Uitslag 12e wedstrijd 2019 (Open Baarskampioenschap Alkmaar)

Ons kampioenschap is evenals vorig jaar in de Beemsterringvaart aan de Oostmijzerdijk gehouden.

Het verzamelpunt was zoals gebruikelijk ’t Torenerf in Zuidschermer, maar de prijsuitreiking en verloting werd aan de overzijde in Het Zwarte Kerkje gehouden.

   

Met een vrij vaste kern van 32 deelnemers, werden in totaal 1046 baarzen gevangen, hetgeen een gemiddelde van 32,7 stuks opleverde. Vrijwel evenveel als het jaar daarvoor. Het weer zat erg mee, zacht en stil; dit na een week van storm en bakken regen.


Jeroen Buijs toonde ook vandaag zijn klasse en werd met een aantal van 61 stuks kampioen. Onze kersverse 4-voudig Nederlands kampioen Henk Roos werd 2e met 52 stuks. Arjan Sanders deed het prima en werd met 51 stuks derde. Sjaak Eckhardt werd zeer knap 4e met 47 stuks. Jan Agenant en Gerrit de Wind volgden met 46 stuks, vlak voor Peter Posthumus die tot 45 stuks kwam.

Zo te horen is er wel maatbaars verspeeld, maar helaas niet gevangen. Zodoende belandde het pondje paling op de prijzentafel.

Wij zien terug op een zeer geslaagd kampioenschap, met dank aan ’t Torenerf voor de prima accommodatie en verzorging, de groepjes tellers, onze palenuitzetters en de HHB voor het beschikbaar stellen van hun viswater.

Jan Agenant

Pl.NaamHSVSteknr1e stek2e stek3e stek4e stek5e stekTotaal
1Jeroen BuijsDe Ringdijk2171416101461
2Henk RoosEdam2712810121052
3Arjan SandersDe Ringdijk4159791050
4Sjaak EckhardtDe Schele Posch14710161047
5Jan AgenantAlkmaar e.o.7671711546
6Gerrit de WindDe Eendracht12514167446
7Peter PosthumusDe Eendracht251141461045
8Dirk SwartDe Schele Posch8521213840
9Ronald KoekDe Ringdijk11173135139
10Reinier Gootjest Voorntje15641511339
11Nico PronkDe Eendracht3910106439
12Andr‚ van KleefDe Schele Posch2683371738
13Pieter OostwouderDe Schele Posch17103136335
14Jan de JongeDe Sander1494810435
15Jan MeijerDe Ringdijk278136034
16Rob KaarsEdam2921067934
17Cees SandersDe Ringdijk67768634
18Herman VosVislust Koedijk138757633
19Piet FranzenDe Ringdijk96795431
20Paul BeerepootDe Ringdijk167786230
21Chris ZonneveldVNK1011572429
22Klaas FranzenDe Ringdijk543710529
23Frank MeltenDe Schele Posch184567628
24Jannes DiekemaDe Sander235247725
25Marcel KokDe Sander244154822
26Nico OotemanDe Schele Posch306352420
27Kees HoogeboomDe Schele Posch327322519
28Carla BuijsDe Ringdijk197532219
29Cor HogeterpDe Sander222455016
30Chris OotemanDe Schele Posch283233213
31Jan StamDe Schele Posch314311110
32Thom GrootDe Sander20440008

Uitslag NK baars 2019

Henk Roos (HSV Edam) wint het Nederlands kampioenschap baarsvissen 2019.
Hij ving het indrukwekkende aantal van 145 baarsjes.

Op de tweede plaats eindigde Jeroen Buijs van HSV De Ringdijk (Middenbeemster) met 130 stuks.

De derde plek: Thom Groot van HSV De Sander (Akersloot) met 123 stuks.

Pl.NaamVisclubStek12345Totaal
1Henk RoosEdam324319412022145
2Jeroen Buijsde Ringdijk532818411627130
3Thom Grootde Sander352622331626123
4Nico van der Stoopt Voorntje342219301623110
5Arjan Sandersde Ringdijk43113182121104
6Kees HoogeboomDe Schele Posch332820311410103
7Dirk SwartDe Schele Posch46202819191096
8Andre van KleefDe Schele Posch1515818322194
9Jan de JongeATW737107132693
10Jan AgenantAlkmaar en omstr4416222715585
11Peter PosthumusDe Eendracht24211715171282
12Eric Maest Voorntje489192916881
13Cees Sandersde Ringdijk38161226141381
14Pieter OostwouderDe Schele Posch2211016142081
15Jan EelsingDe Niedorpen4517202215680
16Paul Beerepootde Ringdijk27261310121677
17Rob KaarsEdam202571423574
18Klaas Frantzende Ringdijk519222015672
19Richard EmmmaneelVischlust3120920101372
20Frans HogeterpHVZ50131024121170
21Jeroen Roelst Voorntje4391218191068
22Morris KonijnKlokkeweel5412112511867
23Eric KuiperEdam26289213566
24Marcel Kokde Sander191581918464
25Ronald Koekde Ringdijk131482081262
26Cor van Ettende Ringdijk1417611131562
27Gerrit de WindDe Eendracht171220157761
28Hans SchotATW39592416660
29Frank MeltenDe Schele Posch221891613460
30Tim MandjesHVZ211711149960
31Herman.VosVislust1691110181159
32Anton KlaverDe Schele Posch2314151311659
33Jan Meijerde Ringdijk361715166458
34Joop KuiperEdam291914123957
35Paul Buijsmande Ringdijk491591510857
36Nico PronkDe Eendracht418121811756
37Rein SchellingerhoutVischlust82071081055
38Reinier Gootjest Voorntje111610911854
39Rob EelsingDe Niedorpen6227681053
40Jannes DiekemaDe Sander3209910553
41Cor SmitDe Dobber52105229551
42Sjaak EckhardtDe Schele Posch254141361451
43Ceryl EmmaneelVischlust40114169949
44Willem SpijkermanHVZ91344151248
45Jaap van het VoortDe Niedorpen1089671242
46Ton MoedHVZ47212166440
47Cor ZomerdijkATW4257167540
48Piet Frantzende Ringdijk5176112339
49Jaap de BouterHVZ1143510739
50Carla Buijsde Ringdijk12155701138
51Jack PaterDe Schele Posch3087114535
52Cor Hogeterpde Sander1811784434
53Marcel Acquoyde Sander3775133533
54Dirk van der BoschHVZ2897121029

Uitslag 11e wedstrijd 2019 (Midwoud – Met verslag en foto’s)

Open Baarskampioenschap Midwoud – Oostwoud 29-09-2019

5.00 uur de wekker gaat. Ik kijk door het slaapkamerraam naar buiten en zie dat het regent. Na een ontbijtje om 5.30 uur richting de Langereis na bij Hoogwoud om de stekpalen uit te zetten samen met Henk Roos die speciaal vanuit Purmerend mij even kwam helpen. Nogmaals hartelijk dank hiervoor.


Om 6.30 uur stonden de stekpalen en nu was het tijd voor koffie bij café Halfweg in Midwoud alwaar de eerste deelnemers al aanwezig waren. Rond 7.45 uur was dan ook iedereen aanwezig en vertrokken we na een korte uitleg met z’n allen richting de Langereis daar waar het vandaag moest gebeuren. De strijd boven in de competitie is dan ook nog lang niet beslist. De eerste stek voor de meeste een makkelijke plaats om te bevissen doordat er een nieuwe beschoeiing is geplaatst. Wat zou dit aan vis opleveren/ weinig plantjes en riet in het water betekend meestal weinig vis.

Rond de klok van 8.30 uur werd het startsein gegeven voor de eerste 20 minuten. Ik zag dat mijn buren de eerste baarsjes wisten te vangen en na de eerste telling waren er toch een heel aantal deelnemers die er ruim 20 en zelfs boven de 30 wisten te vangen. Jeroen Buijs, Pieter Oostwouder en Henk Roos wisten er 32 te vangen. Een aantal toppers bleven iets achter maar niet getreurd nog 4 stekken te gaan. Ook hier waren er hoogte- en dieptepunten voor bepaalde personen. Ik zal verder niet in detail gaan.  En er zijn er ook bij die vinden het zielig om zoveel baarsjes bij elkaar in één emmer te hebben dus schoppen ze hun emmer om zodat de Baars weer in alle vrijheid kan rondzwemmen. Jan voor een volgende keer de controleurs zetten de baars na telling terug. Dus niks om je zorgen over te maken. Maar wel vervelend als het je overkomt.

Na alle 5 de stekken te hebben gevist onder redelijke omstandigheden qua weer gingen we weer terug naar café Halfweg in Midwoud waar de rekenmeester Marcel Kok aan het werk ging om de uitslag in elkaar te draaien. Ook hiervoor nogmaals hartelijk dank. Want zonder deze mensen is het bijna onmogelijk om een wedstrijd te organiseren. Net zoals mijn vader die na iedere stek de palen weer verzamelde. Helemaal top!! Onder het genot van het meest favoriete broodje onder de Baarsvissers een broodje bal en een bakkie koffie of een borrel konden we overgaan tot de prijs uitreiking.

Vandaag in topvorm een dag eerder iets minder – misschien waren dat al de zenuwen voor de zondag – werd tot winnaar uitgeroepen Jeroen Buijs van HSV De Ringdijk met 157 stuks.
Een goede tweede werd Jan de Jonge van HSV De Sander net als een dag eerder. Vandaag ving Jan er 126 stuks.
De derde plaats werd bezet door 2 personen Peter Posthumus en Marcel Kok. Doordat Peter een hoogste stek van 43 stuks had en Marcel een hoogste stek van 31 was het Peter die er vandoor ging met de laatste beker en bloemen en een boodschappentas vol met allerlei lekkers.


Ook werd er gestreden in korps verband. Dit werd gewonnen door het korps van De Ringdijk. Jeroen Buis, Arjan Sanders(ontbreekt op de foto) en Paul Beerepoot totaal wisten zij er 368 te vangen.
Gevolgd door het korps van De Sander Jan de Jonge, Marcel Kok en Henk Roos met 350 stuks.
Op de derde plaats het korps van De Eendracht Peter Posthumus, Gerrit de Wind en Dirk Swart met 327 stuks.

Zoals ieder jaar had de organisatie voor iedereen weer een prijs geregeld. Dit jaar ging een ieder met een verpakking met daarin 2 kippenbouten naar huis. Ook was er een verloting met mooie prijzen.

Totaal werden er 3034 Baarzen gevangen door 33 deelnemers. Dat leverde een gemiddelde van 91,94 Baarzen per persoon op. Dat is toch fantastisch.

Ik wil een ieder die mij vandaag heeft geholpen of aanwezig was als deelnemer hartelijk bedanken.

Tot volgend jaar.

Herman Vos.

Pl.NaamVisclubStek12345Totaal
1Jeroen BuijsDe Ringdijk83227304325157
2Jan de JongeDe Sander181625372325126
3Peter PosthumusDe Eendracht41417431333120
4Marcel KokDe Sander292521253118120
5Pieter OostwouderDe Schele Posch263213252225117
6Arjan SandersDe Ringdijk31623301431114
7Gerrit de windDe Eendracht232531161129112
8Rob KaarsEdam252522162917109
9Richard EmmaneelVischlust71515261335104
10Henk RoosEdam22322422521104
11Frank MeltenDe Schele Posch92214202124101
12Ceryl EmmaneelVischlust2424157361597
13Cees SandersDe Ringdijk617211583697
14Paul BeerepootDe Ringdijk27152025221597
15André van KleefDe Schele Posch19142424211497
16Jan StamDe Schele Posch1520811352296
17Dirk SwartDe Eendracht3018281723995
18Sjaak v.d. BliekDe Schele Posch32201217271894
19Thom GrootDe Sander10161823132494
20Reinier Gootjest Voorntje1117163272193
21Chris ZonneveldVNK31171517271692
22Jan EelsingDe Niedorpen2829131723991
23Herman VosVislust Koedijk1617179242491
24Jan AgenantAlkmaar e.o.20211915121380
25Frans HogeterpDe Sander21192253077
26Ronald KoekDe Ringdijk17151610201172
27Nico PronkDe Eendracht21191210191070
28Cor HogeterpDe Sander339111233469
29Jannes DiekemaDe Sander121381981159
30Sjaak EckhardtDe Schele Posch1381011131658
31Chris OotemanDe Schele Posch11141281146
32Piet FranzenDe Ringdijk141266101044
33Nico OotemanDe Schele Posch564822141

Uitslag korpsen

Pl.NaamVisclubStek nrKorpsTotaalTotaal Korps
1Jeroen BuijsDe Ringdijk89157368
2Arjan SandersDe Ringdijk39114368
3Paul BeerepootDe Ringdijk27997368
4Jan de JongeDe Sander188126350
5Marcel KokDe Sander298120350
6Henk RoosEdam228104350
7Peter PosthumusDe Eendracht47120327
8Gerrit de windDe Eendracht237112327
9Dirk SwartDe Eendracht30795327
10Pieter OostwouderDe Schele Posch266117314
11Frank MeltenDe Schele Posch96101314
12Jan StamDe Schele Posch15696314
13Thom GrootDe Sander10594276
14Jan EelsingDe Niedorpen28591276
15Herman VosVislust Koedijk16591276
16Cees SandersDe Ringdijk6497213
17Ronald KoekDe Ringdijk17472213
18Piet FranzenDe Ringdijk14444213

Uitslag 10e wedstrijd 2019 (Eendracht)


André van Kleef wint de kermiswedstrijd van de Eendracht

               
SteknrNaamClubStek1Stek2Stek3Stek4Stek5Totaal
115André van KleefSchele Posch982620063
25Jan de Jongede Sander7320131962
333Henk RoosEdam1813165759
427Peter PosthumusEendracht1062211756
521Thom Grootde Sander156254555
628Paul BeerepootRingdijk7917101255
72Reinier Gootjest Voorntje14611111052
831Jannes Diekemade Sander681112450
94Cees SandersRingdijk1310147650
1010Pieter OostwouderSchele Posch178510949
119Arjan SandersRingdijk161096647
1226Gerrit de WindEendracht561611644
1320Nico PronkEendracht103186542
1413Jan AgenantAlkmaar109510741
1523Herman VosKoedijk122125940
1614Jeroen BuijsRingdijk106134437
177Dirk SwartSchele Posch68109437
1829Rob KaarsEdam86113836
1912Marcel Kokde Sander12468434
2025Frank MeleSchele Posch56124532
2119Jan Tinus JeensmaEendracht69710032
2211Chris ZonneveldMedemblik10288331
2322Ronald KoekRingdijk9559129
2417Pier FransenRingdijk3855627
2530Joep EntesEendracht6583325
2624Chris OotemanSchele Posch20291124
2716Nico OotemanSchele Posch44104123
2832Sjaak EckhardtSchele Posch7582022
293Tygo WeijersEendracht4563321
306Mark WeijersEendracht5481119
318Cor Hogerterpde Sander2422717
321Wim MinkEendracht3244316
3318Carla BuijsRingdijk000000

Uitslag 9e wedstrijd 2019 (1000 eilanden)


Pl.NaamKorpsVerenigingStek1e stek2e stek3e stek4e stek5e stekTot. pnt.
1Henk Roos5Edam '681913159211775
2Jan de Jonge5de Sander118119141456
3Marcel Kok5de Sander319111014751
4Peter Posthumus4de Eendracht38161077848
5Andre van Kleefde Schele Posch27742191345
6Jan AgenantAlkmaar e.o.29117916245
7Gerrit de Wind4de Eendracht2575317739
8Frank Melten1de Schele Posch310598638
9Pieter Oostwouder1de Schele Posch33341261136
10Nico Pronk4de Eendracht2251471835
11Kees Hoogeboom2de Schele Posch23126511034
12Anton Klaver1de Schele Posch1875410834
13Sjaak van der Bliek2de Schele Posch83898634
14Thom Groot5de Sander4017606433
15Sjaak Eckhardtde Schele Posch3483216332
16Piet Franzen3de Ringdijk14107210332
17Jeroen Buijs6de Ringdijk1354131831
18Herman VosVislust Koedijk735813231
19Dennis LindCastricum20131321029
20Arjan Sanders6de Ringdijk3252541228
21Cees Sanders6de Ringdijk2430691028
22Charles Engelde Schele Posch55865327
23Dirk Swart4de Eendracht410262626
24Paul Beerepoot6de Ringdijk29272626
25Cor Smitde Dobber68656025
26Reinier Gootjest Voorntje122621224
27Jan Stam1de Schele Posch377514724
28Ronald Koek3de Ringdijk3635311123
29Cor Hogeterpde Sander284263520
30Rob KaarsEdam '68151345619
31Chris Ootemande Schele Posch3924110017
32Peter Beerepootde Ringdijk448005417
33Rien FaasseCastricum164202816
34Ico Isbruckerde Goede Vangst211416416
35Klaas Franzen3de Ringdijk265225216
36Chris ZonneveldVNK354014615
37Jannes Diekemade Sander304125315
38Nico Drost2de Schele Posch416114113
39Nico Ooteman2de Schele Posch176230011
40Frans Hogeterpde Sander431413211
41Carla Buijs3de Ringdijk102004410
42Geert van Houdtde Dobber42132208


Uitslag korpsen

Pl.VerenigingKorpsdeelnemers Hoogste waarden stek 1 t/m 5    
1de SanderJan de Jonge, Marcel Kok, Henk Roos, Thom Groot2155547434228
2de EendrachtNico Pronk, Peter Posthumus, Gerrit de Wind, Dirk Swart1483938332018
3de Schele Posch 1Frank Melten, Anton Klaver, Jan Stam, Pieter Oostwouder1323228272619
4de Ringdijk 1Jeroen Buijs, Arjan Sanders, Cees Sanders, Paul Beerepoot113363122168
5de Schele Posch 2Nico Ooteman, Sjaak van der Bliek, Nico Drost, Kees Hoogeboom922718171713
6de Ringdijk 2Carla Buijs, Piet Franzen, Klaas Franzen, Ronald Koek81302014107

Uitslag 8e wedstrijd 2019 (Harddraverij VNK Medemblik)


Het is wederom Jeroen Buijs die het goud pakt.

plaats:naam:HSV:aantal:
1.Jeroen BuijsDe Ringdijk50 st.
2.Paul BeerepootDe Ringdijk31 st.
3.Henk RoosEdam30 st.
4.Jan de JongeDe Sander28 st.
5.Pieter OostwouderDe Schele Posch28 st.
6.Andre van KleefDe Schele Posch27 st.
7.Rein SchellingerhoutVischlust26 st.
8.Dirk SwartDe Schele Posch26 st.
9.Herman VosVislust25 st.
10.Thom GrootDe Sander23 st.
11.Gerrit de WindDe Eendracht23 st.
12.Rob KaarsEdam22 st.
13.Jan AgenantAlkmaar21 st.
14.Reinier Gootjest Voorntje21 st.
15.Jannes DiekemaDe Sander20 st.
16.Nico PronkDe Eendracht20 st.
17.Ronald KoekDe Ringdijk19 st.
18.Arjan SandersDe Ringdijk19 st.
19.Dirk FeijenVischlust19 st.
20.Rene KoperWillem Barendsz18 st.
21.Cor HogeterpDe Sander17 st.
22.Chris ZonneveldVicollege VNK16 st.
23.Nico OotemanDe Schele Posch16 st.
24.Piet FranzenDe Ringdijk15 st.
25.Klaas FranzenDe Ringdijk15 st.
26.Frank MeltenDe Schele Posch15 st.
27.Carla BuijsDe Ringdijk14 st.
28.Sjaak EckhardtDe Schele Posch13 st.
29.Cees SandersDe Ringdijk13 st.
30.Ceryl EmmaneelVischlust12 st.
31.Kevin WeelWillem Barendsz12 st.
32.Max KoperWillem Barendsz11 st.
33.Chris OotemanDe Schele Posch11 st.
34.Jaap van 't VoortVischlust11 st.
35.Klaas SchutteWillem Barendsz10 st.
36.Carla BuisWillem Barendsz4 st.


Een indrukwekkende overwinning voor het korps van HSV de Ringdijk: Paul Beerepoot, Jeroen Buijs en Arjan Sanders.

 KorpsAantal
1.De Ringdijk 1100 st.
2.De Sander81 st.
3.De Schele Posch69 st.
4.De Eendracht64 st.
5.De Ringdijk 249 st.
6.Willem Barendsz41 st.

Uitslag 7e wedstrijd 2019 (VZOD Assendelft tbv de jeugd)


Het was een fantastische mooie dag met 27 graden. Bij café De Admiraal verzamelden zich ’s ochtends 32 dames en heren onder het genot van een bak koffie.
Na het inschrijven vertrokken ze richting de Joke Smitsingel voor de 1e stek, wat vooraf al als slechtste stek was bestempeld. Dat bleek want er werden maar 80 baarzen gevangen. Hier liet 1 iemand duidelijk van zich spreken namelijk Henk Roos die goed van start ging met 14 baarzen.

Op stek 2 was het een heel ander verhaal. Hier mocht niet over het midden worden gevist omdat de volgende stek aan de overkant werd gevist, genaamd de brandweersloot.
Hier was het wederom Henk Roos die er hier 25 ving, gevolgd door Cees Sanders met 22 stuks. In deze sloot werd over de hele linie veel baars gevangen die strak onder de kant zaten door het zonnige weer. Totaal werden er hier 361 stuks gevangen.

Op stek 3 aan de overkant was het Dirk Swart die er maar liefst 28 ving maar weer gevolgd werd door Henk Roos met 26 stuks en gelijk daar achteraan Marcel Kok met 22 baarzen. Hier was het totaal gestopt op 368 stuks.

De 4e stek werd om de scholen gevist, hier was Paul Beerepoot spekkoper met 20 stuks maar werd gevolgd door Jan de Jonge en Henk Roos die er beide 16 hadden. Hier eindigde het totaal op 265 baarzen.

De de 5e stek was in de sloot erachter waar erg wisselend werd gevangen. Hier was het toch weer Henk Roos die er 15 wist te vangen, gevolgd door Jan Agenant met 13 stuks. Hier werden er in totaal 171 stuks gevangen.
Bij aankomst bij De Admiraal werd de balans opgemaakt en al snel bleek dat

Henk Roos 1e was geworden met een totaal van maar liefst 96 stuks,
2e was Dirk Swart met 71 baarzen, en 3e was Jan de Jonge met 58 stuks.
Daarna was er nog een tombola met vele prijzen, dus niemand ging met lege handen naar huis.
We zijn blij dat er erg veel werd gevangen en dat lijkt ieder jaar wel meer te worden, totaal waren er 1245 baarzen gevangen met een gemiddelde van 39 stuks per persoon.
Ook wil ik onze sponsors van de mooie planten bedanken, namelijk de firma Bak en Schoone, en café De Admiraal voor het vrijgeven van de zaal.
Bedankt allemaal en hopelijk tot volgend jaar.

Groet, Marco Hijne (wedstrijd commissie V.Z.O.D.)

plaatsstek nrnaamverenigingsnaamstek 1stek 2stek 3stek 4stek 5totaal
803613682651711245
11Henk RoosDe Sander142526161596
213Dirk SwartDe Schele pos2192813971
326Jan de JongeDe Sander31217151158
420Jan AngenantAlkmaar31113161356
511Paul BerepootDe Ringdijk491620655
63Frank MeltenDe Schele pos4171314755
72Cees SandersDe Ringdijk62298954
818Ronald KoekDe Ringdijk020215450
923Frans HogeterpDe Sander312179950
104Klaas FranzenDe Ringdijk7156101250
1117Marcel KokDe Sander210227748
1230Nico OotemanDe Schele pos319156346
1327Arjan SandersDe Ringdijk214912946
1419Reynier GootjesHet Voorntje51499643
157Jannes DiekemaDe Sander217115742
1629Chris OotemanDe Schele pos112144536
1722Thom GrootDe Sander210138336
1828Liesbeth VogelzangKennemerland011814235
1912Mark ButhDe Eendracht210109435
2031Heino TimmermansKennemerland213134234
2132Piet FranzenDe Ringdijk09177033
225Cor HogeterpDe Sander41168433
2321Chris ZonneveldVNK37109332
2410Sjaak EckhardtDe Schele pos0685726
259Jan MeyerDe Ringdijk0688325
266D v den BosHVZ2664523
2715Lars ButhDe Eendracht01105319
288Annemieke SlingerGroot Rotterdam21033119
2916Jay ButterHet Voorntje0662216
3014Greda AlternaGroot Rotterdam0445013
3125Mark MeyerDe Ringdijk130408
3224Ineke LamDe Bilt100102

Uitslag 6e wedstrijd 2019 (Zilverenbrug)

Jeroen Buijs wint de Zilverenbrug.

Plt.SteknoNaamClubStek1Stek2Stek3Stek4Stek5Totaal
12J BuijsRingdijk520293126111
230H RoosEdam1115223228108
340P PosthumusEendracht920242625104
445A SandersRingdijk32421242496
512T GrootSander21714292688
631J EelsingNiedorpen01912312486
711D SwartSchele Posch10819232080
834P BeerepootRingdijk41815132979
939H VosKoedijk51216222378
1032A v KleefSchele Posch51413202476
1110A KlaverSchele Posch41315241672
1216P OostwouderSchele Posch3917192169
137C Smitde Dobber31413181967
1422R Gootjest Voorntje5715171862
1519J de JongeSander5915161762
1628M ButhEendracht4820151360
1727JT JeensmaEendracht2912112256
188M KokSander3139112056
1921N OotemanSchele Posch11212191256
2037R SchellingerhoutVischlust5618111656
2143M WeijersEendracht3914121654
2238C SandersRingdijk0712102453
2346J MeijerRingdijk1141613953
2413F MeltenSchele Posch11211141553
2542J EntesEendracht21116101251
2623S v/d BliekSchele Posch4119111651
2736R KaarsEdam3613111750
2835J DiekemaSander9710131150
2920J AgenantAlkmaar01012121549
3047C ZonneveldVNK0127121647
3118N PronkEendracht089171246
325F HogeterpSander611511942
3314D LintCastricum371611441
3444C OotemanSchele Posch381016441
3526C EmmaneelNiedorpen249141241
3629J RampenEendracht247101740
373J StamSchele Posch143131132
386S EckhardtSchele Posch2979431
3915C BuijsRingdijk14691030
401C HogeterpSander15411829
4133L ButhEendracht26561029
4224R EmmaneelVischlust131010428
4348W MinkEendracht4365826
4441T WeijersEendracht0848424
459G v Houdtde Dobber24112221
464J v 't VoortNiedorpen0255820
4717J VeldboerEendracht0046717
4825H HalsemaVischlust0342312