Uitslag en foto’s 2e wedstrijd (Baarskampioenschap Akersloot)

Nico Ooteman (rechts) wint het baarskampioenschap van Akersloot

Het winnende korps van links naar rechts: Reinier Gootjes, Jan de Jonge en Herman Vos. Rechts staat mede organisator Marcel Kok.

Pl.NaamVisclubStek1ste Stek2de Stek3de Stek4de Stek5de StekTotaal
1Nico OotemanDe Schele Posch181146130
2Jan de JongeDe Sander2763134127
3Pieter OostwouderDe Schele Posch31001041226
4Jan AgenantAlkmaar1561134125
5Henk RoosEdam1120712324
6Peter PosthumusDe Eendracht210289423
7Dirk SwartDe Schele Posch124278122
8Herman VosKoedijk1022410220
9Thom GrootDe Sander57436020
10Mark ButhDe Eendracht264247320
11Richard PronkDe Eendracht311134019
12Willem SpijkermanHVZ62258219
13Jan BleekerDe Eendracht3511123118
14Jan MeijerRingdijk291329318
15Andre van KleefDe Schele Posch222463318
16Ernst van AmersfoortDe Sander901610017
17Klaas FrantzenEdam3301103317
18Gerrit de WindDe Eendracht193039217
19Rob KaarsEdam181148317
20Carla BuijsRingdijk255405317
21Marcel KokDe Sander341165316
22Reinier Gootjest Voorntje46153015
23Paul BeerepootRingdijk72208214
24Jannes DiekemaDe Sander27142014
25Nico PronkDe Eendracht161142614
26Frank MeltenDe Schele Posch202054213
27Jeroen BuijsRingdijk242090112
28Lars ButhDe Eendracht300014611
29Cor HogeterpDe Sander281035110
30Frans HogeterpDe Sander8012519
31Arjan SandersRingdijk17214209
32Chris OotemanDe Schele Posch23024028
33Connie LaanDe Sander14105017
34Annet MunniksmaDe Sander13002215
35Piet FrantzenEdam32120003
36Chris ZonneveldVNK360