Uitslag Open baarswedstrijd V.Z.O.D. Assendelft 2013

VZOD ten bate van de jeugd 2013

Kaartuitreiking bij Party Centrum De Admiraal

Kaartuitreiking bij Party Centrum De Admiraal

Nico Pronk schrijft zich in

Nico Pronk schrijft zich in

Nog maar eens een bakkie

Nog maar eens een bakkie

06 vzod05
7 September, een mooie dag om te baarzen: droog en bewolkt weer, maar belangrijker… geen wind! Er werd niet gevist in Seandelft vanwege het feit dat er bijna niets werd gevangen de afgelopen jaren.
06 vzod04
We weken uit naar de Zuiderdelft, waar in het verleden de wedstrijden van VZOD veelal werden gevist. Het bleek een goede keuze te zijn, want er werden 764, veelal grote, baarzen gevangen door 32 deelnemers.

Geen geheimen voor de concurrentie

Geen geheimen voor de concurrentie

Dit geeft een gemiddelde van 24 per deelnemer, wat goed is te noemen in dit water. Ook was er weer een gevulde prijzentafel voor zowel de wedstrijd als de tombola. Zo kan de organisatie terug kijken op een geslaagde dag.

01 vzod

02 vzod

Uitslag.

Marco Hijne (links) feliciteert Jeroen Buijs (rechts) met deze mooie overwinning

Marco Hijne (links) feliciteert Jeroen Buijs (rechts) met deze mooie overwinning

Vandaag een nieuwe naam als winnaar, namelijk Jeroen Buys. Deze jonge visser van HSV De Ringdijk ving er 36. Twee man met 33 baarzen op de plaatsen twee en drie, maar door een betere stek van 12 stuks mocht Koos zaal de tweede plaats voor zich opeisen. Freek Schellinger moest dus genoegen nemen met plaats drie, wat natuurlijk een goede prestatie is. Vierde is Jan de Jonge geworden met 32 baarzen, gevolgd door Peter Posthumus, die er 31 wist te verschalken. Nummer zes en zeven leverde wederom een ex aequo op: Gerrit de Wind en Jan Agenant. Door een betere stek werd Gerrit zesde. Op plaats acht staat Cor Roet met 28 baarzen. Zo deed De Ringdijk goed van zich spreken deze wedstrijd. Negende en tiende werden respectievelijk Henk Roos en Cor Hogeterp met 27 baarzen. Het zat vandaag wel heel dicht bij elkaar!

Het Klassement.

Gerrit de Wind is de trotse nieuwe koploper met 45 punten. Hij is Thom Groot voorbij gegaan op de ranglijst. Thom heeft door een veertiende plaats nu 49 punten. Henk Roos staat derde met 54 punten. Hij heeft nog steeds geen overwinning dit jaar! Vierde is Jan Agenant met 66 punten, hij is Andre van Kleef voorbij. Andre kon geen potten breken, werd slechts 26ste vandaag en heeft nu 77 punten. Nummer zes is Cees Sanders met 85 punten én hij vergrootte zijn voorsprong op Jannes Diekema. Jannes staat zevende met 106 punten. Richard Pronk bezet de achtste plaats met 110 punten. Het wil nog niet echt bij hem lukken. Twee man met 123 punten, namelijk Herman Vos en Cor Hogeterp op de plaatsen 9 en 10. Er zijn nog veel kapers op de kust die niet zes, maar slechts vijf wedstrijden hebben gevist. Zo heeft bijvoorbeeld Jan de Jonge 55 punten met één wedstrijd minder. Het klassement is nog lang niet gemaakt!

Komend weekend twee wedstrijden: zaterdag is het de beurt aan HVZ Zaandam en zondag gaan de vissers naar Medemblik voor de jaarlijkse harddraverij wedstrijd. Het zijn drukke tijden.

plaatsnaamvisclubstek nummerstek 1stek 2stek 3stek 4stek 5totaal
1Jeroen Buijsde ringdijk3296910236
2Koos Zaalde sander1621248733
3Freek SchellingerKrommenie eo17837833
4Jan de Jongede sander307686532
5Peter Posthumusde eendracht2611249531
6Gerrit de Windde eendracht1427112729
7Jan AngenantAlkmaar2131145629
8Cor Roetde ringdijk231976528
9Henk Roosde ringdijk192629827
10Cor Hogeterpde sander56446727
11Frank Meltende schele pos200937726
12Jan Meijerde ringdijk222946526
13Dirk Swartde schele pos86555526
14Thom Grootde sander234410425
15Richard Pronkde eendracht127345625
16Cees Sandersde ringdijk243854424
17Nico pronkde eendracht45924323
18Jannes Diekemakennemerland73726523
19Hennie de BoerHVZ181748222
20Jan AlVZOD315276222
21Eric Maeshet voorntje133255722
22Cor Smitde dobber291496121
23Ruud HijneVZOD172557120
24Reinier Gootjeshet voorntje101446520
25Marcel Kokde sander32346520
26Andre v Kleefde schele pos94363319
27Conny Laande sander151834218
28Herman Voskoedijk272642418
29Klaas Posthumusde eendracht252713316
30Rien Faassecastricum110535316
31Henk Jongejeugdoefengeduld61145314
32Geert v Houdtde dobber282082113
totaaltotaaltotaaltotaaltotaaltotaal
96192142193141764

Klik hier voor de tussenstand.