Uitslag 2e jeugdwedstrijd (Edam) + tussenstand

Pl.NaamVisclubStek1e stek2e stek3e stek4e stek5e stekTot. pnt.
1Jay ButerWaarland173621012
2David PronkSint-Maarten103331111
3Jayden BruinzeelAnna Paulowna150232310
4Berkay GokogluNoordwijk1024118
5Timo SarsWilnis16024107
6Ruben PronkSint-Maarten6005106
7Tycho WeijersBurgerbrug9303006
8Kick EllemanNieuw Vennep5012306
9Thygo de RooijWilnis12111115
10Stan SchuurkeAnna Paulowna14012104
11Tycho ZuijdwijkOudkarspel3100203
12Noah ZwarthoedEdam2100113
13Bram PronkTuitjenhorn7002002
14Riley du MainePurmerend11110002
15Niell UfkesAmsterdam18000000

Na 2 wedstrijden is er een tussenstand opgemaakt:

 NaamVereniging22-09-'2213-11-'2220-11-'22totaal
1Jay Butervisclub "de Schele Posch"171229
2Tycho Weijersvisclub "de Eendracht"22628
3Ruben Pronkvisclub "de Eendracht"16622
4Bram Pronkvisclub "de Eendracht"16218
5David Pronkvisclub "de Eendracht"61117
6Jayden BruinzeelAnna Paulowna41014
7Tycho Zuijdwijkvisclub "de Schele Posch"11314
8Hijk HoffHeiloo9X9
9Berkay GokogluNoordwijkX88
10Timo SarsWilnisX77
11Kick EllemanNieuw VennepX66
12Mike BoerdijkWervershoof6X6
13Thygo de RooijWilnisX55
14Stan SchuurkeAnna Paulowna044
15Finn de BruinVoorhout4X4
16Noah ZwarthoedEdamX33
17Sven KokHoogkarspel3X3
18Daan van der MolenZuid-Scharwoude3X3
19Riley du MainePurmerendX22
20Tyler BezuijenDe Goorn1X1
21Luuk van der KraatsJulianadorp1X1
22Niell UfkesAmsterdamX00
23Didier Visser0X0
24Nathan BerhituWormer0X0

De laatste jeugdwedstrijd is op zondag 20 november.