Uitslag Open Midwoud 2013

Open Baars Kampioenschap Midwoud 2013

De eerste wedstrijd voor Herman Vos en Bert de Hond als organisators. Welnu, beide mannen zijn met vlag en wimpel geslaagd! Een mooie prijzentafel voor de wedstrijd en tombola én de medewerking van diverse vissers, die hielpen tellen en de uitslag voor hun rekening namen.
halfweg midwoud

Zo werd de eerste wedstrijd om het Baars Kampioenschap van Midwoud een succes. Ook al omdat er 50 vissers op de wedstrijd waren afgekomen! Helaas gaf de baars niet thuis: er werden slechts 511 stuks gevangen, hetgeen een gemiddelde geeft van 10,22. Helaas was het niet anders.

 

Uitslag.
Een leuke winnaar vandaag, namelijk Koos Zaal van visclub de Koepel.

03 Koos Zaal

Winnaar Koos Zaal van visclub De Koepel

Hij wist er 29 te vangen en scoorde een overwinning die hem wordt gegund. Lange tijd kon Chris Zonneveld hem volgen, want die ving er 25, een mooie tweede plaats voor hem. Henk Roos werd derde met 21 baarzen door een betere stek dan Marcel Kok, die er ook 21 had. Een goede vijfde plaats voor Gerrit de Wind met 19 vissen. Hij begint warm te draaien. Met 18 baarzen werd Nico Pronk zesde. Hij is hier erg blij mee, zeker nu zoon Richard weer een steekje liet vallen. Cor Conijn en Rob Kaars vingen er beide 17 een zeer goede uitslag voor hen. Ernst van Amersfoort werd negende met 16 baarzen. Door een hogere beste stek wist hij Reinier Gootjes achter zich te houden.

03 Ard Esser

Ard Esser (rechts) zet alle topvissers van de Schele Posch te kijk

 

03 Korps De Sander 2

Korps De Sander 2 bestaande uit Rob Kaars, Koos Zaal en Cor Hogeterp wordt verrassend eerste

Het korps werd een overwinning voor De Sander 2. Koos Zaal, Rob Kaars en Cor Hogeterp vingen er gezamenlijk 56. Zij hielden korps 1 ( Henk Roos, Marcel Kok en Thom Groot ) knap achter hen. Korps 1 ving 53 baarzen. De Eendracht met Gerrit de Wind, Nico Pronk en Richard Pronk werden derde met 44 baarzen.

Het Klassement.
Thom Groot voert de lijst nog steeds aan met 24 punten, na een mindere wedstrijd vandaag, waarin hij slechts 17de werd. Jan Agenant staat tweede met 32 punten. Ook hij kende een mindere dag. Henk Roos staat derde met 34 punten, na weer een 3de plaats, Netjes Henk! Nummer vier is Gerrit de Wind met 35 punten. Vijfde staat verrassend Rob Kaars met 39 punten. Ook Jan de Jonge heeft 39 punten. Zevende is Eric Maes met 41 punten, gevolgd door Andre van Kleef die er 42 heeft. Marc el Kok staat negende met 44 punten. Pieter Oostwouder bezet de tiende plaats met 46 punten, kan hij deze plek vasthouden net als vorig jaar?
Eerst even rust en voor de meesten een wel verdiende vakantie, maar Dirkshorn komt er al weer snel aan: op zondag 28 juli is het al weer zover.

Pl.NaamVisclubStek1ste Stek2de Stek3de Stek4de Stek5de StekTotaal
1Koos ZaalHSV De Koepel2889111029
2Chris ZonneveldVNK Medemblik2718142025
3Henk RoosHSV De Sander1271120121
4Marcel kokHSV De Sander56770121
5Gerrit de WindDe eendracht352744219
6Nico PronkDe eendracht217470018
7Cor ConijnHaal op Wognum414661017
8Rob KaarsHSV De Sander152324617
9Ernst van AmersfoortHet Baarsje zwaagdijk384830116
10Reinier GootjesHsv het Voorntje317611116
11Joop NeefjesHaal op Wognum320726015
12Henk v/d kamphsv Kennemerland394434015
13Art Esserde schele Posch163040714
14Erik MaesHsv het Voorntje136222113
15Hennie de BoerHvz490107412
16Nico van der StoopHsv het Voorntje91611312
17Thom GrootHSV De Sander331610311
18Cees SandersHsv de ringdijk beemster115410111
19Paul BeerepootHsv de ringdijk beemster445240011
20Jan AngenantHsv Alkmaar 182151211
21Pieter OostwouderDe schele Posch 1191521211
22Paul Belhsv Kennemerland44310311
23Jack PaterDe schele posch 2226200210
24Sjaak v/d bliekDe schele posch 2361621010
25Cor HogeterpHSV De Sander464141010
26Jan de JongeHSV De Sander243411110
27Herman VosH.S.V. Vislust Koedijk20620019
28Jannes DiekemaHsv Alkmaar 129340119
29Jack KruierH.S.V Vislust Koedijk25233109
30Rien FaasseHSV De Sander45314008
31Ben KolenbergHsv de ringdijk beemster50104308
32Andre van kleefDe schele Posch 110130217
33Richard PronkDe eendracht18031217
34Geert van HoudtHsv de dobber48213107
35Sjaak VisserDe Ondermaatse Twisk Oostwoud6330006
36Connie LaanHSV De Sander37120306
37Rosa BeerepootHsv de ringdijk beemster47203106
38Puck Verharthsv Kennemerland7220116
39Henk jongejeugdVNK Medemblik34201216
40Willem BosHsv de Ondermaatse43111126
41Jan MeijerHsv de ringdijk beemster14221005
42Paul Sierkstraklokkeweel26201205
43Bert de HondHsv Alkmaar 142210205
44Piet Beersklokkeweel23210104
45Frank MeltenDe schele posch 217210003
46klaas musmanklokkeweel30110103
47Lars BroodH.S.V. Schagen1000000
48Dominique van LeeuwenH.S.V. Schagen2000000
49Ed HubbersDe Vergulde Haak Abbekerk3000000
50Dirk SwartDe schele Posch 140000000

Kijk hier voor de tussenstand

03 Melten - Pronk