Uitslag Open Akersloot 2013

Open Akersloot 2013

Een harde zuidwester speelde de vissers parten vandaag. Gelukkig regende het niet.
De vangsten vielen door de weersomstandigheden iets tegen, maar er werden toch 577 baarzen gevangen door 37 deelnemers. Dit geeft een gemiddelde van 15.5 per visser. De organisatie van de Sander kan desondanks terug kijken op een mooie en spannende wedstrijd. De prijzentafel en tombola waren weer keurig verzorgd, iets wat aan deze vereniging wel is toevertrouwd.

02 Tombola Akersloot 2013

De tombola is goed

 
Uitslag.
Een duidelijke winnaar vandaag, namelijk Eric Maes. Hij ving 36 baarzen. Een prima resultaat van hem.

Winnaar Eric Maes

Winnaar Eric Maes

De tweede plaats was voor Jan Agenant met 30 stuks. Daar kan hij mee thuis komen. Henk Roos moest genoegen nemen met plek drie, hij bleef namelijk steken op 28 baarzen. Thom Groot nam de vierde plaats voor zijn rekening met 27 baarzen en bleef hiermee Andre van Kleef en Cor Hogeterp voor. Zij vingen er 25. Een knappe zevende plaats voor Rien Faase met 24 baarzen, gelijk met Pieter Oostwouder. De top 10 werd afgesloten door Gerrit de Wind en Marcel Kok, die er 22 en 21 vingen.

Korpswinnaar De Sander 1

Korpswinnaar De Sander 1

Het korps werd een overwinning voor De Sander 1. Henk Roos, Thom Groot en Jan de Jonge vingen gezamenlijk 73 baarzen. Tweede werd het korps van Alkmaar, met Jan Agenant, Jannes Diekema en Bert de Hond. De Sander 2 werd 3de met Cor Hogeterp, Marcel Kok en Loek de Groot.

Het Klassement.
Na twee wedstrijden gaat Thom Groot aan de leiding met zeven punten. Op de voet gevolgd door Andre van Kleef, die er 10 heeft. Jan Agenant heeft er 15, na zijn tweede plaats vandaag en heeft hiermee de derde plek in handen. Vierde is Jan de Jonge met 16 punten. Hij kon geen potten breken en werd slechts 15de deze wedstrijd. Jannes Diekema heeft de vijfde plaats in handen met 27 punten. Ook Eric Maes heeft 27 punten na zijn mooie overwinning vandaag. Herman Vos is met 28 punten zevende, gevolgd door Pieter Oostwouder en Cor Hogeterp die er 29 hebben. De top 10 wordt afgesloten door Paul Beerepoot en Gerrit de Wind met beiden 30 punten. Het zit heel dicht bij elkaar en kan dus nog alle kanten op gaan.
Komend weekend alweer de volgende wedstrijd. Midwoud beleeft zijn vuurdoop, deze wedstrijd staat namelijk voor de eerste keer op de kalender.

Pl.NaamVisclubStek1ste Stek2de Stek3de Stek4de Stek5de StekTotaal
1Erik MaesHSV 't Voorntje1949311936
2Jan AgenantHSV Alkmaar1541074530
3Henk RoosHSV De Sander375576528
4Thom GrootHSV De Sander1411155527
5André van KleefDe Schele Posch1321025625
6Cor HogeterpHSV De Sander160976325
7Rien FaasseHSV De Sander1703712224
8Pieter OostwouderDe Schele Posch202277624
9Gerrit de WindDe Eendracht241428722
10Marcel KokHSV De Sander1211114421
11Jannes DiekemaHSV Alkmaar354143820
12Jan StamDe Schele Posch3111240219
13Jack PaterDe Schele Posch291816319
14Bert de HondHSV Alkmaar112148419
15Rik GrootDe Schele Posch510115118
16Jan de JongeHSV De Sander93025818
17Loek de GrootHSV De Sander180854118
18Paul BeerepootBeemster211307314
19Henk JongejeugdVNK Medemblik220122712
20Herman VosVislust Koedijk82026212
21Nico de GrootHSV De Sander330153211
22Rob KaarsHSV De Sander282412211
23Jack ValkKennemerland101008110
24Dirk SwartDe Schele Posch30027110
25Koos ZaalHSV De Koepel71022510
26Marcel AcquoijHSV De Sander300420410
27Reinier GootjesHSV 't Voorntje320223310
28Jan MeijerBeemster25000639
29Nico PronkDe Eendracht27040149
30Frank MeltenDe Schele Posch4110439
31Anton KlaverDe Schele Posch23010258
32Cees SandersBeemster2300418
33Hennie de BoerHVZ26012418
34Connie LaanHSV De Sander6000527
35Richard PronkDe Eendracht1100517
36Geert van HoudtDe Dobber34102407
37Peter BeerepootBeemster36002002

Kijk hier voor de tussenstand