Uitslag 3e wedstrijd 2019 (HSV De Ringdijk Middenbeemster)

Verslag kampioenschap van H.S.V. de Ringdijk, 2019.

Zondag 30 juni werd de derde wedstrijd gevist in de Baarsvisser van het jaar competitie. We verzamelden in Café De Oude Munt in Middenbeemster. Totaal deden 39 deelnemers mee aan de wedstrijd, wat een verbetering is te opzichte van vorig jaar, toen waren het er 38.

Om  05:00 uur ging het wekkertje voor Cor en Arjan, zij gingen de stekken uitzetten. Na meermaals proefvissen langs de verschillende stukken ringvaart werd gekozen voor hetzelfde parcours als vorig jaar. Langs de hele ringvaart staat riet en langst dit parcours is dat riet goed te bewerken. Ook het parkeren vormt hier geen probleem. Er werd besloten dit keer wel wat dichter bij Schermerhorn te beginnen, want dat stuk is ook uitstekend te bevissen.

Tijdens het uitzetten van de stekken hoefden de mannen geen lampje te dragen, om 05:00 uur was het al gewoon licht. Het weer was verder ook heel gunstig, zonnetje, graadje of 22 en een licht windje.

Dan de wedstrijd. Verzamelen was dus in Middenbeemster in De Oude Munt. Daar werd een kort praatje gehouden waarna we richting het water gingen. De eerste stek was gelijk goed. Verschillende vissers vingen hier rond de 10 a 12 baarzen, Thom en Arjan vingen hier meer dan 20 baarzen, zij gingen dus meteen aan kop.

Tijdens het opstarten van de stek was niet alleen het riet soms een uitdaging maar ook het lange gras was niet altijd makkelijk. En dan nog het formaat van de baarzen. Deze waren erg klein, waardoor de vangsten voor sommigen niet meevielen. Enkelen wisten helemaal geen enkele baars te vangen het eerste stek. Dit toont ook de stekkerigheid aan van het water, wat niet ongewoon is als de baarzen zo klein zijn.

De tweede stek leken de vangsten toe te nemen, André ving er 28, Arjan 26.Daarachter namen de aantallen wat af maar zo’n 15 vissers wisten 10 of meer baarzen te vangen. Op dit moment was Arjan koploper.

De derde stek was voor Arjan wat minder. Alsnog ving hij er 17 maar André wist er hier 25 te vangen. Zo’n 15 vissers wisten er weer 10 of meer te vangen. De wedstrijd was daarom best spannend, al leken sommige vissers niet meer in te halen.  Tijdens dit stek werden er ook veel foto’s gemaakt door een lokale fotograaf. Deze foto’s zijn te vinden op de website van H.S.V. de Ringdijk, https://hsvderingdijkmiddenbeemster.mijnhengelsportvereniging.nl/foto-s/8092/bvhj-2019.html

De vierde stek werd duidelijk dat de winst van de wedstrijd alleen nog maar werd beslist tussen Arjan en André. Ze visten hier een mindere stek, gezien hun gemiddelden, maar daarmee kwam hun tussenstand niet in gevaar. Uitschieter dit stek was Reinier, met 22 stuks.

De laatste stek werd spannend en beide heren persten er nog een eindsprint uit. Arjan wist er 28 te vangen, André 27 en Henk deed ook nog een duit in het zakje met 26. Hiermee kwam Arjan op een totaal van 109, André op een totaal van 105 en Henk op een gedeeld totaal van 82 samen met Jan. Hiermee is de top-4 gevuld.


Arjan wint hiermee de 2de editie van dit kampioenschap, gefeliciteerd.


Mede door zijn goede vangst werd ook het korps van H.S.V..de Ringdijk eerste.


Tweede individueel werd André, met 105 baarzen en gedeeld derde werden Henk en Jan met
82 baarzen.


Het korps van De Sander/Edam’68 werd tweede en


V.Z.O.D. werd derde.

Namens H.S.V. de Ringdijk – Middenbeemster willen we alle deelnemers bedanken voor hun aanwezigheid en kijken we terug op een geslaagde wedstrijd. We hopen volgend jaar weer een wedstrijd te organiseren.

 StekNaamVerenigingKorpsstek 1stek 2stek 3stek 4stek 5totaal
137Arjan SandersH.S.V. De Ringdijk22126171728109
22Andre van KleefDe Schele Posch1228251327105
324Henk RoosEdam '684121413172682
335Jan de JongeDe Sander4102114142382
519Thom GrootDe Sander4241014131273
55Jeroen BuijsH.S.V. De Ringdijk2142010181173
739Reinier GootjesH.S.V. 't Voorntje101212221167
836Herman VosKoedijk12191081665
911Paul BeerepootH.S.V. De Ringdijk212161016862
103Ronald KoekH.S.V. De Ringdijk6199111358
1134Cees SandersH.S.V. De Ringdijk1084141854
127Dirk SwartLangedijker S.V.714881451
1316Frans HogeterpDe Sander516981250
1313Chris OotemanDe Schele Posch1251081550
156Jannes DiekemaDe Sander1013109446
1618Jan AgenantAlkmaar212157440
1712Cor HogeterpDe Sander54971439
174Frank MeltenDe Schele Posch1121067439
1926Rob KaarsEdam '69531191038
2028Nico OotemanDe Schele Posch1210114936
2110Sjaak EckhardtDe Schele Posch65134735
2121Theo MarkxV.Z.O.D.3348101035
231Patrick MarkxV.Z.O.D.34954830
248Kees de BoerV.Z.O.D.3211113229
2525Nico Pronk32381026
2620Jan MeijerH.S.V. De Ringdijk3473825
2632Ton RoetH.S.V. De Ringdijk6547325
2817Dennis LindH.S.V. Castricum4172923
2923Chris ZonneveldV.N.K.2761521
3014Carla BuijsH.S.V. De Ringdijk4341517
3130Maarten AppelmanH.S.V. De Ringdijk2326316
3222Cor RoetH.S.V. De Ringdijk2632215
3327Paul BuijsmanH.S.V. De Ringdijk3141514
3431Sylvester van der SchraafH.S.V. De Ringdijk0026210
3515Loek TimmerH.S.V. De Ringdijk024309
3538Klaas FranzenH.S.V. De Ringdijk213219
3729Cor van EttenH.S.V. De Ringdijk014038
389Sjaak van der BliekDe Schele Posch1014027
3933Mark MeijerH.S.V. De Ringdijk000066

Uitslag korpsen

Arjan SandersH.S.V. De Ringdijk2109 
Paul BeerepootH.S.V. De Ringdijk262
Jeroen BuijsH.S.V. De Ringdijk273244
Thom GrootDe Sander482
Henk RoosEdam '68482
Jan de JongeDe Sander473237
Kees de BoerV.Z.O.D.329
Theo MarkxV.Z.O.D.335
Patrick MarkxV.Z.O.D.33094
Frank MeltenDe Schele Posch139
Nico OotemanDe Schele Posch136
Sjaak van der BliekDe Schele Posch1782
Cees SandersH.S.V. De Ringdijk554
Cor van EttenH.S.V. De Ringdijk58
Paul BuijsmanH.S.V. De Ringdijk51476

COMPLETE Uitslag 2e wedstrijd 2019 (De Sander)

Pl.NaamVisclubStek12345Totaal
1Andre van KleefSchele Posch3211897439
2Jan AgenantAlkmaar3112888137
3Kees de BoerVZOD20171214135
4Henk RoosEdam1037812535
5Pieter OostwouderSchele Posch15101119233
6Jannes DiekemaDe Sander13112713033
7Jeroen BuijsRingdijk3010388433
8Chris OotemanSchele Posch1963419032
9Chris ZonneveldVNK55667630
10Paul BeerepootRingdijk3542108125
11Reinier Gootjest Voorntje1710077024
12Jan MeijerRingdijk378284224
13Theo MarkxVZOD345545423
14Rien FaasseDe Sander2740510322
15Nico PronkEendracht2912512121
16Willem SpijkermanHVZ165358021
17Carla BuijsRingdijk11826320
18Frank MeltenSchele Posch32536420
19Frans HogeterpDe Sander45624320
20Klaas FransenRingdijk281574219
21Arjan SandersRingdijk2212211218
22Rob KaarsEdam732210118
23Jan de JongeDe Sander214284018
24Cor HogeterpDe Sander20725418
25Piet FransenRingdijk116333116
26Mark MeijerRingdijk1810311015
27Herman VosKoedijk82108314
28Cees SandersRingdijk230263314
29Dirk SwartSchele Posch251065113
30Dennis LindDe Sander121263113
31Thom GrootDe Sander241254113
32Marcel AcquoyDe Sander383235013
33Sjaak EckhardtSchele Posch60251311
34Ronald KoekRingdijk263034010
35Lars ButhEendracht36405009
36Mark ButhEendracht33502007


André van Kleef (rechts) wint met 39 baarzen


De Schele Posch, met een totaal van 85 stuks en 1 baars verschil wint de korpsprijs (Pieter Oostwouder 33 stuks, Chris Ooteman 32 stuks, Frank Melten 20 stuks)


Jannes Diekema in de zon

Complete uitslag: spoedig…

COMPLETE Uitslag 1e wedstrijd 2019 (HVZ)

Op zondag 15 juni werd weer de jaarlijkse HVZ open baarswedstrijd gehouden. De eerste drie stekken werd in stromende regen vervist, daarna werd het ietsje beter.
Er waren 31 deelnemers die de regen trotseerden. Desondanks was de vangst prima, er werden er maar liefst 1490 stuks gevangen. Willem had er zelfs nog heel even een snoek aan, met de snoek als glorieuze winnaar.
Er werd gevist in Rooswijk, een bekend water voor velen.

Marcel Kok en Cor hogeterp bedankt voor het uitzetten van het parcours, en ook de mensen van de HVZ, die hielpen met het palen ophalen en de tijdwaarneming, bedankt !!

Baarscommissie HVZ.

Pl.NaamVisclubStek12345Totaal
1Jan de JongeDe Sander2181813101069
2Jeroen BuijsRingdijk5111412151365
3Pieter OostwouderSchele Posch259517161663
4Frans HogeterpDe Sander3316161314463
5Mark ButhEendracht263425191162
6Henk RoosEdam981115171162
7Cor HogeterpDe Sander30101417111062
8Jan AgenantAlkmaar20187189961
9Gerrit de WindEendracht117191091459
10Andre van KleefSchele Posch13131111101459
11Jannes DiekemaDe Sander23111599953
12Kees de BoerVZOD191111127849
13Rob KaarsEdam81381015248
14Patrick MarksVZOD6913910748
15Marcel KokDe Sander10151089446
16Willem SpijkermanHVZ71171113446
17Paul BeerepootRingdijk211157121045
18Nico PronkEendracht1697813744
19Herman VosKoedijk1469136943
20Chris ZonneveldVNK15471015642
21Reinier Gootjest Voorntje28931210842
22Ronald KoekSchele Posch29125107741
23Leo BorstHVZ38979740
24Dennis LindDe Sander1896412839
25Jaap de BouterHVZ491185538
26Theo MarksVZOD228579736
27Chris OotemanSchele Posch1266810535
28Ton MoedHVZ2410389333
29Lars ButhEendracht328665732
30Kees MandjesHVZ179493227
31Piet PlekkerHVZ276074118

Jan de Jonge (links) won deze 1e klassieker met 69 baarzen.

Wijzigingen rooster 2019

Beste sportvisser,

Het rooster van 2019 is gewijzigd:

De kermiswedstrijd Dirkshorn is een week naar achteren gegaan. (Van 21 naar 28 juli)

Het telefoonnummer voor opgave voor de wedstrijd van HVZ is veranderd.

De wijzigingen zijn per ommegaande doorgevoerd op deze website.

Groeten van de Baarscommissie

Kerst Koppel Baarswedstrijd

Sportvissers,

Net als de vorige 4 jaren willen we weer de zondag voor Kerst een koppelbaarswedstrijd organiseren op zondag 23 december.

Er kunnen maximaal 30 koppels meedoen, dus denk er aan, geef je tijdig op als koppel, wil je meedoen met deze spectaculaire wedstrijd en vooral de prijsuitreiking.

Geef je op als koppel, net als bij de de wedstrijd van Herman Vos gehouden in Langedijk.

Als je nog vissers weet die hier niet bijstaan…geef het door!!

Plaats van samenkomst:        Verdistraat 4, Akersloot

Zaal open :                             09.00 uur

Vertrek naar viswater:           09.30 uur.

Duur van de wedstrijd:          4 x 30 minuten.

Wedstrijdwater:                     omgeving Akersloot

Toegestaan aas:                     Worm en/of witte maden

Inschrijfgeld:                          €  6,00 per persoon.

Sluiting inschrijving:               Uiterlijk 17 december 2018 of als het maximum van 30 koppels is bereikt.

Na afloop wedstrijd :            Camping De Boekel waar er voor iedereen een mysterieuze prijs is

Inschrijven gaarne per email : m.hogeterp@quicknet.nl of mek@quicknet.nl

Met vriendelijke groet,

Cor Hogeterp en Marcel Kok

 

Uitslag 3e jeugd baarswedstrijd 2018


Een akertje met kleine baarsjes


Morris


Jay


Lars


Tycho

Uitslag jeugd

NaamVerenigingTotaal
Lars Buthde Eendracht69
Morris KnijnHSV Klokkeweel32
Jay Buterde Schele Posch28
Tycho WeijersVischlust Barsingerhorn23


Lars wint de laatste jeugdwedstrijd en met 69 baarzen laat hij grote namen als Jannes Diekema ver achter zich.

Wedstrijduitslag

Pl.NaamVisclubStek12345Totaal
1Richard PronkDe Eendracht76931312725183
2Jeroen BuijsDe Ringdijk24711642928148
3Paul BeerepootDe Ringdijk391814253543135
4Klaas FranzenEdam10402925284126
5Pieter OostwouderDe Schele Posch9172827304106
6Arjan SandersDe Ringdijk235011151414104
7Gerrit de WindDe Eendracht8391414298104
8Theo MarkxVZOD22201225251395
9Herman VosKoedijk334122432093
10Henk RoosEdam28141818123193
11Jan de JongeDe Sander27537662092
12Jan AgenantAlkmaar1133162361088
13Thom GrootDe Sander14224102987
14Jeroen HovingDe Eendracht1332417182486
15Dirk SwartDe Schele Posch194923281983
16Jan StamDe Schele Posch623171320679
17Peter PosthumusDe Eendracht122312247672
18Marcel KokDe Sander4101025122471
19Chris ZonneveldVNK2051023132071
20Lars ButhDe Eendracht381968201669
21Cor HogeterpDe Sander43210816066
22Frank MeltenDe Schele Posch26421344265
23Jannes DiekemaDe Sander31181414064
24Nico OotemanDe Schele Posch252912191162
25Frans HogeterpDe Sander322344121760
26Andre van KleefDe Schele Posch306121612257
27Kees de BoerVZOD51182014457
28Reinier Gootjest Voorntje33668191756
29Carla BuijsDe Ringdijk18399241055
30Cees SandersDe Ringdijk1621415121255
31Ernst van AmersfoortDe Sander14017235752
32Rob KaarsEdam217713121251
33Chris OotemanDe Schele Posch2229120649
34Sjaak EckhardtDe Schele Posch293101141644
35Jan BleekerDe Eendracht17021320540
36Mark ButhDe Eendracht35367121139
37Marcel AcquoyDe Sander15313105435
38Morris KonijnKlokkeweel4010571932
39Jay Butert Voorntje3723149028
40Mark WeijersDe Eendracht3412710828
41Tycho WeijersVischlust3613413223


Richard wint de Arie Buth Memorial 2018 en mag weer een jaar op de Bronzen Baars passen

Eindklassement Jeugd

 NaamVereniging25-08-'1827-10-'1825-11-'18totaal
1Lars Buthde Eendracht33569107
2Morris KnijnHSV Klokkeweel2433259
3Jay Buterde Schele Posch2322853
4Mel Slinkde Schele Posch267X33
5Sven Buthde Eendracht28XX28
6Tycho WeijersVischlust BarsingerhornX32326
7Ruben Pronkde EendrachtX2X2
8Niels KokHSV KlokkeweelX2X2
9Sharon VlaarHSV KlokkeweelX1X1
10Max van der LaanHSV KlokkeweelX0X0


Lars


Morris


Jay


Tycho

Voor de complete eindstand, zie de uitslagen 2018 pagina.