Uitslag open baarskampioenschap Alkmaar 2013

Open Baarskampioenschap Alkmaar 2013.

Alkmaar02

Dit jaar is er gevist op een nieuwe locatie, de Zuidervaart. Twee jaar geleden uitgebaggerd, dus er was hoop dat de baars was teruggekeerd. Het bleek een goede keuze te zijn geweest. Ondanks de stormachtige wind en regen werden er met 51 deelnemers in totaal 1331 baarzen gevangen, dat is een gemiddelde van 26 stuks, voor Alkmaarse begrippen gewoon goed te noemen. Ook de uitslag was voor de Alkmaarders positief. Jan Agenant wist de wedstrijd met 54 stuks nipt te winnen vlak voor Peter Posthumus die er 53 ving. Bert de Hond boekte na zijn overwinning daags ervoor een prima derde plaats met 48 stuks. André van Kleef bleek onvermoeibaar, komt ’s nachts om 4 uur van het vliegveld, zit om 7 uur in het café en pakt daarna gewoon met 47 baarzen een 4e plek.
Alkmaar03

Acht korpsen deden mee. Altijd jammer dat er soms individueel of als korps gelijk geëindigd wordt. Zowel De Eendracht met Richard Pronk, Gerrit de Wind en Peter Posthumus als Alkmaar e.o. met Bert de Hond, Jannes Diekema en Jan Agenant eindigden bovenaan met 124 stuks. In dit gevalt telt het hoogste korpsaantal op een stek. Voor Almaar is dat 35 stuks op de vierde stek en voor De Eendracht 33 stuks op de derde stek, waardoor Alkmaar e.o. eerste is geworden. Derde werden Pieter Oostwouder, André van Kleef en Dirk Swart van De Schele Posch met 113 stuks.
Al met al kan Alkmaar terugkijken naar goede wedstrijd met een mooie prijzentafel en een gezellig samenzijn in café ’t Torenerf.
Volgend jaar is deze wedstrijd een week eerder gepland n.l. de derde zondag van oktober.

Alkmaar06

Uitslag

Pl.NaamKorpsVerenigingStek1e stek2e stek3e stek4e stek5e stekTot. pnt.
1Jan Agenant3Alkmaar e.o.346101218854
2Peter Posthumus6De Eendracht7101012101153
3Bert de Hond3Alkmaar e.o.1310101310548
4André van Kleef7De Schele Posch121510126447
5Loek de Groot2De Sander26912126544
6Jan de Jonge2De Sander48910512743
7Klaas PosthumusDe Eendracht3591241040
8Gerrit de Wind6De Eendracht25107117540
9Marcel Kok1De Sander4251185736
10Nico PronkDe Eendracht46321310735
11Henk Roos1De Sander66888535
12Dirk Swart7De Schele Posch198410334
13Nico DrostDe Schele Posch1834315833
14Rob KaarsDe Sander231058733
15Reinier Gootjes't Voorntje443777933
16Thom Groot1De Sander1654561232
17Pieter Oostwouder7De Schele Posch177299532
18Erik Maes't Voorntje86686632
19Richard Pronk6De Eendracht4934106831
20Frank MeltenDe Schele Posch518655731
21Jan Stam8De Schele Posch4721296130
22Jack Kruijer5Vislust Koedijk2871710530
23Henk Dekker4Vislust Koedijk2463711229
24Dirk Metselaar5Vislust Koedijk2141066228
25Cees SandersDe Ringdijk3536510428
26Paul BeerepootDe Ringdijk2362261026
27Cor Hogeterp2De Sander2241045225
28Herman Vos4Vislust Koedijk329607325
29Sjaak van der Bliek8De Schele Posch44838225
30Cor SmitDe Dobber4014410322
31Hennie de BoerHVZ453682322
32Jannes Diekema3Alkmaar e.o.306357122
33Kees Hartland4Vislust Koedijk276626222
34Paul SierkstraKlokkeweel368225421
35Jack ValkKennemerland52484321
36Geert van HoudtDe Dobber432447320
37Nico EngelDe Schele Posch152932319
38Remo Heida8De Schele Posch205625018
39Jan MeijerDe Ringdijk416423318
40Cees AaijAlkmaar e.o.191454317
41Koos ZaalDe Sander95163116
42Sjaak EckhardtDe Schele Posch374325014
43Connie LaanDe Sander290452213
44Klaas MusmanKlokkeweel334414013
45Chris ZonneveldVNK507211112
46Peter Kruijer5Vislust Koedijk311621111
47Marcel AcquoyDe Sander393010610
48Frans RusmanKennemerland38331119
49Nico OtemanDe Schele Posch14000000
50Chris OtemanDe Schele Posch11000000
51Jan de ReusKennemerland10000000

Uitslag korpsen

Pl.VerenigingKorpsKorpsdeelnemers   
1Alkmaar e.o.3Bert de HondJannes DiekemaJan Agenant124
2De Eendracht6Richard PronkGerrit de WindPeter Posthumus124
3De Schele Posch7André van KleefPieter OostwouderDirk Swart113
4De Sander2Jan de JongeCor HogeterpLoek de Groot112
5De Sander1Henk RoosMarcel KokThom Groot103
6Vislust Koedijk4Henk DekkerKees HartlandHerman Vos76
7De Schele Posch8Sjaak van der BliekJan StamRemco Heida73
8Vislust Koedijk5Jack KruijerPeter KruijerDirk Metselaar69

Klik hier voor de tussenstand.