Uitslag kermiswedstrijd De Eendracht 2013

De Eendracht Kermis (28 september 2013)

Een zon overgoten dag, dus schitterend weer om te vissen. De wind uit het oosten, een windkracht vijf, speelde de vissers alleen op de open stukken parten. Gelukkig kwam de wind van achter en had weinig invloed op de vangsten, want deze waren uitstekend te noemen. Er werden 2875 baarzen gevangen. Een gemiddelde van 77,50 over de 37 vissers is natuurlijk super. De Grote Sloot maakt zijn naam weer eens waar, dat het uitstekend baars water is. De Eendracht prijst zich daar ook gelukkig mee. Vielen de vangsten met de Zilveren Brug helaas tegen. Nu waren zij dubbel zo blij: tien vissers die meer dan 100 baarzen vingen!

Een mooi gevulde prijzentafel

Een mooi gevulde prijzentafel

Als het om organiseren gaat kan menige hengelsportvereniging van De Eendracht leren. Van de wedstrijd tot de prijzentafel is het tot in de puntjes geregeld! Deze kleine hechte vereniging heeft het goed voor elkaar!

Uitslag.

Kermiswedstrijd Burgerbrug 2013 004
Een prachtige wedstrijd was het met een winnaar die er met kop en schouders boven uit stak: Henk Roos ving er 163! Een prachtig resultaat. Thom Groot werd knap tweede met 127 baarzen en dus weer eens een prima resultaat voor hem. In eigen water pakte Gerrit de Wind plaats drie, hij ving er 120.

Ruud was lekker bezig

Ruud was lekker bezig

Vierde werd Ruud Laan met 119 stuks, hij scoorde er in de laatste stek 34 en ging daardoor nog veel vissers voorbij. Marcel Kok op de vijfde plaats met 116. Zesde is Andre van Kleef geworden. Lange tijd ging hij heel goed. Echter op de laatste stek ving hij er slechts 13 en eindigde daarmee op 115 baarzen. Bert de Hond werd zevende met 114 baarzen, een mooi resultaat voor hem. Twee man met 111 baarzen Pieter Oostwouder en Rob Kaars. Door een hogere stek van 29 baarzen won Pieter het van Rob. De rij wordt gesloten door Jan Eelsing met 107 baarzen. Normaliter is zo’n aantal goed voor de eerste plaats. Vandaag echter, helaas voor Jan, niet!

Het Klassement.

Door zijn “eerste overwinning” dit jaar, verstevigde Henk Roos zijn koppositie. Hij heeft nu 36 punten. Gerrit de Wind staat tweede met 55 punten, na weer een goede uitslag vandaag. Derde is nog steeds Thom Groot met 66 punten. Jan Agenant staat vierde met 78 punten. Jan had op meer gehoopt vandaag, maar werd slechts elfde. De grootste verbetering komt op naam van Andre van Kleef, hij viste een 32 weg voor een 6 en zit de top op de hielen met 82 punten. Marcel Kok bezet plaats zes met 84 punten na negen wedstrijden. Kan hij zich nog gaan bemoeien met de top vijf? Zevende is Jan de Jonge met 116 punten. De laatste wedstrijden zit het niet echt mee. Vandaag moest hij genoegen nemen met de twaalfde plaats. Jannes Diekema zakte twee plaatsen en heeft nu plaats acht met 129 punten. Negende is Richard Pronk met 147 punten en ook hij kan nu zijn mindere resultaten gaan weg vissen. De top 10 wordt afgesloten door Nico Pronk. Nico heeft nu 156 punten. Kan hij zijn zoon Richard nog te pakken nemen? Er zijn nu 16 vissers met een klassement. Zij hebben dus negen wedstrijden of meer gevist.
Met acht wedstrijden staat Peter Posthumus er goed voor. Hij heeft nu 61 punten.

De volgende wedstrijd van de topcompetitie is op 26 oktober. We zijn dan te gast bij Klaas Musman en zijn mede organisatoren. Wellicht vissen we dan weer in “nieuw water”!

De belangrijkste wedstrijd van het jaar is komende zaterdag, wanneer het Nederlands Kampioenschap wordt gevist. Kan iemand de torenhoge favoriet Henk Roos verslaan?

Uitslag wedstrijd:

Pl.NaamVisclubStek1ste Stek2de Stek3de Stek4de Stek5de StekTotaal
1Henk RoosSander123233284030163
2Thom GrootSander341630342126127
3Gerrit de Windde Eendracht262123351229120
4Ruud LaanSander361723291634119
5Marcel KokSander302220313013116
6Andre van KleefSchele Posch282332272013115
7Bert de HondAlkmaar21931321428114
8Pieter OostwouderSchele Posch372925202017111
9Rob KaarsSander181526242521111
10Jan Eelsingde Niedorpen51821241628107
11Jan AgenantAlkmaar7122423211494
12Jan de JongeSander4111825211893
13Peter Posthumusde Eendracht24131220152787
14Herman VosVislust Koedijk1518252413585
15Paul BeerepootRingdijk2916202542085
16Richard Pronkde Eendracht1491919172084
17Frank MeltenSchele Posch13131822151280
18Jannes DiekemaAlkmaar10101717171576
19Klaas Posthumusde Eendracht221316298874
20Cor HogeterpSander20927238774
21Erik Maes?t Voorntje914179151873
22Nico Pronkde Eendracht3215149161771
23Ernst van AmersfoortRingdijk19922128859
24Sjaak EckhardtSchele Posch316155141757
25Gerard Zoonde Eendracht358151191457
26Connie LaanSander38718156955
27Cor Smitde Dobber334111681554
28Hennie de BoerHVZ168171012653
29Reinier Gootjes?t Voorntje27111010111052
30Koos ZaalSander231610771151
31Geert van Houdtde Dobber387691949
32Henk JongejeugdOefen Geduld25461891148
33Richard EmmaneelVischlust111078111046
34Willem Minkde Eendracht279137642
35Jack PaterSchele Posch8126921241
36Gerrit Kistemakerde Eendracht155122630
37Cor Duinmeijerde Eendracht17200002
38Hans Sevenhuysende Eendracht6000000

Klik hier voor de tussenstand