Uitslag Noord Hollands Kampioenschap

Uitslag Noord Hollands Kampioenschapschap 2013

Klaas Musman schreef na de snertwedstrijd van Klokkeweel een GEWELDIG Westfries verslag!

Klaas Musman schreef na de snertwedstrijd van Klokkeweel een GEWELDIG Westfries verslag!

Onder uitstekende omstandigheden is deze wedstrijd gevist, slechts op de derde stek daalde een klein miezerbuitje op ons neer. Ook de vangsten waren uitstekend, want in totaal werden er 3547 baarzen gevangen. Een goed gemiddelde dus van ruim 51 stuks per deelnemer. Er kwamen 70 vissers op de wedstrijd af, het hoogste aantal van dit jaar. Iets wat genoeg zegt over het organisatietalent van Nico en Richard Pronk. Zij kunnen, met hun vrijwilligers, terug kijken op een topwedstrijd, die werd gehouden in de Kromme Tocht.

De Uitslag

Henk Roos wint ook deze westrijd

Henk Roos wint ook deze westrijd

Hij laat er geen twijfel over bestaan wie dit jaar de beste baarsvisser is: Henk Roos heeft er een prachtige overwinning bij. In totaal ving hij 105 baarzen. Peter Posthumus ging de laatste stek nog in met slechts één baars achterstand, maar moest genoegen nemen met de tweede plaats met 103 stuks. Een mooie derde plaats voor Jan de Jonge, hij verschalkte er 101. Thom Groot werd vierde. Hij is lekker bezig de laatste wedstrijden. Thom ving er 89 en dat is één meer dan Pieter Oostwouder die knap vijfde werd. Jan Agenant zesde, maar hij had wel het advies nodig van Henk van der Vaart. Pas hierna begon Jan goed te vangen, hij eindigde op 85 baarzen. Een mooie zevende plaats voor Rob Kaars, al klaagde hij desondanks dat hij geen uitschieter had. Hij ving er 84, waar menigeen toch jaloers op is! Andre van Kleef won het van John Rampen door een hogere stek, namelijk 31 om 28 baarzen. Zij werden acht en negen. De top 10 werd afgesloten door Bert de Hond met 79 stuks.

Deze vier toppers in het korps maakt de rest kansloos

Deze vier toppers in een korps maakt de rest kansloos

Het Klassement

Henk Roos heeft zijn totaal naar 19 punten gebracht, een ongekend baars jaar voor hem. In de top toch de nodige verschuivingen. Peter Posthumus ging Marcel Kok voorbij en heeft nu 36 punten. Marcel kon zich niet verbeteren, want hij werd vandaag slechts veertiende en staat dus nog steeds op 38 punten. Andre van Kleef staat in het klassement op plaats vier, met 41 punten. Ook Thom Groot steeg vandaag en heeft plaats vijf in handen met 45 punten. Kind van de rekening is Gerrit de Wind. Hij wist zich niet te verbeteren vandaag, want hij werd slechts vijftiende en blijft dus staan op 47 punten. Gaat hij zich nog terug vechten de top 5 in? Door zijn derde plaats is Jan de Jonge gestegen naar plek zeven met 54 punten. Jan Agenant zakte hierdoor weer een plaats, net als vorige week, hij heeft 55 punten. Bert de Hond staat op 72 punten en kan Jan niet meer bedreigen. Pieter Oostwouder bezet plaats tien met 81 punten. Kan hij hetzelfde kunstje uithalen als vorig jaar, door toe te slaan in de laatste wedstrijd? Pieter moet zelf echter Rob Kaars nog in de gaten houden, want Rob heeft 94 punten maar gaat vastberaden zijn 21 wegvissen. De vijfentwintigste plaats is nog steeds in handen van Cor Smit. Gaat hij deze vasthouden en zo rechtstreekse plaatsing afdwingen voor het NK van 2014, of moet hij de eer laten aan Sjaak van der Bliek? De mannen gaan er voor strijden!

Jannes zet een paraaf. Helaas viste hij een afschrijver en zakte 2 plaatsen in het klassement

Jannes zet een paraaf. Helaas viste hij een afschrijver en zakte 2 plaatsen in het klassement

Komende zondag de laatste wedstrijd van onze Topcompetitie: De Arie Buth Memorial. Wie gaat de prachtige Bronzen Baars winnen?
bronzenbaars200]
Ook worden de klassementsvissers in het zonnetje gezet, alle vissers met 9 wedstrijden of meer ontvangen een speciale prijs.

Uitslag

0StekkorpsNaamClubStek 1Stek 2Stek 3Stek 4Stek 5Totaal
1228Henk RoosHSV de Sander 252040346105
2241Peter PosthumusHSV de Eendracht 191632415103
3588Jan de JongeHSV de Sander 21320223214101
448Thom GrootHSV de Sander 213232027689
5624Pieter OostwouderDe Schele Pos 1162222151388
6503Jan AgenantAlkmaar e.o. 115192122885
7647Rob KaarsHSV de Sander1112322171184
8264Andre van KleefDe Schele Pos 14133125881
922John RampenHSV de Eendracht 2151112281581
10143Bert de HondAlkmaar e.o. 1553627679
111622Ernst van AmersfoortAlkmaar e.o.91223241078
122722Paul BeerepootHSV De Ringdijk882926576
131922Erik Maest Voorntje5102628776
14408Marcel KokHSV de Sander 25141533875
15467Ruud LaanHSV de Sander11092326472
16421Gerrit de WindHSV de Eendracht 114181615972
17601Richard PronkHSV de Eendracht 122121417570
186122Edwin SchoorlHSV de Baars11152016870
194822H. v.d. VaartDe Dobber5231625069
20444Dirk SwartDe Schele Pos 116161915369
212522Cees SandersAalsmeer11131918263
22683Jannes DiekemaAlkmaar e.o. 11815915562
235522Jack KruierHSV Koedijk4212110561
2461Nico PronkHSV de Eendracht 18201317361
252922Chris ZonneveldVNK13101620261
265922Herman VosHSV Koedijk12101323260
27202Klaas PosthumusHSV de Eendracht 2352718356
28213Dirk van den BoschAlkmaar e.o. 1191923254
29287Cor HogerterpHSV de Sander 11511167554
30382Hans SevenhuijsenHSV de Eendracht 26521111053
31722Richard van HuizenHSV de Dobber5111319553
323722Reinier Gootjest Voorntje4121415752
33665Sjaak EckhartDe Schele Pos 29131113652
34125Nico DrostDe Schele Pos 21052410251
35107Koos ZaalHSV de Sander13141614451
36562Jan VeldboerHSV de Eendracht 28111514351
374722Ronald PrangerHHB1014617350
38304Frank MeltenDe Schele Pos 1371517345
394122Dick de RooyHHB6131310345
40122Willem MinkHSV de Eendracht461415342
415422F Meijnerst Scharretje211177340
421122Cor SmitHSV de Dobber281316140
435722Marcel AcquoyHSV de Sander513146240
446722Klaas MusmanKlokkeweel78614540
453922Elle MolHHB251515138
464322Hans PrangerHHB412413538
473122Henk EmerinkHHB541015337
48155Nico de GrootDe Schele Pos 2291410237
493622H BeckemaHSV Wieringen210148337
503322Henny de BoerHVZ65147436
51135Nico EngelDe Schele Pos 2571011336
52922Geert van t HoudtHSV de Dobber23169535
531722Ceriel EmmaneelVischlust92156335
542322Piet d HulstDe Baars113214535
556522Paul SierkstraKlokkeweel48412533
565222K Franzent Scharretje5868532
571822Piet de VriesHSV de Dobber27812231
584522Nico PrangerHHB57310631
595122Jan VisserHHB27516030
60322J v t VoortVischlust31084227
615322Henk EngelbrachtHHB11084326
62522Wibbe van HuizenHSV de Dobber4648325
633222G BeerHSV Wieringen2657323
643522Richard EmmaneelVischlust03111116
653422P den BroederHSW Wieringen3008112
666322Harm SchraaKlokkeweel1412412
676922Erwin SijmHoogkarspel0220610
687022Marieke SijmHoogkarspel142209
694922Dirk BekHHB033006
70822Jan StamDe Schele Pos000000

Uitslag korpsen

StekkorpsNaamClubStek 1Stek 2Stek 3Stek 4Stek 5Totaal
228Henk RoosHSV de Sander 252040346105
588Jan de JongeHSV de Sander 21320223214101
48Thom GrootHSV de Sander 213232027689
408Marcel KokHSV de Sander 25141533875
241Peter PosthumusHSV de Eendracht 191632415103
421Gerrit de WindHSV de Eendracht 114181615972
601Richard PronkHSV de Eendracht 122121417570
61Nico PronkHSV de Eendracht 18201317361
624Pieter OostwouderDe Schele Pos 1162222151388
264Andre van KleefDe Schele Pos 14133125881
444Dirk SwartDe Schele Pos 116161915369
304Frank MeltenDe Schele Pos 1371517345
503Jan AgenantAlkmaar e.o. 115192122885
143Bert de HondAlkmaar e.o. 1553627679
683Jannes DiekemaAlkmaar e.o. 11815915562
213Dirk van den BoschAlkmaar e.o. 1191923254
647Rob KaarsHSV de Sander1112322171184
467Ruud LaanHSV de Sander11092326472
287Cor HogerterpHSV de Sander 11511167554
107Koos ZaalHSV de Sander13141614451
22John RampenHSV de Eendracht 2151112281581
202Klaas PosthumusHSV de Eendracht 2352718356
382Hans SevenhuijsenHSV de Eendracht 26521111053
562Jan VeldboerHSV de Eendracht 28111514351
665Sjaak EckhartDe Schele Pos 29131113652
125Nico DrostDe Schele Pos 21052410251
155Nico de GrootDe Schele Pos 2291410237
135Nico EngelDe Schele Pos 2571011336

Klik hier voor de tussenstand