Uitslag selectie NK baars, regio Noord

Gerrit de Wind wint selectiewedstrijd

Onder prima weersomstandigheden begonnen we met 25 mannen en 1 vrouw (Annemarieke Slinger van HSV Kennemerland was helemaal vanuit Vlaardingen naar Waarland afgereisd) op zondagochtend 13-9 aan de selectiewedstrijd Baars aan de Grote Sloot te Burgerbrug.
Na de eerste twee stekken waren Peter Posthumus en Jan Agenant de koplopers met Reinier Gootjes daar toen nog vlak achter. De derde stek was echter een prooi voor Gerrit de Wind, met 22 stuks bleek dat later de beste stek van de dag te zijn. Hiermee pakte Gerrit ook de koppositie en die stond hij niet meer af. Met 67 stuks werd hij de winnaar, gevolgd door Peter Posthumus en Andre van Kleef die met 57 en 51 stuks tweede en derde werden.

Gerrit de Wind (rechts) wint de selectie baarswedstrijd van regio Noord.

In totaal vingen de 26 deelnemers 813 baarsjes, een gemiddelde van ruim 31 per deelnemer.
Alle geselecteerden hebben hun uitnodiging ontvangen om zaterdag 3 oktober deel te mogen nemen aan het Nederlands Kampioenschap Baarsvissen 2026.

Dick Dam
Secretaris HSV De Dobber

PlaatsStekNaamVereniging12345Totaal
15Gerrit de WindVischlust B’Horn17422121267
213Peter PosthumusDe Eendracht16111012857
325Andre van KleefDe Schele Posch878161251
41Richard EmmaneelVischlust B’Horn177128347
512Jan AgenantDe Goede Vangst17966846
64Cor HinkDe Schele Posch129921042
72Reinier GootjesDe Schele Posch121248541
810Dick FeijenVischlust B’Horn105651137
923Pieter OostwouderDe Schele Posch87391037
106Frits MeltenDe Schele Posch152102534
113Jan StamDe Schele Posch12782534
129Wiebe van HuizenDe Dobber14622731
1311Annemarieke SlingerHSV Kennemerland8645730
1418Sjaak van der BliekDe Schele Posch3667830
157Richard van HuizenDe Dobber55104529
168Sjaak EckhardtDe Schele Posch14280024
1717Rob KaarsHSV Edam ’689214420
1819Cor SmitDe Dobber7423420
1922Aart ZijstraDe Dobber1236719
2016Milo PosthumusDe Eendracht1346519
2115Henk van der VaartDe Dobber5525219
2224Nico BankersenDe Schele Posch3226518
2320Tom MeltenDe Schele Posch2605316
2414Chris OotemanDe Schele Posch7301415
2521Frank MeltenDe Schele Posch1233615
2626Carlo HoltjerDe Dobber0444315