Afgelast: baarswedstrijd tbv de jeugd VZOD

Beste baarsvissers,

Helaas door te weinig hulp en omdat ikzelf stop met werkzaamheden bij V.Z.O.D gaat onze  baarswedstrijd op za 27 augustus niet door.
Mochten er verdere vragen zijn kunt u terecht bij onze voorzitter Ruud Aafjes.

Met vriendelijke groet,

Marco Hijne

Uitslag Kampioenschap van de Ringdijk 2022

Verslag-het-Kampioenschap-van-De-Ringdijk-2022
 Steknr   korpsstek 1stek 2stek 3stek 4stek 5totaal
110PosthumusPeterDe Eendracht3920364348156
23SandersArjanH.S.V. De Ringdijk11710344142144
321Kleef, vanAndr‚De Schele Posch1020304830138
412BuijsJeroenH.S.V. De Ringdijk11214313342132
528RoosHenkEdam '6821225291824108
629SwartDirkDe Eendracht331733162796
724GootjesReinierDe Schele Posch452317193296
823Jonge, deJanDe Sander261822152485
919MeltenFrankDe Schele Posch40918263083
106SandersCeesH.S.V. De Ringdijk515422261077
118Wind, DeGerritDe Eendracht35425211368
121EckhardtSjaakDe Schele Posch3518152263
1333KaarsRobDe Sander2142181762
1422OotemanChrisDe Schele Posch51414181061
1518BeerepootPaulH.S.V. De Ringdijk14917131760
165AgenantJanHSV Alkmaar e.o.3323141457
174DiekemaJannesDe Sander7951281650
1827BuijsmanPaulH.S.V. De Ringdijk61717141049
1914KoekRonaldH.S.V. De Ringdijk56711101448
2025Amersfoort, vanErnstDe Sander71813111548
2117FranzenKlaasH.S.V. De Ringdijk361191039
2232VosHermanKoedijk287101239
2331MeijerJanH.S.V. De Ringdijk2271131336
2415BuijsCarlaH.S.V. De Ringdijk5018161136
2520OotemanNicoDe Schele Posch4021241533
2611JagerXaverH.S.V. De Ringdijk34691133
2713FranzenPietH.S.V. De Ringdijk6038121033
2816ZonneveldChrisVNK Medemblik5656729
299KonijnNiels21142028
3030Etten, vanCorH.S.V. De Ringdijk604213726
312HogeterpCorDe Sander73416519

 

Uitslag korpsen

   vereniging vangsttotaal
1BuijsJeroenH.S.V. De Ringdijk1132336
SandersArjanH.S.V. De Ringdijk1144336
BeerepootPaulH.S.V. De Ringdijk160336
2Wind, DeGerritDe Eendracht368320
PosthumusPeterDe Eendracht3156320
SwartDirkDe Eendracht396320
3KaarsRobDe Sander262255
RoosHenkEdam '682108255
Jonge, deJanDe Sander285255
4GootjesReinierDe Schele Posch496212
MeltenFrankDe Schele Posch483212
OotemanNicoDe Schele Posch433212
5KoekRonaldH.S.V. De Ringdijk548161
BuijsCarlaH.S.V. De Ringdijk536161
SandersCeesH.S.V. De Ringdijk577161
6DiekemaJannesDe Sander750117
HogeterpCorDe Sander719117
Amersfoort, vanErnstDe Sander748117
7Etten, vanCorH.S.V. De Ringdijk626108
BuijsmanPaulH.S.V. De Ringdijk649108
FranzenPietH.S.V. De Ringdijk633108

Uitslag baarskampioenschap van Akersloot 2022 (4-7: foto’s en korpsuitslag toegevoegd)

Pl.NaamVisclubStek1ste Stek2de Stek3de Stek4de Stek5de StekTotaal
1Arjan SandersHSV De Ringdijk751727141
2Jan de JongeHSV De Sander2553702136
3Henk RoosEdam2813652632
4Marcel KokHSV De Sander2211451930
5Paul BeerepootHSV De Ringdijk11896428
6Jan AgenantAlkmaar197834224
7Sjaak van der BliekSchele Posch178424624
8Rob KaarsEdam1511222623
9Jeroen BuijsHSV De Ringdijk1043210423
10Pieter OostwouderSchele Posch910104621
11Andr‚ van KleefSchele Posch81388121
12Dirk SwartSchele Posch244460519
13Ernst van AmersfoortHSV De Sander122258118
14Sjaak EckhardtSchele Posch54604216
15Cees SandersHSV De Ringdijk130335415
16Jan MeijerHSV De Ringdijk111236214
17Reinier GootjesSchele Posch66213113
18Herman VosKoedijk31702212
19Chris OotemanSchele Posch205011411
20Cor RoetHSV De Ringdijk183150211
21Carla BuijsHSV De Ringdijk211050410
22Frank MeltenSchele Posch233140210
23Jannes DiekemaHSV De Sander27420129
24Jay ButerSchele Posch4401308
25Marcel AcquoyHSV De Sander16000516
26Cor HogeterpHSV De Sander14200002


Arjan Sanders van HSV De Ringdijk is de kampioen.


Pl.NaamVisclubStek nrKorpsTotaalTotaal Korps
1Jan de JongeHSV De Sander2513698
2Henk RoosEdam2813298
3Marcel KokHSV De Sander2213098
4Arjan SandersHSV De Ringdijk724192
5Paul BeerepootHSV De Ringdijk122892
6Jeroen BuijsHSV De Ringdijk1022392
7Sjaak van der BliekSchele Posch1742451
8Sjaak EckhardtSchele Posch541651
9Chris OotemanSchele Posch2041151
10Pieter OostwouderSchele Posch932144
11Reinier GootjesSchele Posch631344
12Frank MeltenSchele Posch2331044
13Ernst van AmersfoortHSV De Sander1251829
14Jannes DiekemaHSV De Sander275929
15Cor HogeterpHSV De Sander145229


Team De Sander pakt de kazen.

Kijk hier voor de tussenstand.

 

Uitslag HVZ open baarswedstrijd 2022

Pl.NaamVisclubStek1ste Stek2de Stek3de Stek4de Stek5de StekTotaal
1Jannes DiekemaHSV De Sander718170127
2Sjaak van der BliekSchele Posch3301001427
3Jan AgenantAlkmaar68833325
4Carla BuijsHSV De Ringdijk912111924
5Erns van AmersfoortHSV De Sander2312041522
6Andr‚ van KleefSchele Posch84236621
7Arjan SandersHSV De Ringdijk1121123220
8Henk RoosEdam43048520
9Paul BeerepootHSV De Ringdijk126310919
10Cor HogeterpHSV De Sander2020013015
11Jan de JongeHSV De Sander21211813
12Sjaak EckhardtSchele Posch223117012
13Reiner GootjesSchele Posch190412512
14Nico OotemanSchele Posch166201211
15Willem SpijkermanHVZ101141411
16Herman VosKoedijk182214211
17Chris OotemanSchele Posch21221128
18Frans HogeterpHSV De Sander5420107
19Niels KonijnKlokkeweel17210014
20Rob KaarsEdam14000022
21Piet PlekkerHVZ1000011
22Morris KonijnKlokkeweel13010001
23Frank MeltenSchele Posch15000000