Uitslag open Edam 2021


Henk Roos wint met overmacht de “Open Edam”

Pl.NaamVisclubStek1ste Stek2de Stek3de Stek4de Stek5de StekTotaal
1HENK ROOSEDAM11926221837122
2ANDRE VAN KLEEFSCHELE POSCH411993283089
3RICHARD PRONKEENDRACHT3919169142179
4JAN DE JONGEDE SANDER123141392261
5ARJAN SANDERSBEEMSTER3214312201160
6ERIC KUIPEREDAM1712162111758
7JAN STAMSCHELE POSCH208133101852
8CEES SANDERSBEEMSTER371661091051
9FRANS HOGETERPDE SANDER3810101051651
10PAUL BEEREPOOTBEEMSTER22159551448
11PETER POSTHUMUSEENDRACHT251166131147
12FRANK MELTENSCHELE POSCH35314381846
13CARLA BUIJSBEEMSTER42971161346
14JANNES DIEKEMADE SANDER31108681345
15PAUL BUIJSMANBEEMSTER315658943
16HERMAN VOSALKMAAR9108661343
17MARCEL KOKDE SANDER8612610943
18PAUL SIERKSTRAKLOKKEWEEL34844141242
19PIET FRANZENEDAM28756111241
20JAN AGENANTALKMAAR1574951439
21Ernst van AmersfoortDE SANDER1651374938
22JAN MEIJEREDAM1177191236
23NICO PRONKEENDRACHT2611970936
24SJAAK VAN DER BLIEKSCHELE POSCH2413545835
25CHRIS OOTEMANSCHELE POSCH18312361034
26ROB KAARSEDAM2710725933
27COR VAN ETTENEDAM48907933
28JOOP KUIPEREDAM76739429
29SJAAK ECKHARDTSCHELE POSCH238904728
30KLAAS FRANZENEDAM56307925
31CHRIS ZONNEVELDALKMAAR1911015724
32Annemarieke SlingerDWFF136543624
33HEINO TIMMERMANDWFF66507523
34XAVIER JAGEREDAM294326722
35GERRIT DE WINDEENDRACHT104645322
36NIELS KONIJNKLOKKEWEEL143626320
37LIESBETH VOGELZANGDWFF407107318
38NICO OOTEMANSCHELE POSCH27143116
39Gerda AltenaDWFF333204615
40COR HOGETERPDE SANDER215313315
41MORRIS KONIJNKLOKKEWEEL365231314


Het winnende korps: Marcel Kok, Henk Roos en Jan de Jonge.

Pl.NaamVisclubStek nrKorpsTotaalTotaal Korps
1HENK ROOSEDAM13122226
2JAN DE JONGEDE SANDER12361226
3MARCEL KOKDE SANDER8343226
4ARJAN SANDERSBEEMSTER32860159
5CEES SANDERSBEEMSTER37851159
6PAUL BEEREPOOTBEEMSTER22848159
7JAN STAMSCHELE POSCH20752133
8FRANK MELTENSCHELE POSCH35746133
9SJAAK VAN DER BLIEKSCHELE POSCH24735133
10ERIC KUIPEREDAM17158109
11JOOP KUIPEREDAM7129109
12XAVIER JAGEREDAM29122109
13PETER POSTHUMUSEENDRACHT25647105
14NICO PRONKEENDRACHT26636105
15GERRIT DE WINDEENDRACHT10622105
16PIET FRANZENEDAM2824199
17ROB KAARSEDAM2723399
18KLAAS FRANZENEDAM522599
19PAUL SIERKSTRAKLOKKEWEEL3444276
20NIELS KONIJNKLOKKEWEEL1442076
21MORRIS KONIJNKLOKKEWEEL3641476
22Annemarieke SlingerDWFF1352457
23LIESBETH VOGELZANGDWFF4051857
24Gerda AltenaDWFF3351557

Uitslag NK baars korpsen 2021

Pl.NaamVisclubStekKorpsTotaalTotaal Korps
1Andre van KleefSchele Posch222867
Pieter OostwouderSchele Posch2622167
Anton KlaverSchele Posch1421867
2Jeroen BuijsRingdijk2193862
Arjan SandersRingdijk3391362
Paul BeerepootRingdijk991162
3Remco HeidaGeestmerambacht12123152
Frank MeltenGeestmerambacht36121452
Tom MeltenGeestmerambacht2412752
4Jan AgenantAlkmaar1313047
Jannes DiekemaAlkmaar111447
Henk van de KampAlkmaar251347
5Henk RoosDe Sander23112746
Thom GrootDe Sander11111146
Marcel KokDe Sander3511846
6Peter PosthumusEendracht10101534
Gerrit de WindEendracht34101034
Dirk SwartEendracht2210934
7Nico van der Stoopït Voorntje3171534
Reinier Gootjesït Voorntje1971334
Jeroen Roelsït Voorntje77634
8Frans HogeterpDe Sander2732332
Ernst van AmersfoortDe Sander33532
Cor HogeterpDe Sander153432
9Rien FaasseDe Sander2841929
Marcel AcquoyDe Sander44629
Dick PekelDe Sander164429
10Klaas FrantzenRingdijk2952027
Ronald KoekRingdijk175527
Piet FrantzenRingdijk55227
11Jan de JongeAlkmaar186819
Herman VosAlkmaar306719
Mark ButhAlkmaar66419
12Richard EmmaneelNiedorpen208613
Ceryl EmmaneelNiedorpen328413
Dick FeijenNiedorpen88313

Andre van Kleef, Anton Klaver en Pieter Oostwouder van HSV de Schele Posch zijn het winnende korps van 2021

2e plaats: Jeroen Buijs, Paul Beerepoot en Arjan Sanders van HSV de Ringdijk


3e plaats: Remco Heida, Frank Melten en Tom Melten namens Geestmerambacht

 

Uitslag Rond de Meren 2021

Pl.NaamVisclubStek1ste Stek2de Stek3de Stek4de Stek5de StekTotaal
1Arjan SandersRingdijk3126121918075
2Thom Grootde Sander302810914061
3Jan de Jongede Sander92215175059
4Marcel Kokde Sander6149239156
5Pieter OostwouderSchele Pos232014124050
6Henk RoosEdam191316145048
7Andre van KleefSchele Pos121214124648
8Peter Posthumusde Eendracht15178145347
9Herman VosAlkmaar271613120041
10Gerrit de Windde Eendracht2825454038
11Cees SandersRingdijk3353821037
12Jan AgenantAlkmaar29204102036
13Jannes Diekemade Sander25111373034
14Frans HogeterpHVZ4109104033
15Gerrit TuynLimmen19759333
16Carla BuysRingdijk1114683031
17Ernst van Amersfoortde Sander391192031
18Klaas FrantzenRingdijk1386105231
19Paul BeerepootRingdijk3451391028
20Rob KaarsEdam2091081028
21Reinier GootjesSchele Pos1884140127
22Frank MeltenSchele Pos210827027
23Tycho ZuidwijkSchele Pos1781081027
24Nico Pronkde Eendracht78837026
25Cor RoetRingdijk561243025
26Dirk Swartde Schele Pos268656025
27Sjaak EckhardtSchele Pos229636024
28Simon SchouwsLimmen1610246123
29Chris OotemanSchele Pos88553021
30Marcel Acqouyde Sander1442102119
31Chris ZonneveldVNK217560018
32Jan MeijerRingdijk368510014
33Nico OotemanSchele Pos325512013
34Morris KonijnKlokkeweel35223007
35Jay ButterSchele Pos10000000
36Ab Broertjesde Sander24000000
37Cor Hogeterpde Sander37000000

Arjan Sanders wint “Rond de Meren”

Pl.NaamVisclubKorpsTotaalTotaal Korps
1Thom Grootde Sander161165
2Marcel Kokde Sander156
3Henk RoosEdam148
4Jan de Jongede Sander259123
5Frans HogeterpHVZ233
6Ernst van Amersfoortde Sander231
7Peter Posthumusde Eendracht347110
8Gerrit de Windde Eendracht338
9Dirk Swartde Schele Pos325
10Pieter OostwouderSchele Pos450104
11Reinier GootjesSchele Pos427
12Frank MeltenSchele Pos427

Marcel Kok, Thom Groot en Henk Roos: dit korps won weer met pinokkioneuslengte verschil.

Uitslag NK baars 2021

Plt.Steknoafd.NaamClubStek1Stek2Stek3Stek4Stek5Totaalhoogste st    
118wH.RoosEdam4515485715657484551
213wT.GrootDe Sander23521716421505242231716
319nP.OostwouderDe Schele Posch33345651015633543
439wP.BeerepootRingdijk1724425310053241742
547wA.SanderRingdijk344351439943341453
61nP.PostumusDe Eendracht13272203799372722130
723nJan Agenanthsv Alkmaar71228173397332817127
82nJan EelsingDe Niedorpen10252003186312520100
938nN.v.d.Stoopt Voorntje131463437943141363
103wM.KokDe Sander5167048764816750
1112nA KlaverDe Schele Posch124515117445151211
129nN.PronkDe Eendracht121642037342161230
1344wJ.d.JongeDe Sander2144151724421511
1428nHerman VosVislust Koedijk1824244704218442
156wK.FranzenRingdijk0130037683730100
1620nA v KleefDe Schele Posch151425226725221541
177nR.Gootjest Voorntje1328033653328310
1840nCor SmitDe Dobber173160296529171630
198wC.SanderRingdijk1134108634113810
2031nK.HoogeboomDe Schele Posch3422300593422300
2146nSj. EckhardtDe Schele Posch84026258408622
2225nD.SwartDe Eendracht151250155625151510
2336wJ.BuisRingdijk248101135624131081
2443nChr. ZonneveldVNK8247310522410873
2511nCh.OotemanDe Schele Posch73950051397500
2624nJ.Roelst Voorntje1503301493315100
2742nR.EmmaneelVischlust171441044917141044
2830nT.MeltenGeestmerambacht1327400442713400
2929nF.MeltenDe Schele Posch32362043363220
3037nD.FeijenVischlust84832043208843
3117nRob EelsingDe Niedorpen33110742337110
3214nC.B.EmmaneelVischlust3270010402710300
3315nS v.d BliekDe Schele Posch43000539305400
3410wE.v.AmersfoortDe Sander92010939209910
3535wR.KoekRingdijk1132147371411732
365nJ.StamDe Schele Posch31202935293210
3721nG.de.WindDe Eendracht71512034207511
3822wJ.DiekemaDe Sander10522533255210
3916wR.KaarsEdam1351111311311511
4045nM.KonijnKlokkeweel52111129215111
4134wC.HogeterpDe Sander10158529108551
4233nF.MeltenGeestmerambacht40601727176400
4341wF.HogeterpHVC11404221114420
444nN.OotemanDe Schele Posch21250120125210
4532nR.PronkLangedijker sp.674122076421
4627wP.FranzenRingdijk81100019118000
4726wJ.v.'t VoortDe Niedorpen20600862000


Henk Roos wint het NK baarsvissen 2021


2e plaats: Thom Groot


3e plaats: Pieter Oostwouder

Uitslag 1000 Eilanden 2021

Pl.NaamKorpsVerenigingStek1e stek2e stek3e stek4e stek5e stekTot. pnt.
1Arjan Sanders3de Ringdijk10193221440
2Anton Klaver1de Schele Posch2118521137
3Thom Groot5de Sander2731632235
4Reinier Gootjes2de Schele Posch1597541035
5Paul Beerepoot3de Ringdijk2198121434
6Jan de Jonge5de Sander2021085934
7Gerrit de Wind4de Eendracht319501429
8Cees Sanders3de Ringdijk701272829
9Pieter Oostwouder1de Schele Posch2512463227
10Andre van Kleef5de Schele Posch65644625
11Jan Agenant4Alkmaar e.o.2410653024
12Klaas Franzen3de Ringdijk2331231322
13Frank Melten1de Schele Posch82922722
14Nico Pronk4de Eendracht195871122
15Herman VosVislust Koedijk162835422
16Marcel Kok5de Sander134524621
17Dirk Swart4de Eendracht127151620
18Chris Ooteman2de Schele Posch287061519
19Jan Stam1de Schele Posch142741519
20Jannes Diekemade Sander52532719
21Ernst van Amersfoortde Sander224940118
22Sjaak Eckhardtde Schele Posch264221817
23Rob KaarsEdam '6810633315
24Kees Hoogeboom2de Schele Posch173900113
25Chris ZonneveldVNK92451113
26Cor Hogeterpde Sander18520108
27Nico Ooteman2de Schele Posch11121026
28Rick Grootde Schele Posch4001214


Arjan Sanders


Anton Klaver


Thom Groot

 

Pl.VerenigingKorpsKorpsdeelnemers 
1de Ringdijk3Klaas Franzen, Paul Beerepoot, Cees Sanders, Arjan Sanders125
2de Sander5Marcel Kok, Jan de Jonge, Thom Groot, Andre van Kleef115
3de Schele Posch 11Anton Klaver, Frank Melten, Jan Stam, Pieter Oostwouder105
4de Eendracht4Gerrit de Wind, Nico Pronk, Dirk Swart, Jan Agenant95
5de Schele Posch 22Nico Ooteman, Chris Ooteman, Kees Hoogeboom, Reinier Gootjes73

Uitslag korpsen


Het winnende korps: Klaas Franzen, Paul Beerepoot, Cees Sanders, Arjan Sanders