Verslag/uitslag koppelwedstrijd Baars  Sint Pancras 14-10-2017

Zaterdag 14 oktober stond er een koppelwedstrijd Baars gepland in Sint Pancras. Vanaf 12 uur waren de deelnemers welkom in Sportcafé de Oostwal.  Waar ga je vissen werd er in de week voorafgaande al gevraagd.

Ik heb nog geen idee. Waarschijnlijk in de Mijzerpolder. Maar hier was al een paar weken weinig te vangen. Dus toch maar even contact opgenomen met het bestuur van de Langedijker sportvissers en zo geschiede het dat we op deze prachtige dag met 10 koppels in Langedijk hebben gevist. De eerste stek voor bijna iedereen bekend viswater was aan de Dijk.

Hier waren het Roene Fleijsman en Kees Hartland die er samen 10 wisten te vangen. Gevolgd door de dames Conny Laan en Annet Munniksma met 8 stuks. Geen grote aantallen maar wat maakt het uit.  We hadden prachtig weer en stonden daar geweldig lekker met onze gezichten in de zon. De tweede stek ook gevist aan de Dijk leverde minder vis op. Er waren zelfs koppels die niks vingen. ( we zullen geen namen noemen) Deze zouden later keihard terug komen. Op naar de derde stek . Er werd gevist aan de Reiger in het 1000 eilanden gebied. Prachtig viswater met leuke vangsten. Weer waren het Roene en kees die hier het meeste vingen 21 stuks.  Gevolgd op enige afstand door Jan de Jonge en Herman Vos met 12 stuks en Henk Roos en Thom Groot met 10 stuks.

De vierde en vijfde stek werden gevist aan de Geestweg.  Een mooi gemaaide kant weinig riet in sloot. Sommige mopperde een beetje. Nou zal mijn benieuwen of je hier wat vangt. Maar achteraf waren dit de beste 2 stekken zodat het klassement aardig door elkaar werd geschud.  Roene en Kees die na 4 stekken aan de leiding gingen met 39 stuks werden in de laatste stek nog ingehaald

door Pieter Oostwouder en Perry Pankras met 31 stuks.


En Henk en Thom met 32 stuks. Deze mannen hadden hun einsprint bewaard voor de laatste stek. Allemaal de spullen weer in de auto en terug naar Sportcafé de Oostwal waar we gastvrij werden ontvangen  voor een broodje of een snack. De prijsuitreiking met wederom een goed verzorgde prijzentafel en verloting die de organisatie weer had klaargezet.  Zodat een ieder met een prijs huiswaarts ging.

Dit leverde het volgende eind klassement op.

 Deelnemers koppel wedstrijd 14-10-2017stek 1stek 2stek 3stek 4stek 5TOTAAL
1Henk Roos + Thom Groot5010153262
2Perry Pankras + Pieter Oostwouder447103156
3Roene Fleijsman + Kees Hartland1022161150
4Herman Vos + Jan de Jonge7412121449
5Jan Agenant + Theo de Haan111131935
6Cor Hogeterp + Ernst van Amersfoort7196932
7Annet Munniksma + Conny Laan8258831
8Cor Smit + Geert van Houdt00281424
9Nico Ooteman + Chris Ooteman52111423
10Richard Emmaneel + Rein Schellingerhout02041622
Totaal gevangen Baars47186893158384

Bij deze wil ik het bestuur van de Langedijker sportvissers en alle deelnemers hartelijk bedanken. Hopelijk tot volgend jaar met een paar koppels meer. Want dit wil je eigenlijk toch niet missen als Baarsvisser.