Uitslag Kermiswedstrijd Dirkshorn 2013

Kermiswedstrijd Dirkshorn 2013

Er kwamen, ondanks het feit dat we midden in de vakantietijd zitten, 47 vissers op de kermiswedstrijd van Dirkshorn af. Gezamenlijk vingen zij 1295 baarzen. Dit geeft een gemiddelde van bijna 28 vissen, wat goed te noemen is. Het gemiddelde had hoger kunnen uitvallen, aangezien de stevige zuid/zuidwestenwind de deelnemers parten speelde in het riet.

Brenda Steenbeek is vandaag de enige vrouwelijke deelnemer

Brenda Steenbeek is vandaag de enige vrouwelijke deelnemer

Verkassen: af en toe klimmen en klauteren

Verkassen: af en toe klimmen en klauteren

Op naar de volgende stek en hopen op meer vis en minder riet...

Op naar de volgende stek en hopen op meer vis en minder riet…

Er worden knappe 40-ers gevangen...

Er worden knappe 40-ers gevangen…

Verscholen tussen dikke rietkragen

Verscholen tussen dikke rietkragen

Er vielen slechts enkele spatten regen en dit alleen bij aankomst bij de boerderij van Ruigrok. De organisatie kan terug kijken op een goed verlopen wedstrijd, met slechts hier en daar een ‘incidentje’ met het schrikdraad.

Pakt André van Kleef het goud?

André van Kleef pakt het goud

Uitslag.
Het heeft even geduurd dit jaar alvorens hij zijn eerste overwinning behaalde, maar Andre van Kleef pakte de winst vandaag met 69 baarzen. Tweede werd Gerrit de Wind met 61 stuks, weer een goede uitslag voor hem. Hierna een groot gat naar de nummers drie. Vier mannen vingen er 43, te weten Peter Posthumus, Bert de Hond, Jannes Diekema en Cees Sanders. Plaats zeven ging naar Klaas Posthumus met 42 baarzen. Dit is een uitslag die hij goed kan gebruiken. Ook 42 stuks werden door Rein Gerritsen naar boven gehaald, maar door een mindere hoogste stek moest hij genoegen nemen met plaats acht. Remco Heida pakte plaats negen met 39 vissen, eindelijk deed dit talent van De Schele Posch weer eens mee in de top tien. Hij troefde door een hogere stek Henk Roos af, die dit keer de top 10 afsloot.
Van de ‘zitters’ in Dirkshorn won Rein Gerritsen met 42 baarzen en werd daarmee in de daguitslag achtste. Echter voor het klassement van de Baarsvisser van het Jaar competitie leverde hem dit, volgens het reglement, plaats 43 in de uitslag op.

PlaatsStekNaamVereniging12345Totaal
143André van KleefDe Schele Posch121314131769
236Gerrit de WindDe Eendracht11188111361
39Peter PosthumusDe Eendracht14995643
43Bert de HondAlkmaar e.o.81488543
51Jannes DiekemaAlkmaar e.o.101367743
633Cees SandersBeemster96812843
77Klaas PosthumusDe Eendracht109166142
8S4Rein GerritsenSla 'm aan de haak79941342
935Remco HeidaDe Schele Posch238101639
1020Henk RoosDe Sander7988739
1128Thom GrootDe Sander37416838
126Pieter OostwouderDe Schele Posch106721338
1311Cor SmitDe Dobber7867937
1440Jan EelsingDe Niedorpen74591136
1539Richard PronkDe Eendracht75511836
1621Jan AgenantAlkmaar e.o.51713531
1741Nico PronkDe Eendracht82631029
18S3Cor DuinmeijerDe Eendracht36551029
192Sjaak van der BliekDe Schele Posch6838328
2034Gerard. ZoonDe Eendracht4538828
2129Reinier Gootjest Voorntje41710527
2212Marcel EmmaneelVislust7527627
2323Nico van der Stoopt Voorntje7375527
2410Jan StamDe Schele Posch6556527
2531Herman VosKoedijk03571126
268Frank MeltenDe Schele Posch62112526
2713Ben BergmanDe Dobber6573425
2826Cor HogeterpDe Sander4845324
2924Rob KaarsDe Sander4347624
3016Wilco SmitWieringerwaard4415923
31S2Jack Kruijer5282623
3217Jaap van 't VoortDe Niedorpen2367523
3319Dirk SwartDe Schele Posch1743722
344Geert van HoudtDe Dobber2970321
3525Rein SchellingerhoutVislust3256521
3638René PelgrimDe Dobber3645220
3732Hennie de BoerHVZ4452419
3822Koos ZaalDe Sander1654218
39S1Dirk Metselaar0224513
4014Richard van HuizenDe Dobber2441213
4127Ceriel EmmaneelVislust0314412
4218Danny SmitWieringerwaard0242412
4337Roel Posthuma022509
4430Marcel AcquoijDe Sander102216
455WilliJan KuijsDe Goede Vangst220015
4642Richard EmmaneelVislust001034
4715Brenda SteenbeekDe Dobber201104

Het Klassement.

Thom Groot is nog steeds de trotse lijstaanvoerder met 34 punten, na een tiende plaats vandaag. Met stip op twee staat Gerrit de Wind met 37 punten. Gerrit wordt elke wedstrijd beter en…’zijn’ wedstrijd om de Zilveren Brug komt eraan! Ondanks een achtste plaats vandaag staat Henk Roos derde met 42 punten, gevolgd door Andre van Kleef met 43. Deze twee matadors staan weer dicht bij elkaar: dit belooft weer een mooie strijd te worden! Nummer vijf is Jan Agenant met 47 punten, na een teleurstellende 15de plaats vandaag. Cees Sanders is de top 10 binnen gekomen na zijn mooie 3de plaats. Hij heeft 53 punten. Pieter Oostwouder bezet plaats zeven met 56 punten. Jannes Diekema heeft er nu 57 op plaats acht. “Jannes, je kan het”! Negende is Rob Kaars met 65 punten, na een mindere dag vandaag, een 26ste plaats was zijn deel. De top10 wordt afgesloten door Cor Hogeterp met 78 punten. Ook Herman Vos heeft dit zelfde aantal.

De Zilveren Brug staat op het programma voor 25 augustus. Zou Henk Roos deze prestigieuze wedstrijd voor de vierde keer op rij kunnen winnen?

Kijk hier voor de tussenstand