Uitslag 3e wedstrijd 2019 (HSV De Ringdijk Middenbeemster)

Verslag kampioenschap van H.S.V. de Ringdijk, 2019.

Zondag 30 juni werd de derde wedstrijd gevist in de Baarsvisser van het jaar competitie. We verzamelden in Café De Oude Munt in Middenbeemster. Totaal deden 39 deelnemers mee aan de wedstrijd, wat een verbetering is te opzichte van vorig jaar, toen waren het er 38.

Om  05:00 uur ging het wekkertje voor Cor en Arjan, zij gingen de stekken uitzetten. Na meermaals proefvissen langs de verschillende stukken ringvaart werd gekozen voor hetzelfde parcours als vorig jaar. Langs de hele ringvaart staat riet en langst dit parcours is dat riet goed te bewerken. Ook het parkeren vormt hier geen probleem. Er werd besloten dit keer wel wat dichter bij Schermerhorn te beginnen, want dat stuk is ook uitstekend te bevissen.

Tijdens het uitzetten van de stekken hoefden de mannen geen lampje te dragen, om 05:00 uur was het al gewoon licht. Het weer was verder ook heel gunstig, zonnetje, graadje of 22 en een licht windje.

Dan de wedstrijd. Verzamelen was dus in Middenbeemster in De Oude Munt. Daar werd een kort praatje gehouden waarna we richting het water gingen. De eerste stek was gelijk goed. Verschillende vissers vingen hier rond de 10 a 12 baarzen, Thom en Arjan vingen hier meer dan 20 baarzen, zij gingen dus meteen aan kop.

Tijdens het opstarten van de stek was niet alleen het riet soms een uitdaging maar ook het lange gras was niet altijd makkelijk. En dan nog het formaat van de baarzen. Deze waren erg klein, waardoor de vangsten voor sommigen niet meevielen. Enkelen wisten helemaal geen enkele baars te vangen het eerste stek. Dit toont ook de stekkerigheid aan van het water, wat niet ongewoon is als de baarzen zo klein zijn.

De tweede stek leken de vangsten toe te nemen, André ving er 28, Arjan 26.Daarachter namen de aantallen wat af maar zo’n 15 vissers wisten 10 of meer baarzen te vangen. Op dit moment was Arjan koploper.

De derde stek was voor Arjan wat minder. Alsnog ving hij er 17 maar André wist er hier 25 te vangen. Zo’n 15 vissers wisten er weer 10 of meer te vangen. De wedstrijd was daarom best spannend, al leken sommige vissers niet meer in te halen.  Tijdens dit stek werden er ook veel foto’s gemaakt door een lokale fotograaf. Deze foto’s zijn te vinden op de website van H.S.V. de Ringdijk, https://hsvderingdijkmiddenbeemster.mijnhengelsportvereniging.nl/foto-s/8092/bvhj-2019.html

De vierde stek werd duidelijk dat de winst van de wedstrijd alleen nog maar werd beslist tussen Arjan en André. Ze visten hier een mindere stek, gezien hun gemiddelden, maar daarmee kwam hun tussenstand niet in gevaar. Uitschieter dit stek was Reinier, met 22 stuks.

De laatste stek werd spannend en beide heren persten er nog een eindsprint uit. Arjan wist er 28 te vangen, André 27 en Henk deed ook nog een duit in het zakje met 26. Hiermee kwam Arjan op een totaal van 109, André op een totaal van 105 en Henk op een gedeeld totaal van 82 samen met Jan. Hiermee is de top-4 gevuld.


Arjan wint hiermee de 2de editie van dit kampioenschap, gefeliciteerd.


Mede door zijn goede vangst werd ook het korps van H.S.V..de Ringdijk eerste.


Tweede individueel werd André, met 105 baarzen en gedeeld derde werden Henk en Jan met
82 baarzen.


Het korps van De Sander/Edam’68 werd tweede en


V.Z.O.D. werd derde.

Namens H.S.V. de Ringdijk – Middenbeemster willen we alle deelnemers bedanken voor hun aanwezigheid en kijken we terug op een geslaagde wedstrijd. We hopen volgend jaar weer een wedstrijd te organiseren.

 StekNaamVerenigingKorpsstek 1stek 2stek 3stek 4stek 5totaal
137Arjan SandersH.S.V. De Ringdijk22126171728109
22Andre van KleefDe Schele Posch1228251327105
324Henk RoosEdam '684121413172682
335Jan de JongeDe Sander4102114142382
519Thom GrootDe Sander4241014131273
55Jeroen BuijsH.S.V. De Ringdijk2142010181173
739Reinier GootjesH.S.V. 't Voorntje101212221167
836Herman VosKoedijk12191081665
911Paul BeerepootH.S.V. De Ringdijk212161016862
103Ronald KoekH.S.V. De Ringdijk6199111358
1134Cees SandersH.S.V. De Ringdijk1084141854
127Dirk SwartLangedijker S.V.714881451
1316Frans HogeterpDe Sander516981250
1313Chris OotemanDe Schele Posch1251081550
156Jannes DiekemaDe Sander1013109446
1618Jan AgenantAlkmaar212157440
1712Cor HogeterpDe Sander54971439
174Frank MeltenDe Schele Posch1121067439
1926Rob KaarsEdam '69531191038
2028Nico OotemanDe Schele Posch1210114936
2110Sjaak EckhardtDe Schele Posch65134735
2121Theo MarkxV.Z.O.D.3348101035
231Patrick MarkxV.Z.O.D.34954830
248Kees de BoerV.Z.O.D.3211113229
2525Nico Pronk32381026
2620Jan MeijerH.S.V. De Ringdijk3473825
2632Ton RoetH.S.V. De Ringdijk6547325
2817Dennis LindH.S.V. Castricum4172923
2923Chris ZonneveldV.N.K.2761521
3014Carla BuijsH.S.V. De Ringdijk4341517
3130Maarten AppelmanH.S.V. De Ringdijk2326316
3222Cor RoetH.S.V. De Ringdijk2632215
3327Paul BuijsmanH.S.V. De Ringdijk3141514
3431Sylvester van der SchraafH.S.V. De Ringdijk0026210
3515Loek TimmerH.S.V. De Ringdijk024309
3538Klaas FranzenH.S.V. De Ringdijk213219
3729Cor van EttenH.S.V. De Ringdijk014038
389Sjaak van der BliekDe Schele Posch1014027
3933Mark MeijerH.S.V. De Ringdijk000066

Uitslag korpsen

Arjan SandersH.S.V. De Ringdijk2109 
Paul BeerepootH.S.V. De Ringdijk262
Jeroen BuijsH.S.V. De Ringdijk273244
Thom GrootDe Sander482
Henk RoosEdam '68482
Jan de JongeDe Sander473237
Kees de BoerV.Z.O.D.329
Theo MarkxV.Z.O.D.335
Patrick MarkxV.Z.O.D.33094
Frank MeltenDe Schele Posch139
Nico OotemanDe Schele Posch136
Sjaak van der BliekDe Schele Posch1782
Cees SandersH.S.V. De Ringdijk554
Cor van EttenH.S.V. De Ringdijk58
Paul BuijsmanH.S.V. De Ringdijk51476

COMPLETE Uitslag 2e wedstrijd 2019 (De Sander)

Pl.NaamVisclubStek12345Totaal
1Andre van KleefSchele Posch3211897439
2Jan AgenantAlkmaar3112888137
3Kees de BoerVZOD20171214135
4Henk RoosEdam1037812535
5Pieter OostwouderSchele Posch15101119233
6Jannes DiekemaDe Sander13112713033
7Jeroen BuijsRingdijk3010388433
8Chris OotemanSchele Posch1963419032
9Chris ZonneveldVNK55667630
10Paul BeerepootRingdijk3542108125
11Reinier Gootjest Voorntje1710077024
12Jan MeijerRingdijk378284224
13Theo MarkxVZOD345545423
14Rien FaasseDe Sander2740510322
15Nico PronkEendracht2912512121
16Willem SpijkermanHVZ165358021
17Carla BuijsRingdijk11826320
18Frank MeltenSchele Posch32536420
19Frans HogeterpDe Sander45624320
20Klaas FransenRingdijk281574219
21Arjan SandersRingdijk2212211218
22Rob KaarsEdam732210118
23Jan de JongeDe Sander214284018
24Cor HogeterpDe Sander20725418
25Piet FransenRingdijk116333116
26Mark MeijerRingdijk1810311015
27Herman VosKoedijk82108314
28Cees SandersRingdijk230263314
29Dirk SwartSchele Posch251065113
30Dennis LindDe Sander121263113
31Thom GrootDe Sander241254113
32Marcel AcquoyDe Sander383235013
33Sjaak EckhardtSchele Posch60251311
34Ronald KoekRingdijk263034010
35Lars ButhEendracht36405009
36Mark ButhEendracht33502007


André van Kleef (rechts) wint met 39 baarzen


De Schele Posch, met een totaal van 85 stuks en 1 baars verschil wint de korpsprijs (Pieter Oostwouder 33 stuks, Chris Ooteman 32 stuks, Frank Melten 20 stuks)


Jannes Diekema in de zon

Complete uitslag: spoedig…

COMPLETE Uitslag 1e wedstrijd 2019 (HVZ)

Op zondag 15 juni werd weer de jaarlijkse HVZ open baarswedstrijd gehouden. De eerste drie stekken werd in stromende regen vervist, daarna werd het ietsje beter.
Er waren 31 deelnemers die de regen trotseerden. Desondanks was de vangst prima, er werden er maar liefst 1490 stuks gevangen. Willem had er zelfs nog heel even een snoek aan, met de snoek als glorieuze winnaar.
Er werd gevist in Rooswijk, een bekend water voor velen.

Marcel Kok en Cor hogeterp bedankt voor het uitzetten van het parcours, en ook de mensen van de HVZ, die hielpen met het palen ophalen en de tijdwaarneming, bedankt !!

Baarscommissie HVZ.

Pl.NaamVisclubStek12345Totaal
1Jan de JongeDe Sander2181813101069
2Jeroen BuijsRingdijk5111412151365
3Pieter OostwouderSchele Posch259517161663
4Frans HogeterpDe Sander3316161314463
5Mark ButhEendracht263425191162
6Henk RoosEdam981115171162
7Cor HogeterpDe Sander30101417111062
8Jan AgenantAlkmaar20187189961
9Gerrit de WindEendracht117191091459
10Andre van KleefSchele Posch13131111101459
11Jannes DiekemaDe Sander23111599953
12Kees de BoerVZOD191111127849
13Rob KaarsEdam81381015248
14Patrick MarksVZOD6913910748
15Marcel KokDe Sander10151089446
16Willem SpijkermanHVZ71171113446
17Paul BeerepootRingdijk211157121045
18Nico PronkEendracht1697813744
19Herman VosKoedijk1469136943
20Chris ZonneveldVNK15471015642
21Reinier Gootjest Voorntje28931210842
22Ronald KoekSchele Posch29125107741
23Leo BorstHVZ38979740
24Dennis LindDe Sander1896412839
25Jaap de BouterHVZ491185538
26Theo MarksVZOD228579736
27Chris OotemanSchele Posch1266810535
28Ton MoedHVZ2410389333
29Lars ButhEendracht328665732
30Kees MandjesHVZ179493227
31Piet PlekkerHVZ276074118

Jan de Jonge (links) won deze 1e klassieker met 69 baarzen.

Uitslag 3e jeugd baarswedstrijd 2018


Een akertje met kleine baarsjes


Morris


Jay


Lars


Tycho

Uitslag jeugd

NaamVerenigingTotaal
Lars Buthde Eendracht69
Morris KnijnHSV Klokkeweel32
Jay Buterde Schele Posch28
Tycho WeijersVischlust Barsingerhorn23


Lars wint de laatste jeugdwedstrijd en met 69 baarzen laat hij grote namen als Jannes Diekema ver achter zich.

Wedstrijduitslag

Pl.NaamVisclubStek12345Totaal
1Richard PronkDe Eendracht76931312725183
2Jeroen BuijsDe Ringdijk24711642928148
3Paul BeerepootDe Ringdijk391814253543135
4Klaas FranzenEdam10402925284126
5Pieter OostwouderDe Schele Posch9172827304106
6Arjan SandersDe Ringdijk235011151414104
7Gerrit de WindDe Eendracht8391414298104
8Theo MarkxVZOD22201225251395
9Herman VosKoedijk334122432093
10Henk RoosEdam28141818123193
11Jan de JongeDe Sander27537662092
12Jan AgenantAlkmaar1133162361088
13Thom GrootDe Sander14224102987
14Jeroen HovingDe Eendracht1332417182486
15Dirk SwartDe Schele Posch194923281983
16Jan StamDe Schele Posch623171320679
17Peter PosthumusDe Eendracht122312247672
18Marcel KokDe Sander4101025122471
19Chris ZonneveldVNK2051023132071
20Lars ButhDe Eendracht381968201669
21Cor HogeterpDe Sander43210816066
22Frank MeltenDe Schele Posch26421344265
23Jannes DiekemaDe Sander31181414064
24Nico OotemanDe Schele Posch252912191162
25Frans HogeterpDe Sander322344121760
26Andre van KleefDe Schele Posch306121612257
27Kees de BoerVZOD51182014457
28Reinier Gootjest Voorntje33668191756
29Carla BuijsDe Ringdijk18399241055
30Cees SandersDe Ringdijk1621415121255
31Ernst van AmersfoortDe Sander14017235752
32Rob KaarsEdam217713121251
33Chris OotemanDe Schele Posch2229120649
34Sjaak EckhardtDe Schele Posch293101141644
35Jan BleekerDe Eendracht17021320540
36Mark ButhDe Eendracht35367121139
37Marcel AcquoyDe Sander15313105435
38Morris KonijnKlokkeweel4010571932
39Jay Butert Voorntje3723149028
40Mark WeijersDe Eendracht3412710828
41Tycho WeijersVischlust3613413223


Richard wint de Arie Buth Memorial 2018 en mag weer een jaar op de Bronzen Baars passen

Eindklassement Jeugd

 NaamVereniging25-08-'1827-10-'1825-11-'18totaal
1Lars Buthde Eendracht33569107
2Morris KnijnHSV Klokkeweel2433259
3Jay Buterde Schele Posch2322853
4Mel Slinkde Schele Posch267X33
5Sven Buthde Eendracht28XX28
6Tycho WeijersVischlust BarsingerhornX32326
7Ruben Pronkde EendrachtX2X2
8Niels KokHSV KlokkeweelX2X2
9Sharon VlaarHSV KlokkeweelX1X1
10Max van der LaanHSV KlokkeweelX0X0


Lars


Morris


Jay


Tycho

Voor de complete eindstand, zie de uitslagen 2018 pagina.

Uitslag 17e wedstrijd (Arie Buth Memorial)

Ook bij deze wedstrijd doen weer enkele jeugdige hengelaars mee.


Een akertje met kleine baarsjes


Morris


Jay


Lars


Tycho

Uitslag jeugd

NaamVerenigingTotaal
Lars Buthde Eendracht69
Morris KnijnHSV Klokkeweel32
Jay Buterde Schele Posch28
Tycho WeijersVischlust Barsingerhorn23


Lars wint de laatste jeugdwedstrijd en met 69 baarzen laat hij grote namen als Jannes Diekema ver achter zich.

Wedstrijduitslag senioren

Pl.NaamVisclubStek12345Totaal
1Richard PronkDe Eendracht76931312725183
2Jeroen BuijsDe Ringdijk24711642928148
3Paul BeerepootDe Ringdijk391814253543135
4Klaas FranzenEdam10402925284126
5Pieter OostwouderDe Schele Posch9172827304106
6Arjan SandersDe Ringdijk235011151414104
7Gerrit de WindDe Eendracht8391414298104
8Theo MarkxVZOD22201225251395
9Herman VosKoedijk334122432093
10Henk RoosEdam28141818123193
11Jan de JongeDe Sander27537662092
12Jan AgenantAlkmaar1133162361088
13Thom GrootDe Sander14224102987
14Jeroen HovingDe Eendracht1332417182486
15Dirk SwartDe Schele Posch194923281983
16Jan StamDe Schele Posch623171320679
17Peter PosthumusDe Eendracht122312247672
18Marcel KokDe Sander4101025122471
19Chris ZonneveldVNK2051023132071
20Lars ButhDe Eendracht381968201669
21Cor HogeterpDe Sander43210816066
22Frank MeltenDe Schele Posch26421344265
23Jannes DiekemaDe Sander31181414064
24Nico OotemanDe Schele Posch252912191162
25Frans HogeterpDe Sander322344121760
26Andre van KleefDe Schele Posch306121612257
27Kees de BoerVZOD51182014457
28Reinier Gootjest Voorntje33668191756
29Carla BuijsDe Ringdijk18399241055
30Cees SandersDe Ringdijk1621415121255
31Ernst van AmersfoortDe Sander14017235752
32Rob KaarsEdam217713121251
33Chris OotemanDe Schele Posch2229120649
34Sjaak EckhardtDe Schele Posch293101141644
35Jan BleekerDe Eendracht17021320540
36Mark ButhDe Eendracht35367121139
37Marcel AcquoyDe Sander15313105435
38Morris KonijnKlokkeweel4010571932
39Jay Butert Voorntje3723149028
40Mark WeijersDe Eendracht3412710828
41Tycho WeijersVischlust3613413223


Richard wint de Arie Buth Memorial 2018 en mag weer een jaar op de Bronzen Baars passen

Eindklassement Jeugd

 NaamVereniging25-08-'1827-10-'1825-11-'18totaal
1Lars Buthde Eendracht33569107
2Morris KnijnHSV Klokkeweel2433259
3Jay Buterde Schele Posch2322853
4Mel Slinkde Schele Posch267X33
5Sven Buthde Eendracht28XX28
6Tycho WeijersVischlust BarsingerhornX32326
7Ruben Pronkde EendrachtX2X2
8Niels KokHSV KlokkeweelX2X2
9Sharon VlaarHSV KlokkeweelX1X1
10Max van der LaanHSV KlokkeweelX0X0


Lars


Morris


Jay


Tycho

Eindstand senioren

Voor de complete eindstand, zie de uitslagen 2018 pagina.


Jeroen Buijs wint de “baarsvisser van het jaar 2018” competitie.


Peter Posthumus


André van Kleef


Henk Roos


Jan de Jonge


Jan Agenant


Gerrit de Wind


Marcel Kok


Dirk Swart


Thom Groot

Uitslag 16e wedstrijd (NH kampioenschap)


Pl.NaamTotaal
1Richard Pronk6
2Marcel Kok4
3Peter Posthumus4
4Pieter Oostwouder3
5Gerrit de Wind3
6Andre van Kleef3
7Frank Melten2
8Jeroen Roels2
9Frans Hogeterp2
10Jannes Diekema2
11Hans Sevenhuyzen2
12Herman Vos2
13Henk Engelbracht2
14Frans Meijners2
15Kees de Boer2
16Cor Smit1
17Cees Sanders1
18Jan Stam1
19Henk Roos1
20Reinier Gootjes1
21Arjan Sanders1
22Rob Kaars1
23John Rampen1
24Ernst van Amersfoort1
25Remco Heida1
26Jeroen Buijs1
27Paul Beerepoot1
28Dirk Swart1
29Ceriel Emmaneel1
30Piet de Haan1
31Hans Pranger1
32Jan Agenant1
33Elle Mol1
34Henk van der Vaart1
35Peter Molenaar0
36Cor Hogeterp0
37Jan Veldboer0
38Klaas Franzen0
39Edwin Schoorl0
40Mark Buth0
41Jan Tinus Jeensma0
42Lars Buth0
43Carla Buijs0
44Thom Groot0
45Jan Bleeker0
46Jeroen Hoving0
47Nico Ooteman0
48Richard Emmaneel0
49Ronald Pranger0
50Sjaak Eckhardt0
51Jos Schenk0
52Jan de Jonge0
53Chris Ooteman0
54Dick de Rooy0
55Chris Zonneveld0
56Jan Visser0
57Nico Pronk0

Uitslag 15e wedstrijd (Open Edam)

Afgelopen zondag voltrok zich een nog nooit vertoond spektakel bij de EDAM OPEN.
Vanwege het 50-jarig bestaan van HSV EDAM”68 werden de vissers ’s morgens bij binnenkomst in het café verrast met een overheerlijk gebakje .

Na afloop van de viswedstrijd kregen ALLE deelnemers een leuk gevulde feestdoos.

Alsof dat nog niet genoeg was werd de tombola dit keer geheel GRATIS gedaan.
Van de vissers die de moeite hadden genomen om na afloop terug te komen naar het café
werd het steknummer een persoonlijk lotnummer.

HSV EDAM”68 had zich aardig uitgesloofd want samen met enige sponsors werden onder andere weggegeven:
Orchideeën , insteekhengels van 7 en 8 meter , friteuses , stofzuiger , keukenmachines , fruitmanden , palingfilet en nog veel meer…………………………..!!!!!!!

En dan de wedstrijd;
Vanaf het café beginnen we gewoonlijk met een wandeling door het pittoreske EDAM , welke altijd zeer gewaardeerd wordt. Gelukkig waren de weergoden ons ook goed gezind want het bleef de gehele wedstrijd droog. Er werden door iedereen vele baarsjes gevangen, de een wat meer dan de rest maar dat zal altijd zo blijven.De uiteindelijke winnaar stak er echter met kop en schouders bovenuit. HENK ROOS wist er maar liefst 181 te vangen. Het zou mij niet verbazen als dit een ALL-TIME RECORD is van een winnaar van een wedstrijd van de baarsvisser van het jaar competitie.

De gedeelde nummers 2 , respectievelijk Jeroen Buijs en Jan Meijer , hadden met 117 stuks ook een goede dag maar bleven ver achter op Henk.

Bij de korpsen was De Eendracht de winnaar , bestaande uit Gerrit de Wind , Peter Posthumus en Mark Buth.

Al met al een zeer geslaagd 50 jarig bestaan viering door HSV EDAM”68 met alleen maar tevreden gezichten na afloop.

Pl.NaamVisclubStek12345Totaal
1Henk RoosEdam35230282051181
2Jeroen Buijsde Ringdijk5417151836117
3Jan Meijerde Ringdijk432225351421117
4Mark ButhEendracht42159272638115
5Peter PosthumusEendracht342825281518114
6Arjan Sandersde Ringdijk193017143022113
7Gerrit de WindEendracht273726111323110
8Jan AgenantAlkmaar44212725248105
9Cor van EttenEdam222719191623104
10Fred van Dortde Ringdijk15011178995
11Jan de Jongede Sander3529192291695
12Dirk SwartSchele Pos40161119192893
13Richard PronkEendracht3022152782092
14Jan StamSchele Pos16231716161890
15Joop KuiperEdam23221412202290
16Sjaak van de BliekSchele Pos12271319121788
17Pieter OostwouderSchele Pos25121816231988
18Thom Grootde Sander5117152224886
19Rob KaarsEdam45182414151485
20Jannes Diekemade Sander1039111171583
21Herman VosKoedijk3829101282281
22Paul Beerepootde Ringdijk4161610112679
23Carla Buijsde Ringdijk2119159151876
24Cor Roetde Ringdijk208224261373
25Sjaak EckhardtSchele Pos1124131317572
26Andre van KleefSchele Pos631711101271
27Ernst van Amersfoortde Sander399108182671
28Frans Hogeterpde Sander5218141515971
29Ton Roetde Ringdijk142999101067
30Marcel Kokde Sander33271398966
31Reinier Gootjest Voorntje4791617141066
32Nico OotemanSchele Pos24999141758
33Cees Sandersde Ringdijk281171191957
34Piet FranzenEdam531317145049
35Klaas FranzenEdam481041613649
36Chris ZonneveldVNK371351081248
37Chris OotemanSchele Pos41912810847
38Xavier JagerEdam18194341545
39Jan BleekerEendracht291331061345
40Theo MarxsVZOD2142921542
41Frank Meltenschele Pos3148192841
42Annemarieke SlingerKennemerland720036938
43Cor Hogeterpde Sander883217737
44Kees de BoerVZOD1778414235
45Liesbeth VogelzangKennemerland265756326
46Lars ButhEendracht461187421
47Jay Butert Voorntje5031023220
48Gerda AltenaKennemerland325351519
49Ineke LamKennemerland13300238
50Harry WiertzEdam0000000
51Mark Meijerde Ringdijk0000000
52Paul SierkstraKlokkeweel0000000
53Erik KuiperEdam0000000

Uitslag NK korps

Pl.NaamVisclubStekKorpsTotaalTotaal Korps
1Pieter OostwouderSchele Posch291155113
Anton KlaverSchele Posch451130113
Andre van KleefSchele Posch131128113
2Nico van de Stoopt Voorntje201343111
Reinier Gootjest Voorntje41334111
Erik Maest Voorntje361334111
3Henk RoosDe Sander3344110
Thom GrootDe Sander35337110
Marcel KokDe Sander19329110
4Arjan Sandersde Ringdijk161050103
Paul Beerepootde Ringdijk321030103
Jeroen Buijsde Ringdijk481023103
5Peter PosthumusEendracht2585199
Gerrit de WindEendracht982699
Dirk SwartEendracht4182299
6Joep EntesEendracht2893395
Jan VeldboerEendracht1293295
Jan BleekerEendracht4493095
7Richard EmmaneelVischlust Barsingerhorn15153892
Rein SchellingerhoutVischlust Barsingerhorn31153092
Dick FeyenVischlust Barsingerhorn47152492
8Richard PronkEendracht754088
Nico PronkEendracht2352488
Jeroen HovingEendracht3952488
9Jan AgenantLangedijker sportvissers1473385
Sjaak EckhardtLangedijker sportvissers3072685
Sjaak van de BlieckLangedijker sportvissers4672685
10Jan de JongeATW3464184
Peter PilkesATW262384
Sjoerd PilkesATW1862084
11Piet FranzenEdam2112971
Rob Kaarsedam512371
Klaas FranzenEdam3711971
12Eric RooslootVischlust Barsingerhorn10162768
Ed de BoerVischlust Barsingerhorn26162568
Ceryl EmmaneelVischlust Barsingerhorn42161668
13Martin PostmaKlokkeweel11122661
Rene wijsmanKlokkeweel43122261
Jeana WijsmanKlokkeweel27121361
14Jannes DiekemaDe Sander1723559
Rien FaasseDe Sander121259
Marcel AcquoyDe Sander3321259
15Frans HogeterpDe Sander842955
Ernst van AmersfoortDe Sander2441555
Cor HogeterpDe Sander4041155
16Lars ButhHHW61400
Mark ButhHHW221400
Sven ButhHHW381400


1e plaats: korps van HSV De Schele Posch


2e plaats: korps van HSV ’t Voorntje


3e plaats: korps van HSV De Sander

 

Uitslag 2e jeugd baarswedstrijd 2018 (Snertwedstrijd Klokkeweel Hoogkarspel)

De Baars Snert wedstrijd werd op vrijdagmiddag 27 oktober gevist door 44 deelnemers, waarvan 9 jeugdleden van maar liefst 6 verschillende verenigingen.
Na de loting in de Eerste Aanleg, vertrokken we naar de eerste stek langs de Slimweg in Hoogkarspel.Meteen een regenbui over ons heen – gelukkig bleef het de rest van de middag droog en op de laatste stekken scheen zelfs de zon.

Op de eerste stek werd weinig gevangen, behalve door Peter Posthumus die er maar liefst 14 wist te vangen. Ter vergelijking: de genen die na hem kwamen, vingen er slechts 6. Ook veel nullen.

Dat gold ook voor de tweede stek, die wederom aan de Slimweg werd gevist, dit keer aan de andere kant van de Houterweg. 
Hier viel Pieter Oostwouder op met 10 baarsjes.
Bij de jeugd wilde het ook niet echt lukken, alhoewel Lars zijn vader (Mark) dik wist te verslaan, wat de nodige vreugde bij hem meebracht (gelukkig kon vader er ook om lachen).

De derde stek werd gevist langs de Voetakkers. Weer weinig vis en veel nullen. Hier werd weer door 1 iemand opvallend veel meer dan de rest gevangen, dit keer was het Reinier Gootjes met 10 stuks. Zo bleef het wel heel spannend.

De laatste twee stekken werden gevist langs de Wijzend. Eindelijk meer vis. Na een spannende eindstrijd wist Henk Roos eerste te worden met 42 stuks, op de voet gevolgd door Jeroen Buijs met 40. De 3e plaats was voor Peter Posthumus met 32 stuks.

Bij de jeugd wist Mel Slink de winst te behalen, gevolgd door Lars Buth.

Ook leuk om te noemen was dat familie Pronk met maar liefst 3 generaties mee deed aan deze wedstrijd: Ruben, Richard en Nico.

Na afloop gingen we terug naar de Eerste Aanleg waar traditioneel een kom snert met roggebrood en snert voor alle deelnemers klaar stond. Het smaakte weer goed.

Dankzij diverse sponsors was er dit jaar een zeer uitgebreide prijzentafel voor zowel de deelnemers (voor iedereen was er prijs) als de verloting.

Joop Musman – de broer van onze eerder dit jaar overleden voorzitter Klaas Musman – deed het woord bij de verloting in de Westfriese stijl die we van Klaas gewend waren. Dat werd door iedereen zeer gewaardeerd.

Het was voor de organisatie een spannende dag, Klaas trok altijd de kar bij deze wedstrijd en dacht altijd aan alles: nu moesten we het zonder hem doen. De wedstrijd stond al in de kalender, dus annuleren was geen optie. Dit jaar wilden we hem daarom sowieso door laten gaan. Er gingen diverse geluiden op om dit in 2019 niet meer te doen. Maar de vele complimenten die we kregen gedurende en na afloop van de wedstrijd maakten dat we met een hele positieve blik terug kijken op deze dag. Iedereen heeft genoten en ook al waren de vangsten niet groot: het was spannend, gezellig en iedereen ging met prijzen naar huis.

De vraag van de dag was echter wel: “Gaan we volgend jaar de woonwijk weer in?” Dat zal de toekomst uitwijzen.

We danken alle vrijwilligers voor hun hulp en de sponsoren voor hun bijdragen.

Uitslag

Pl.NaamVerenigingStek1e stek2e stek3e stek4e stek5e stekTot. pnt.
1Henk RoosEdam '6821272141742
2Jeroen Buijsde Ringdijk5610181540
3Peter Posthumusde Eendracht29143014132
4Dirk Swartde Schele Posch1160132131
5Jan AgenantAlkmaar e.o.1822081628
6Pieter Oostwouderde Schele Posch37410031128
7Marcel Kokde Sander713022127
8Sjaak Eckhardtde Schele Posch441021724
9Jan de Jongede Sander2640014321
10Reinier Gootjest Voorntje3302110821
11Cor Hogeterpde Sander66212819
12Frans Hogeterpde Sander2221321018
13Richard Pronkde Eendracht320565218
14Chris ZonneveldVNK23310815
15Thom Grootde Sander132025615
16Gerrit Windde Eendracht232534115
17JoopKuiperEdam '68200114814
18Ernst van Amersfoortde Sander34204414
19Eric KuiperEdam '68162212613
20Nico Ootemande Schele Posch81221612
21Rob Frankfortde Ringdijk1501010011
22JannesDiekemade Sander381301510
23Nico Pronkde Eendracht36061209
24Paul SierkstraHSV Klokkeweel18050409
25Cees Sandersde Ringdijk25301509
26Richard EmmaneelVischlust Barsingerhorn17034029
27Arjan Sandersde Ringdijk28400408
28Frank Meltende Schele Posch34024118
29Jan Bleekerde Eendracht31120418
30Carla Buijsde Ringdijk1000077
31Ceryl EmmaneelVischlust Barsingerhorn27400206
32Rob KaarsEdam '6824201306
33Chris Ootemande Schele Posch10010045
34Jelle Boonde Ringdijk12000202
35Mark Buthde Eendracht35001102

Uitslag jeugd

Pl.NaamVerenigingStek1e stek2e stek3e stek4e stek5e stekTot. pnt.
1Mel Slinkde Schele Posch43211127
2Lars Buthde Eendracht39301105
3Tycho WeijersVislust Barsingerhorn44000303
4Morris KonijnHSV Klokkeweel42001023
5Jay Buterde Schele Posch47002002
6Niels KokHSV Klokkeweel46000112
7Ruben Pronkde Eendracht40010012
8Sharon VlaarHSV Klokkeweel41001001
9Max van der LaanHSV Klokkeweel45000000