Uitslag / verslag 2e wedstrijd (De Sander)

Verslag Open Akersloot zondag 28 juni 2015.

De 2de wedstrijd van de BvhJ was in Akersloot waar we verzamelden bij de mooie camping De Boekel. Het weer was prima, beetje bewolkt en zo’n 17 graden en weinig wind.
En met een topopkomst van 45 deelnemers (een record voor De Sander) gingen we naar het parcours rondom Heiloo. Door het toch wel te koude voorjaar waren de verwachtingen niet hoog en we hoopten toch dat de winnaar er net als in Zaandam toch wel ook zo’n 27 baarzen boven water kon toveren…het verliep gelukkig anders!!

20150628_094517

De eerste 2 stekken waren achter Karwei en dan ook nog aan de overkant. Het lange gras was gelukkig gemaaid en na stek 1 bleek, dat Herman Vos al 18 baarzen in zijn emmer had zitten. Dat was een meevaller, maar achteraan viel het niet mee met sommige ‘toppers’ die er slechts 1 of 2 hadden, totaal werden er 162 gevangen.
Stek 2 liet ongeveer hetzelfde zien, maar hier hadden meerdere vissers er 10 of meer met André van Kleef 16 stuks en totaal 183 baarzen.

Stek 3 was in Ypestein en daar moest je blijkbaar een beetje achteraan staan. Richard Pronk wist er hier 20 stuks te vangen en totaal 324 baarzen.
20150628_090303

Stekken 4 en 5 waren aan de Lagelaan met Dirk Swart die in de 4e stek er 22 wist te vangen en totaal 338 baarzen.
De laatste stek was wat minder, maar Cees Sanders en Henk Roos hadden hier 14 baarzen.
En met een totaal van 262 baarzen.

Na afloop gingen de meesten gelukkig weer terug naar De Boekel, waar Gerard en zijn dochters overheerlijke Akersloter gehaktballen van de keurslager had.

En dan de winnaar..toch weer Henk Roos van Edam’68 met totaal 53 baarzen gevolgd door Thom Groot van De Sander met 50 baarzen en 3de was André van Kleef met 47 baarzen.
20150628_121813

Het korps werd gewonnen door De Schele Posch met 133 baarzen, nl. André van Kleef/Dirk Swart/Pieter Oostwouder.
10 baarzen minder had het NK korpsteam van De Sander.
20150628_121259

Totaal werden er 1225 baarzen gevangen en dat is toch niet slecht voor dit mooie water waarbij je toch echt ook veel minder kan vangen.

De loterij met natuurlijk het Rad van Fortuin had veel gezonde prijzen zoals emmers fruit en veel aardbeien.
20150628_122820

Pl.NaamVisclubStek1ste Stek2de Stek3de Stek4de Stek5de StekTotaal
1Henk RoosEDAM331101991453
2Thom GrootHSV De Sander282151481150
3Andr‚ van KleefDe Schele Posch32216185647
4Dirk SwartDe Schele Posch43184221045
5Richard PronkDe Eendracht34742031145
6Herman VosVislust Koedijk11182761043
7Peter PosthumusDe Eendracht237101014243
8Pieter OostwouderDe Schele Posch35639121141
9Jan de JongeHSV De Sander30721111940
10Jack PaterDe Schele Posch26591112239
11Anton KlaverDe Schele Posch18737121039
12Cor HogeterpHSV De Sander44181011535
13Rien FaasseHSV De Sander2435914334
14Gerrit de WindDe Eendracht3811817633
15Willem SpijkermanHVZ217668633
16Jannes DiekemaHSV De Sander2214119732
17Paul BeerepootBeemster278476732
18Rob KaarsEDAM3623158331
19Cees SandersBeemster926161429
20Frank MeltenDe Schele Posch3116913029
21Peter BeerepootBeemster4523118428
22Arjan SandersBeemster370886527
23Koos ZaalHSV De Sander134418926
24Klaas PosthumusDe Eendracht64069625
25Jan AgenantHSV Alkmaar78046725
26Bert de HondHSV De Sander171377725
27Erik MaesHSV 't Voorntje193188424
28Kees MandjesHVZ253383724
29Jeroen BuijsBeemster44476324
30Nico PronkDe Eendracht513441123
31Han DuinHSV De Sander129094022
32Paul SierkstraKlokkeweel144147622
33Klaas MusmanKlokkeweel102136820
34Marcel KokHSV De Sander86336220
35Chris ZonneveldVNK400169319
36Sjaak van der BliekDe Schele Posch34454219
37Jan MeijerBeemster200916117
38Chris OotemanDe Schele Posch410019616
39Dirk van de BoschHSV Alkmaar26022616
40Rosa BeerepootBeemster292253416
41Frans HogeterpHVZ152232514
42Geert van HoudtDe Dobber163113513
43Nico OotemanDe Schele Posch462251313
44Jan BleekerDe Eendracht423134112
45Marcel AcquoijHSV De Sander1023106
46Loek de GrootHSV De Sander39000011