Uitslag De Zilveren Brug 2013

De Zilveren Brug 2013

De Eendracht bestaat 75 jaar en de vereniging had daarom groots uitgepakt! Een prachtige prijzentafel voor de deelnemers, maar ook het eerste bakje koffie werd voor haar rekening genomen.
Er kwamen 56 deelnemers op deze grote wedstrijd af en deze vingen gezamenlijk maar liefst 2820 baarzen. Dit levert een gemiddelde van ruim 50 op, wat zeer goed is. Ook was de Grote Sloot ontdaan van het lelieblad. Toch lekker als je als vereniging een voorzitter (John Rampen) hebt met de juiste connecties. Zo was alles weer tot in de perfectie geregeld, iets waar de organisatie met trots op kan terug kijken.

Uitslag.

Thom Groot wint De Zilveren Brug

Thom Groot wint De Zilveren Brug

Een goede winnaar in dit jubileum jaar, namelijk Thom Groot. Hij ving 103 baarzen en is daarmee de trotse bezitter geworden van De Zilveren Brug. Gerrit de Wind zette nog een eindsprint in: 54 baarzen in de laatste 2 stekken, maar hij bleef daarmee steken op 93 stuks! Een hele knappe tweede plaats voor hem. Henk Roos, de winnaar van de afgelopen drie jaar, ving er 86 en werd derde. Twee man op de vierde plaats, te weten Anton Klaver en John Rampen met 83 baarzen. Vanwege een betere hoogste stek, nl. 25 om 21 baarsjes, moest John genoegen nemen met plaats vijf. Een mooie zesde plaats voor Marcel Kok. Hij ving er 81. Richard Pronk werd zevende met 80 stuks. Helaas zat het hem op sommige stekken niet mee, want met een stek van 9 stuks verlies je de aansluiting met de top. Een achtste plaats voor Andre van Kleef. Hij had op veel meer gehoopt, maar bleef steken op 77 baarzen. De winnaar van de KKS, Nico Pronk werd negende met 72 stuks. Hou deze man in de gaten, want hij zit weer heel goed in zijn vel! De top 10 wordt afgesloten door Jan de Jonge met 71 baarzen.

 

KorpsKampioenen

KorpsKampioenen

Het korps werd een overwinning voor De Eendracht 1, met Gerrit de Wind, Richard en Nico Pronk. Zij vingen gezamenlijk 245 baarsjes. Na jarenlang het sterkste team te zijn geweest, moest de Sander genoegen nemen met de tweede plaats: Henk Roos, Marcel Kok en Jan de Jonge kwamen op 238 stuks. De Eendracht 2 werd knap 3de : John Rampen, Peter en Klaas Posthumus vingen met elkaar 203 baarzen.

Het Klassement.

Na zijn overwinning vandaag heeft Thom Groot zijn leidende positie versterkt. Hij heeft nu 35 punten. Gerrit de Wind heeft de tweede plaats in handen met 39 punten, na een mooie tweede plaats. Henk Roos heeft 45 punten op plaats drie. Andre van Kleef bezet met 51 punten plaats vier. Jan Agenant kende met een dertiende plaats vandaag een mindere dag. Hij heeft nu 60 punten. Cees Sanders is de verrassing dit jaar: hij bezet plaats zes met 69 punten. Pieter Oostwouder staat nog steeds zevende met 82 punten, al werd hij slechts 26ste vandaag. Jannes Diekema neemt plaats acht voor zijn rekening met 89 punten. Hierna twee man met 96 punten: Richard Pronk en Herman Vos.
Er zijn nog veel kapers op de kust, die het de top tien lastig kunnen gaan maken!

De volgende wedstrijd is VZOD ten bate van de Jeugd op 7 september aanstaande. Wie wordt de winnaar in Assendelft?

Pl.NaamVisclubStek1ste Stek2de Stek3de Stek4de Stek5de StekTotaal
1Thom Grootde Sander 244258252322103
2Gerrit de WindEendracht 13712918252993
3Henk Roosde Sander 1917823201886
4Anton KlaverSchele Posch 243171414251383
5John RampenEendracht 258191221112083
6Marcel Kokde Sander 146152018161281
7Richard PronkEendracht 11715113291380
8Andre van KleefSchele Posch 113171114142177
9Nico PronkEendracht 15616914122172
10Jan de Jongede Sander 12911923101871
11Remco HeidaSchele Posch4720101291970
12Peter PosthumusEendracht 22118614141870
13Jeroen Buijsde Beemster41171018101469
14Jan AgenantAlkmaar 140131610171369
15Jan-Tinus JeensmaEendracht 34814912122168
16Cees Sanderde Ringdijk714513122064
17Jan Eelsingde Niedorpen1010620131463
18Herman VosVislust Koedijk 1127319171359
19Henk v/d Vaartde Dobber 11416413111458
20Dirk SwartSchele Posch 13311119151157
21Bert de HondAlkmaar 1271041419956
22Marcel EmmaneelVischlust 15412312161255
23Sjaak v/d BliekSchele Posch 223169137752
24Klaas PosthumusEendracht 219761591350
25Rijn SchellingerhoutVischlust52413121849
26Reinier Gootjes’t Voorntje 1351221361548
27Geert van Houdtde Dobber45914128548
28Pieter OostwouderSchele Posch 153813891048
29Ruud Laande Sander 241141161547
30Cor Smitde Dobber 134931481246
31Erik Maes’t Voorntje 1151241271045
32Jannes DiekemaAlkmaar 118661551244
33Kees HartlandVislust Koedijk 150146105944
34Henk v/d KampKennmerland59881151244
35Jack KruijerVislust Koedijk 1311021171242
36Paul Beerepootde Beemster81111271041
37Cor Hogeterpde Sander 224105881041
38Frank MeltenSchele Posch 2311874939
39Jaap v/h VoortVischlust49621113638
40Jan VeldboerEendracht 44210598638
41Jack PaterSchele Posch57661010436
42Dien KrulEendracht 460114451135
43Ebel de WindEendracht 32670154834
44Sjaak EckhardtSchele Posch207683933
45Connie Laande Sander660108731
46Ceryl EmmaneelVischlust 1167394831
47Jos KaandorpVislust Koedijk2806124729
48Koos Zaalde Koepel396229827
49Richard EmmeneelVischlust 1365286627
50Henk JongejeugdVNK2521182326
51Hennie de BoerHVZ326067625
52Peter Beerepootde Beemster384645524
53Hans SevenhuysenEendracht 3304166623
54Rob Kaarsde Sander114094320
55Gerrit KistemakerEendracht 416352117
56Willem MinkEendracht23123211

Uitslag korpsen

Pl.NaamVisclubStekKorpsTotaalTotaal Korps
1Gerrit de WindEendracht 1371093245
Richard PronkEendracht 1171080245
Nico PronkEendracht 1561072245
2Henk Roosde Sander 19186238
Marcel Kokde Sander 146181238
Jan de Jongede Sander 129171238
3John RampenEendracht 2581183203
Peter PosthumusEendracht 2211170203
Klaas PosthumusEendracht 2191150203
4Thom Grootde Sander 2442103191
Cor Hogeterpde Sander 224241191
Ruud Laande Sander 24247191
5Pieter OostwouderSchele Posch 153348182
Andre van KleefSchele Posch 113377182
Dirk SwartSchele Posch 133357182
6Anton KlaverSchele Posch 243483174
Sjaak v/d BliekSchele Posch 223452174
Frank MeltenSchele Posch 23439174
7Jan AgenantAlkmaar 140569169
Bert de HondAlkmaar 127556169
Jannes DiekemaAlkmaar 118544169
8Henk v/d Vaartde Dobber 114958152
Geert van Houdtde Dobber45948152
Cor Smitde Dobber 134946152
9Herman VosVislust Koedijk 112759145
Kees HartlandVislust Koedijk 150744145
Jack KruijerVislust Koedijk 131742145
10Jan-Tinus JeensmaEendracht 3481268125
Ebel de WindEendracht 3261234125
Hans SevenhuysenEendracht 3301223125
11Marcel EmmaneelVischlust 154655113
Ceryl EmmaneelVischlust 116631113
Richard EmmeneelVischlust 136627113
12Reinier Gootjes’t Voorntje 13584893
Erik Maes’t Voorntje 11584593
Nico v/d Stoop’t Voorntje 1558093
13Jan VeldboerEendracht 442133890
Dien KrulEendracht 460133590
Gerrit KistemakerEendracht 41131790

Tussenstand