Uitslag, verslag en foto 1e wedstrijd (HVZ Baarskampioenschap)!

Op 16 juni werd het seizoen van de baarsvisser van het jaar weer geopend door de hvz. 34 deelnemers, waarvan 3 dames en jeugdtalent Lars Buth, waren aanwezig deze morgen.
Na het openingswoord van Willem nam Marcel het over om even stil te staan bij het overlijden van Koos Zaal, Klaas Postumus en Klaas Musman.
De wedstrijd werd deze keer gevist in Koog aan de Zaan, in de wijk Rooswijk. Voor velen geen onbekend water. Willem liep om 05.15 uur het parcours uit te zetten, toch was er al weer een lolbroek om de paaltjes anders te plaatsen, zodat deze stek weer opnieuw uitgestapt moest worden.

Geen grote vangsten dit keer, maar ook geen uitschieters, zodat het tot en met de laatste stek spannend bleef.

Eerste werd deze ochtend Jeroen Buijs van de Ringdijk met 34 stuks. Ook Kees Mandjes van de hvz had er 34, maar met een minder rakje werd hij tweede. Derde is geworden Marcel Kok met eentje minder 33 stuks. Totaal werden er 758 baarsjes gevangen, een gemiddelde van 22 stuks.
Jeroen Buijs wint het HVZ kampioenschap

NaamVisclubStek1ste Stek2de Stek3de Stek4de Stek5de StekTotaal
Buijs JeroenHSV De Ringdijk2587134234
Mandjes KeesHVZ3695103734
Kok MarcelDe Zander1495310633
Jonge de JanDe Zander358664832
Oostwouder PieterDe Schele Posch248781731
Posthumus PeterHSV de Eendracht2610653529
Hogeterp CorDe Zander28963329
Ooteman NicoDe Schele Posch18942528
Kaars RobEdam1923471127
Angenant JanHSV Alkmaar339713727
Groot ThomDe Zander207437627
Kleef van Andr‚De Schele Posch126636627
Munniksma AnnetDe Zander107453726
Langenberg FredHVZ336511025
Spijkerman WillemHVZ236433925
Beerepoot PaulHSV De Ringdijk304842725
Zonneveld CVNK Medemblik933431124
Sanders ArjenHSV De Ringdijk86515623
Roos HenkEdam325726222
Moed TonHVZ162228620
Vos HermanHSV Vislust185406520
Gootjes ReinierVV 't Voorntje285335420
Buth MarkHSV de Eendracht64024818
Hogeterp FransDe Zander295262217
Ooteman CrisDe Schele Posch132133716
Wind de GerritHSV de Eendracht224411616
Buth LarsHSV de Eendracht41614315
Laan ConnyDe Zander115322315
Amersfoort van ErnestDe Zander53432315
Buijs CarlaHSV De Ringdijk216123214
Diekema JannesDe Zander313411514
Bosch van der DirkHVZ21234212
Plekker PietHVZ73232111
Bouter de JaapHVZ27111317