Uitslag 17e wedstrijd (Arie Buth Memorial)

Ook bij deze wedstrijd doen weer enkele jeugdige hengelaars mee.


Een akertje met kleine baarsjes


Morris


Jay


Lars


Tycho

Uitslag jeugd

NaamVerenigingTotaal
Lars Buthde Eendracht69
Morris KnijnHSV Klokkeweel32
Jay Buterde Schele Posch28
Tycho WeijersVischlust Barsingerhorn23


Lars wint de laatste jeugdwedstrijd en met 69 baarzen laat hij grote namen als Jannes Diekema ver achter zich.

Wedstrijduitslag senioren

Pl.NaamVisclubStek12345Totaal
1Richard PronkDe Eendracht76931312725183
2Jeroen BuijsDe Ringdijk24711642928148
3Paul BeerepootDe Ringdijk391814253543135
4Klaas FranzenEdam10402925284126
5Pieter OostwouderDe Schele Posch9172827304106
6Arjan SandersDe Ringdijk235011151414104
7Gerrit de WindDe Eendracht8391414298104
8Theo MarkxVZOD22201225251395
9Herman VosKoedijk334122432093
10Henk RoosEdam28141818123193
11Jan de JongeDe Sander27537662092
12Jan AgenantAlkmaar1133162361088
13Thom GrootDe Sander14224102987
14Jeroen HovingDe Eendracht1332417182486
15Dirk SwartDe Schele Posch194923281983
16Jan StamDe Schele Posch623171320679
17Peter PosthumusDe Eendracht122312247672
18Marcel KokDe Sander4101025122471
19Chris ZonneveldVNK2051023132071
20Lars ButhDe Eendracht381968201669
21Cor HogeterpDe Sander43210816066
22Frank MeltenDe Schele Posch26421344265
23Jannes DiekemaDe Sander31181414064
24Nico OotemanDe Schele Posch252912191162
25Frans HogeterpDe Sander322344121760
26Andre van KleefDe Schele Posch306121612257
27Kees de BoerVZOD51182014457
28Reinier Gootjest Voorntje33668191756
29Carla BuijsDe Ringdijk18399241055
30Cees SandersDe Ringdijk1621415121255
31Ernst van AmersfoortDe Sander14017235752
32Rob KaarsEdam217713121251
33Chris OotemanDe Schele Posch2229120649
34Sjaak EckhardtDe Schele Posch293101141644
35Jan BleekerDe Eendracht17021320540
36Mark ButhDe Eendracht35367121139
37Marcel AcquoyDe Sander15313105435
38Morris KonijnKlokkeweel4010571932
39Jay Butert Voorntje3723149028
40Mark WeijersDe Eendracht3412710828
41Tycho WeijersVischlust3613413223


Richard wint de Arie Buth Memorial 2018 en mag weer een jaar op de Bronzen Baars passen

Eindklassement Jeugd

 NaamVereniging25-08-'1827-10-'1825-11-'18totaal
1Lars Buthde Eendracht33569107
2Morris KnijnHSV Klokkeweel2433259
3Jay Buterde Schele Posch2322853
4Mel Slinkde Schele Posch267X33
5Sven Buthde Eendracht28XX28
6Tycho WeijersVischlust BarsingerhornX32326
7Ruben Pronkde EendrachtX2X2
8Niels KokHSV KlokkeweelX2X2
9Sharon VlaarHSV KlokkeweelX1X1
10Max van der LaanHSV KlokkeweelX0X0


Lars


Morris


Jay


Tycho

Eindstand senioren

Voor de complete eindstand, zie de uitslagen 2018 pagina.


Jeroen Buijs wint de “baarsvisser van het jaar 2018” competitie.


Peter Posthumus


André van Kleef


Henk Roos


Jan de Jonge


Jan Agenant


Gerrit de Wind


Marcel Kok


Dirk Swart


Thom Groot