Uitslag 9e baarswedstrijd 2026: Kermiswedstrijd HSV De Eendracht

Zaterdag 26 september is de kermiswedstrijd van HSV De Eendracht gevist. Rond 12.00 uur verzamelden 33 baars visser zich in Dorpshuis De Uitkijk in St Maartensbrug.

Het weer was zeer goed en volgens de voorzitter lag het visparcours er weer goed bij. Zelf had de voorzitter de gedachte dat we met dit mooie weer wel weer eens een winnaar van meer dan 100 baarsjes konden verwachten. Achteraf viel dit erg tegen. Na de koffie vertrokken we naar het viswater. Aldaar een lekker zonnetje en de wind in de rug dus konden we beginnen.

Na de eerste stek bleek dat er toch niet heel veel werd gevangen, maar Jan Stam wist er toch 15 te vangen gevolgd door Paul Beerepoot met 14 stuks. De rest ving rond de 4 baarsjes wat voor dit water geen topper was.

Op naar stek 2 waar we toch op wat meer hoopten. Hier was de winnaar Dick Feijen met 17 stuks gevolgd door Arjan Sanders met 13 stuks en de rest van de vissers ving rond de 7 stuks.

Op naar stek 3 de grote sloot hier waren de verwachtingen redelijk groot maar het viel niet echt mee. Winnaar op stek 3 werd Jan Tinus Jeensma met 12 stuks gevolgd door Peter Posthumus met 10 stuks. De rest zat gemiddeld rond de 5 stuks. Een echte koploper was er nog niet alles zat dicht bij mekaar.
Op naar stek 4 waar Ernst van Amersfoort er 12 wist te vangen gevolgd door 3 man met 9 stuks. Dus de verwachting van de voorzitter om een winnaar van 100 baarsje viel in het niet, zover kon het niet meer komen.
Op naar stek 5 waar de mannen van vischlust toesloegen en wel Dick Feijen en Rein Schellingerhout er allebei 11 wisten te vangen. De rest van de vissers zat rond de 5 stuks.

Dick Feijen

De rekenkamer moest de winnaar uitwijzen en rond de klok van 17.15 uur was de winnaar bekend. En wel dit was Dick Feijen met 41 stuks gevolgd door Jan Stam met 39 stuks en Henk Roos met 34 stuks.

Jan Stam
Henk Roos

Daarna kwamen Arjan Sanders en Thom Groot met 33 stuks. Rest van de deelnemers staan in de uitslagenlijst. Na de prijsuitreiking was er weer de verloting waar dit keer net als met de prijzentafel weer hele mooie prijzen waren ingekocht door Mevr. Krul. Na een wel thuis wil HSV De Eendracht een alle bedanken die deze dag mogelijk hebben gemaakt, zowel palenzetters, controleurs en het personeel van De Uitkijk.

Plt.SteknoNaamClubStek1Stek2Stek3Stek4Stek5totaalhoogste
14D.FeijenVischlust81705114111
229J.StamSchele Posch1594563915
314H.RoosEdam1172586348
424A.SandersRingdijk413925335
525Th.GrootCastricum39795339
616J.T.JeensmaEendracht7812413212
719J.AgenantAlkmaar1175723211
820P.PosthumusEendracht351058315
95C.HinkSchele Posch29596316
1017C.SandersRingdijk38657298
119F.MeltenSchele Posch103564285
1210C.EmmaneelVischlust75790287
1318M.KokCastricum17882268
1423J.de JongeCastricum15685258
156M.WeelW.Barendsz37644244
1632E.van AmersfoortCastricum3211252312
1728P.BeerepootRingdijk1433012114
187R.KaarsEdam51843214
193J.DiekemaCastricum66072216
2011A.van KleefSchele Posch2403112011
211R.SchellingerhoutVischlust49142204
2213G.de WindVischlust36452206
2322J.HooymanW.Barendsz14561171
2412K.WeelW.Barendsz14453174
2526R.GootjesSchele Posch442534174
2615H.VosOndermaatse00733133
2721R.EmmaneelVischlust44410134
2831S.EckhardtSchele Posch561001210
2933C.OotemanCastricum50032100
3030F.HogeterpCastricum1233093
318P.ZuurbierVrollijke vissers1113393
322R. de BoerVrollijke vissers0004044
3327E.HoijerW.Barendsz0111030
34340000000
35350000000
36360000000
37370000000
38380000000
39390000000
40400000000
41410000000
42420000000
43430000000
44440000000
45450000000