE POSCH35746133
9SJAAK VAN DER BLIEKSCHELE POSCH24735133
10ERIC KUIPEREDAM17158109
11JOOP KUIPEREDAM7129109
12XAVIER JAGEREDAM29122109
13PETER POSTHUMUSEENDRACHT25647105
14NICO PRONKEENDRACHT26636105
15GERRIT DE WINDEENDRACHT10622105
16PIET FRANZENEDAM2824199
17ROB KAARSEDAM2723399
18KLAAS FRANZENEDAM522599
19PAUL SIERKSTRAKLOKKEWEEL3444276
20NIELS KONIJNKLOKKEWEEL1442076
21MORRIS KONIJNKLOKKEWEEL3641476
22Annemarieke SlingerDWFF1352457
23LIESBETH VOGELZANGDWFF4051857
24Gerda AltenaDWFF3351557

Uitslag NK baars korpsen 2021

Pl.NaamVisclubStekKorpsTotaalTotaal Korps
1Andre van KleefSchele Posch222867
Pieter OostwouderSchele Posch2622167
Anton KlaverSchele Posch1421867
2Jeroen BuijsRingdijk2193862
Arjan SandersRingdijk3391362
Paul BeerepootRingdijk991162
3Remco HeidaGeestmerambacht12123152
Frank MeltenGeestmerambacht36121452
Tom MeltenGeestmerambacht2412752
4Jan AgenantAlkmaar1313047
Jannes DiekemaAlkmaar111447
Henk van de KampAlkmaar251347
5Henk RoosDe Sander23112746
Thom GrootDe Sander11111146
Marcel KokDe Sander3511846
6Peter PosthumusEendracht10101534
Gerrit de WindEendracht34101034
Dirk SwartEendracht2210934
7Nico van der Stoopït Voorntje3171534
Reinier Gootjesït Voorntje1971334
Jeroen Roelsït Voorntje77634
8Frans HogeterpDe Sander2732332
Ernst van AmersfoortDe Sander33532
Cor HogeterpDe Sander153432
9Rien FaasseDe Sander2841929
Marcel AcquoyDe Sander44629
Dick PekelDe Sander164429
10Klaas FrantzenRingdijk2952027
Ronald KoekRingdijk175527
Piet FrantzenRingdijk55227
11Jan de JongeAlkmaar186819
Herman VosAlkmaar306719
Mark ButhAlkmaar66419
12Richard EmmaneelNiedorpen208613
Ceryl EmmaneelNiedorpen328413
Dick FeijenNiedorpen88313

Andre van Kleef, Anton Klaver en Pieter Oostwouder van HSV de Schele Posch zijn het winnende korps van 2021

2e plaats: Jeroen Buijs, Paul Beerepoot en Arjan Sanders van HSV de Ringdijk


3e plaats: Remco Heida, Frank Melten en Tom Melten namens Geestmerambacht

 

Uitslag Rond de Meren 2021

Pl.NaamVisclubStek1ste Stek2de Stek3de Stek4de Stek5de StekTotaal
1Arjan SandersRingdijk3126121918075
2Thom Grootde Sander302810914061
3Jan de Jongede Sander92215175059
4Marcel Kokde Sander6149239156
5Pieter OostwouderSchele Pos232014124050
6Henk RoosEdam191316145048
7Andre van KleefSchele Pos121214124648
8Peter Posthumusde Eendracht15178145347
9Herman VosAlkmaar271613120041
10Gerrit de Windde Eendracht2825454038
11Cees SandersRingdijk3353821037
12Jan AgenantAlkmaar29204102036
13Jannes Diekemade Sander25111373034
14Frans HogeterpHVZ4109104033
15Gerrit TuynLimmen19759333
16Carla BuysRingdijk1114683031
17Ernst van Amersfoortde Sander391192031
18Klaas FrantzenRingdijk1386105231
19Paul BeerepootRingdijk3451391028
20Rob KaarsEdam2091081028
21Reinier GootjesSchele Pos1884140127
22Frank MeltenSchele Pos210827027
23Tycho ZuidwijkSchele Pos1781081027
24Nico Pronkde Eendracht78837026
25Cor RoetRingdijk561243025
26Dirk Swartde Schele Pos268656025
27Sjaak EckhardtSchele Pos229636024
28Simon SchouwsLimmen1610246123
29Chris OotemanSchele Pos88553021
30Marcel Acqouyde Sander1442102119
31Chris ZonneveldVNK217560018
32Jan MeijerRingdijk368510014
33Nico OotemanSchele Pos325512013
34Morris KonijnKlokkeweel35223007
35Jay ButterSchele Pos10000000
36Ab Broertjesde Sander24000000
37Cor Hogeterpde Sander37000000

Arjan Sanders wint “Rond de Meren”

Pl.NaamVisclubKorpsTotaalTotaal Korps
1Thom Grootde Sander161165
2Marcel Kokde Sander156
3Henk RoosEdam148
4Jan de Jongede Sander259123
5Frans HogeterpHVZ233
6Ernst van Amersfoortde Sander231
7Peter Posthumusde Eendracht347110
8Gerrit de Windde Eendracht338
9Dirk Swartde Schele Pos325
10Pieter OostwouderSchele Pos450104
11Reinier GootjesSchele Pos427
12Frank MeltenSchele Pos427

Marcel Kok, Thom Groot en Henk Roos: dit korps won weer met pinokkioneuslengte verschil.

Uitslag NK baars 2021

Plt.Steknoafd.NaamClubStek1Stek2Stek3Stek4Stek5Totaalhoogste st    
118wH.RoosEdam4515485715657484551
213wT.GrootDe Sander23521716421505242231716
319nP.OostwouderDe Schele Posch33345651015633543
439wP.BeerepootRingdijk1724425310053241742
547wA.SanderRingdijk344351439943341453
61nP.PostumusDe Eendracht13272203799372722130
723nJan Agenanthsv Alkmaar71228173397332817127
82nJan EelsingDe Niedorpen10252003186312520100
938nN.v.d.Stoopt Voorntje131463437943141363
103wM.KokDe Sander5167048764816750
1112nA KlaverDe Schele Posch124515117445151211
129nN.PronkDe Eendracht121642037342161230
1344wJ.d.JongeDe Sander2144151724421511
1428nHerman VosVislust Koedijk1824244704218442
156wK.FranzenRingdijk0130037683730100
1620nA v KleefDe Schele Posch151425226725221541
177nR.Gootjest Voorntje1328033653328310
1840nCor SmitDe Dobber173160296529171630
198wC.SanderRingdijk1134108634113810
2031nK.HoogeboomDe Schele Posch3422300593422300
2146nSj. EckhardtDe Schele Posch84026258408622
2225nD.SwartDe Eendracht151250155625151510
2336wJ.BuisRingdijk248101135624131081
2443nChr. ZonneveldVNK8247310522410873
2511nCh.OotemanDe Schele Posch73950051397500
2624nJ.Roelst Voorntje1503301493315100
2742nR.EmmaneelVischlust171441044917141044
2830nT.MeltenGeestmerambacht1327400442713400
2929nF.MeltenDe Schele Posch32362043363220
3037nD.FeijenVischlust84832043208843
3117nRob EelsingDe Niedorpen33110742337110
3214nC.B.EmmaneelVischlust3270010402710300
3315nS v.d BliekDe Schele Posch43000539305400
3410wE.v.AmersfoortDe Sander92010939209910
3535wR.KoekRingdijk1132147371411732
365nJ.StamDe Schele Posch31202935293210
3721nG.de.WindDe Eendracht71512034207511
3822wJ.DiekemaDe Sander10522533255210
3916wR.KaarsEdam1351111311311511
4045nM.KonijnKlokkeweel52111129215111
4134wC.HogeterpDe Sander10158529108551
4233nF.MeltenGeestmerambacht40601727176400
4341wF.HogeterpHVC11404221114420
444nN.OotemanDe Schele Posch21250120125210
4532nR.PronkLangedijker sp.674122076421
4627wP.FranzenRingdijk81100019118000
4726wJ.v.'t VoortDe Niedorpen20600862000


Henk Roos wint het NK baarsvissen 2021


2e plaats: Thom Groot


3e plaats: Pieter Oostwouder

Uitslag 1000 Eilanden 2021

Pl.NaamKorpsVerenigingStek1e stek2e stek3e stek4e stek5e stekTot. pnt.
1Arjan Sanders3de Ringdijk10193221440
2Anton Klaver1de Schele Posch2118521137
3Thom Groot5de Sander2731632235
4Reinier Gootjes2de Schele Posch1597541035
5Paul Beerepoot3de Ringdijk2198121434
6Jan de Jonge5de Sander2021085934
7Gerrit de Wind4de Eendracht319501429
8Cees Sanders3de Ringdijk701272829
9Pieter Oostwouder1de Schele Posch2512463227
10Andre van Kleef5de Schele Posch65644625
11Jan Agenant4Alkmaar e.o.2410653024
12Klaas Franzen3de Ringdijk2331231322
13Frank Melten1de Schele Posch82922722
14Nico Pronk4de Eendracht195871122
15Herman VosVislust Koedijk162835422
16Marcel Kok5de Sander134524621
17Dirk Swart4de Eendracht127151620
18Chris Ooteman2de Schele Posch287061519
19Jan Stam1de Schele Posch142741519
20Jannes Diekemade Sander52532719
21Ernst van Amersfoortde Sander224940118
22Sjaak Eckhardtde Schele Posch264221817
23Rob KaarsEdam '6810633315
24Kees Hoogeboom2de Schele Posch173900113
25Chris ZonneveldVNK92451113
26Cor Hogeterpde Sander18520108
27Nico Ooteman2de Schele Posch11121026
28Rick Grootde Schele Posch4001214


Arjan Sanders


Anton Klaver


Thom Groot

 

Pl.VerenigingKorpsKorpsdeelnemers 
1de Ringdijk3Klaas Franzen, Paul Beerepoot, Cees Sanders, Arjan Sanders125
2de Sander5Marcel Kok, Jan de Jonge, Thom Groot, Andre van Kleef115
3de Schele Posch 11Anton Klaver, Frank Melten, Jan Stam, Pieter Oostwouder105
4de Eendracht4Gerrit de Wind, Nico Pronk, Dirk Swart, Jan Agenant95
5de Schele Posch 22Nico Ooteman, Chris Ooteman, Kees Hoogeboom, Reinier Gootjes73

Uitslag korpsen


Het winnende korps: Klaas Franzen, Paul Beerepoot, Cees Sanders, Arjan Sanders

Uitslag kampioenschap regio Noord

Plt.SteknoNaamClubStek1Stek2Stek3Stek4Stek5Totaal
114A.v.KleefDe Schele Posch163127224100
21A.KlaverDe Schele Posch11242526591
38Sj v.d.BliekDe Schele Posch131823221187
411J.AgenantAlkmaar191713201584
522D.FeijenVischlust6272014875
620J.RampenDe Eendracht19161516975
712J.StamDe Schele Posch41423211274
83N.PronkDe Eendracht6122724473
97D.SwartDe Eendracht1373014872
1018C.OotemanDe Schele Posch1243011470
1116R.Gootjest Voorntje122013101469
122J.EelsingDe Niedorpen6192513467
1313F.MeltenDe Schele Posch112010141267
1423H.Vosvislust Koedijk7178112265
156P.OostwouderDe Schele Posch71520121165
169J.Roelst Voorntje782216356
1710R.EmmaneelVischlust491415749
1821R.SchellingerhoutVischlust10131010447
1917J.Butert Voorntje961015646
2024J.v.'t VoortDe Niedorpen691211745
214C.B.EmmaneelVischlust1110129244
2215Sj EckhartDe Schele Posch313717343
235R.GrootDe Schele Posch77815643
2419N.OotemanDe Schele Posch51569237

Uitslag kampioenschap regio West

Pl.NaamVisclubStek1ste Stek2de Stek3de Stek4de Stek5de StekTotaal
1Jannes DiekemaDe Sander1168110025
2Cees SandersDe Ringdijk102970220
3Marcel KokDe Sander133480217
4Frans HogeterpDe Sander32480216
5Thom GrootDe Sander1401130115
6Jan de JongeDe Sander11290315
7Simon SchouwsLimmen152460113
8Cor HogeterpDe Sander90750012
9Henk RoosEdam60740011
10Rob KaarsEdam123350011
11Carla BuijsDe Ringdijk2053019
12Cor ZomerdijkATW8215008
13Paul BeerepootDe Ringdijk4213028
14Ernst van AmersfoortDe Sander5014005
15Jeroen BuijsDe Ringdijk7310004

Uitslag Zilverenbrug 2021


Henk Roos wint de ZilverenBrug 2021


Arjan Sanders pakt de tweede plaats


Het brons is voor Gerrit de Wind

Plt.SteknoNaamStek1Stek2Stek3Stek4Stek5Totaal
128Henk Roos2432192121117
231Arjan Sanders2929171315103
343Gerrit de Wind152215221791
413Andr‚ van Kleef162112202190
520Jeroen Buijs131823122086
627Dirk Swart151418152385
718Nico v d Stoop201418131681
89Peter Posthumus181512122279
95Thom Groot211615101476
1036Cees Sanders141710171674
1112Nico Pronk14151292373
128Jan Eelsing14171781672
1317Marcel Kok12162014971
1424Anton Klaver13181571770
1539Jan de Jonge151219101369
1634Reinier Gootjes111613151368
176Frank Melten17111391767
181Jan Tinus Jeensma2051517966
1926Mark Buth81617101566
2038Herman Vos81317131566
2125Jan Agenant1681072061
2242Rein Schellingerhout11151281561
2311Paul Beerepoot1398141458
2435Jannes Diekema16121071156
2532Rob Kaars8161111955
2616Cor Smit6136121754
2729Pieter Oostwouder141479953
2837Mark Weijers1111169552
294Jan Veldboer1281441048
3014Erik Maes96751542
3119John Rampen55981542
3222Lars Buth13687842
332Nico Ooteman131171739
3423Richard Emmaneel95781039
3530Ceryl Emmaneel11991838
3641Sjaak Eckhardt5886936
377Chris Zonneveld113731135
3815Rosa Beerepoot12757435
3933Xavier Jager08111727
403Hans Halsema3666425
4110Chris Ooteman8741424
4221Cor Hogeterp1454923
4340Tycho Weijers000000

Uitslag kampioenschap van De Ringdijk

Verslag Kampioenschap van De Ringdijk, 22 augustus, 3e editie.

Met angst en beven keken we de afgelopen dagen naar het weerbericht van zondag. Windkracht 5 bft, 100 mm neerslag, onweer, het zat allemaal in het vat. Maar wat een meevaller was het weer vandaag. Weinig wind, geen regen en af en toe een heerlijk zonnetje.

Dan de wedstrijd.


Eerst verzamelen in Café De Oude Munt in Middenbeemster. De zaal ging open om 07:00 uur en daar stond een kopje koffie met een gebakje voor iedereen klaar. H.S.V. De Ringdijk bestaat dit jaar 60 jaar en dat mag gevierd worden. Na een korte instructie vertrokken de 30 vissers naar het viswater: de Schermerringvaart tussen West-Graftdijk en Driehuizen. Enkele vissers hadden geruchten gehoord over de vangsten van enkele weken daarvoor en dat schiep de nodige verwachtingen. Zouden die ook waargemaakt worden?

Na stek 1 waren daar de nodige twijfels over. De gemiddelde vangst op stek 1 was 11 baarsjes per persoon. Niet slecht maar ook niet geweldig. Misschien was nog niet iedereen helemaal wakker…  Uitschieters op de eerste stek waren Jeroen Buijs met 31, Nico Pronk met 23 en André van Kleef met 20.

De tweede stek ging al wat beter. Gemiddeld werden daar 14 baarsjes per persoon gevangen. Uitschieters waren Arjan Sanders met 34, Reinier Gootjes met 25 en Marcel Kok, Henk Roos en Peter Posthumus met 23. Arjan, de winnaar van de vorige 2 edities, leidde de wedstrijd op dat moment met 50 stuks. Zou hij het 3 keer op rij presteren om te winnen?

De derde stek werd nog iets beter, het gemiddelde dat stek steeg naar 25 vissen per persoon. Uitschieters waren Arjan Sanders en Jeroen Buijs met 46 en Henk Roos met 38. Nog steeds leidt Arjan met 96 baarsjes. Nog 2 stekken te gaan.

De vierde stek bleef het gemiddelde goed met 23 visjes per persoon. André van Kleef deed hier goede zaken met 52 baarsjes, Jeroen Buijs volgde met 49 en Gerrit de Wind ving er 46. Nog één stek te gaan.

De laatste stek werden er gemiddeld opnieuw 23 baarsjes gevangen. Jeroen Buijs ving er 45, André van Kleef 40 en Thom Groot 35. De eindstand kon opgemaakt worden.

Winnaar van de derde editie van dit kampioenschap werd Jeroen Buijs met een totaal van 185 baarsjes. Tweede werd André van Kleef met 164 baarsjes en derde werd Arjan Sanders met 149 baarsjes.

Bij de korpsen werden ook hoge aantallen geschreven. Het winnende korps was van H.S.V. De Ringdijk met Jeroen Buijs, Arjan Sanders en Paul Beerepoot met 431 baarsjes, gevolgd door het korps van de Sander bestaande uit Henk Roos, Thom Groot en Marcel Kok met 412 en derde werd het korps van De Eendracht bestaande uit Gerrit de Wind, Dirk Swart en Peter Posthumus met 331 baarsjes.

Uitslag individueel

 Deelnemers:  korpsstek 1stek 2stek 3stek 4stek 5totaal
1BuijsJeroenH.S.V. De Ringdijk13114464945185
2Kleef, vanAndréDe Schele Posch2021315240164
3SandersArjanH.S.V. De Ringdijk11634463617149
4GootjesReinierDe Schele Posch41625373929146
5KokMarcelDe Sander31523354032145
6RoosHenkEdam '6831823383033142
7Wind, DeGerritDe Eendracht21310254633127
8GrootThomDe Sander31613332835125
9PronkNicoDe Eendracht52319211934116
10PosthumusPeterDe Eendracht2323272331107
11AgenantJanHSV Alkmaar e.o.1821232219103
12Jonge, deJanDe Sander121524212799
13BeerepootPaulH.S.V. De Ringdijk161433202497
14SwartDirkDe Eendracht2151328231897
15SandersCeesH.S.V. De Ringdijk62220222595
16MeijerJanH.S.V. De Ringdijk91627291394
17ZonneveldChrisVNK Medemblik8926271989
18KaarsRobEdam '6881332142188
19MeltenFrankDe Schele Posch46626262084
20ButhMarkDe Eendracht531325191878
21EckhardtSjaakDe Schele Posch5517173377
22HogeterpFransDe Sander5632141875
23DiekemaJannesDe Sander9525141871
24ZomerdijkCorDe Sander7161681562
25JagerXaverH.S.V. De Ringdijk9111481456
26OotemanNicoDe Schele Posch47148101453
27ButhLarsDe Eendracht5761691149
28BuijsCarlaH.S.V. De Ringdijk951381045
29HogeterpCorDe Sander4213111444
30OotemanChrisDe Schele Posch544111640
31FranzenKlaasH.S.V. De Ringdijk0
11142523232902

Uitslag korpsen

   Korps     Totaal
1BuijsJeroenH.S.V. De Ringdijk3114464945185
SandersArjanH.S.V. De Ringdijk1634463617149
BeerepootPaulH.S.V. De Ringdijk61433202497
431
2KokMarcelDe Sander1523354032145
RoosHenkEdam '681823383033142
GrootThomDe Sander1613332835125
412
3Wind, DeGerritDe Eendracht1310254633127
PosthumusPeterDe Eendracht323272331107
SwartDirkDe Eendracht151328231897
331
4GootjesReinierDe Schele Posch1625373929146
MeltenFrankDe Schele Posch6626262084
OotemanNicoDe Schele Posch7148101453
283
5PronkNicoDe Eendracht2319211934116
ButhMarkDe Eendracht31325191878
ButhLarsDe Eendracht761691149
243