Uitslag selectie NK baars, regio West

Zondag 6 september 2026

22 vissers hadden zich opgegeven voor ‘West’ waaronder 3 gastvissers uit ‘Noord’.

We waren ‘Bij Zuid’ in de Zuid-Schermer te gast en de koffie/thee was lekker om de dag te beginnen. Vissen gingen we in de Noordervaart. (Jammer dat Pieter Oostwouder vandaag niet meeviste…) Hier hadden we al meer dan 10 jaar niet meer gevist, dus we waren zeer benieuwd. Jan de Jonge had hier voorgevist en hij ving overal wel een baarsje.

De 1ste stek…totaal aantal baarzen….0. Kraanwater was het zoals de Amsterdammers kunnen zeggen. Dus Jan kwam meteen in actie en stek 2 en 3 werden opgehaald en stek 2 begonnen we bij stek 4. Gelukkig  werd er hier wel gevangen, totaal 61 stuks. Herman Vos sloofde zich wel heel erg uit door er maar liefst 17 te vangen gevolgd door een aantal vissers met 5 stuks.

De 3de stek was na de rotonde waar de zon niet in het water scheen en het was hier dan ook een stuk troebeler. Dat hier wel baars zat bleek uit de 138 die we vingen. Jannes Diekema was hier de uitslover met 14 baarzen en Henk Roos en Paul Beerepoot met 13 stuks.

Stek 4 ving Jan de Jonge er 14 met Thom Groot als goede 2de met 12 stuks.

Stek 5. Herman stond er 4 voor op Henk, maar door goed af te kijken bij zijn buurman ving Henk er hier 14 en Herman ‘slechts’  8. Jeroen ving de meeste : 15 baarzen.

Op naar het café waar de broodjes bal weer gesponsord werden door de Sportvisunie. De helft zat lekker buiten in de zon.

Henk Roos is 1ste geworden met 37 stuks gevolgd door HermanVos met 35 en als goede 3de Jeroen Buijs met 34 en zij gingen naar huis met een goedgevulde boodschappentas.

En ook iedereen kreeg een mooi orchidee mee.

3 oktober is het NK bij SV Castricum, die 100 jaar bestaat.

Pl.NaamVisclubStek12345Totaal
1Henk RoosEdam10051351437
2Herman VosDe Ondermaatse1601764835
3Jeroen BuijsDe Ringdijk6011261534
4Jan de JongeSV Castricum502614931
5Marcel KokSV Castricum9027111131
6Paul BeerepootDe Ringdijk1704139127
7Arjan SandersDe Ringdijk2002129326
8Jannes DiekemaSV Castricum404143425
9Kevin Weel Willem Barendsz1501531423
10Carla BuijsDe Ringdijk10449623
11Meinard WeelWillem Barendsz130395421
12Thom GrootSV Castricum1401212520
13Paul BuijsmanDe Ringdijk220183618
14Gerard de BoerDe Ringdijk1903210015
15Frans HogeterpHVZ210125715
16Ernst van AmersfoortSV Castricum20361414
17Jan MeijerDe Ringdijk80242513
18Cees SandersDe Ringdijk70043512
19Cor RoetDe Ringdijk120173011
20Ronald KoekDe Ringdijk110204410
21Jos van VeenDe Ringdijk18022307
22Joshua van VeenDe Ringdijk3000000