Uitslag baars – snertwedstrijd Klokkeweel

klokkeweelHengelsportvereniging “Klokkeweel”

Gevestigd te Hoogkarspel – aangesloten bij Sportvisserij Nederland afd. Sportvisserij MidWest Nederland

Van uw speciale verslaggever,

Verzamelen bij De Eerste Aanleg in Hoogkarspel
Verzamelen bij De Eerste Aanleg in Hoogkarspel

 

Klaas Musman neemt eerst een peuk
Klaas Musman neemt eerst een peuk…
..maar hier is hij toch naar binnen.

..maar hier is hij toch naar binnen.

 

Verslag van de beerswedstroid bai “Klokkeweêl op 26-10-2013.

Vedaag moste de beersvissers nei Hougkarspel om deer bai H.S.V. Klokkeweêl deêl te neme an hullie beerssnertwedstroid. Klaas Musman, Hullie spreekstalmeister, is nag een echte West-Fries en deerom is dut veslag in z’n oigen taaltje skreven. Der benne 50 persône op hullie wedstroid afkommen, een mooi aantal. Dut kwam mede omdat hullie vier jeugddeêlnemers hadde, drie uit Hougkarspel en Rosa, de dochter van Paul Beerepoot uit Obdam. Remco Sijm was van deuze vier de beste en wist 38e te worre met 18 beerze, Rosa Beerepoot werd 44e met 14 stuks, Daan Postma vong er 13 en werd 46e, Erwin Sijm kreeg er 11 op de kant en werd hier 48e mee. Bai de proisuitroiking krege ze alle vier een gouwen medalje omhongen deur de voorzitter.

SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC

De moeite van het opnoemen is nag dat Marieke Sijm, de moeder van Remco en Erwin 36e wist te worre terwoil dut de allereerste keer was dat zai an een wedstroid deêlnam en zelfs tot een paar jaar leden nag nooit een hengel van dichtbai zien had.

De computer neemt veel werk uit handen. Meestal.

De computer neemt veel werk uit handen. Meestal…

Nai een wat vertraagde start, wegens een niet werkende kompjoeter en een paar vraiwillegers die ofbelt hadde, verliep de lôting vlot en konne we vertrekke naar ’t viswater. Omdat er op de sloôt weer we heen zouwe nagal wat kroôs lag en de lengte van de sloôt wat an de korte kant was met 50 mense was er kozen voor ’t oudste rondje wat bai Klokkeweêll bekend was. Hier was een deêl jare leden vanofweken omdat hier een houp kere de vangste nagal teugen viele en dus ware der gemengde gevoeles bai de keuze die Klokkeweêl maakt had.
Nai afloup kreeg alleman een skoftig lekkere bak snert en werd er een mooie verlôting houwen. Bai de proisuitroiking bleek, mede deur ’t mooie weer, dat ’t de beste wedstroid ooit weest was met een winnaar, Bert de Hond, die der 74 in z’n emmer wist te kroige.

Bert de Hond ontvangt de beker

Bert de Hond ontvangt de beker. Bezorgde blikken, want het fototoestel flitst niet.

Hai lôte nummer ien (kopstek) en stond deerdeur op de tweide stek as eerste in de stroming, hier ving hai der 28. op de derde stek zette Henk Roos de achtervolginbg in, hier ving hai der 24, en wist hem voorbai te gaan. Op de vierde stek wist Bert der 23 te vange terwoil Henk der hier maar 9 op de kant wist te kroige. Op de voifde stek wist Henk er 10 te vange, dubbel zôveul as Bert maar hai kon hem tog niet meer achterhale en oindigde as twaide met 70 stuks. Derde werd Marcel Kok, de maist konstante visser van de dag, een minste stek van 10 en een beste stek van 14 haalde hai der 60 op de kant. Rob Kaars en Peter Posthumus wiste der alletwai 56 te vange maar deur een hogere stek (18) werd Rob vierde terwoil Peter z’n beste stek effies minder (16) was, werd hai voifde. Deur een goeie start maar een wat minder slot, hai ving der op de leste stek maar 2, werd Pieter Oostwouder zesde. Jan de Jonge werd met 51 stuks, ok hai had een stek van maar 2, zeuvende. Erik Maes en Jannes Diekema oindigde met 50 stuks geloik, ok hadde ze alletwai een beste stek van 16 maar hierna had Erik een stek van 15 en werd achste, Jannes z’n twaide stek was 12 en werd hiermee negende. De top tien werd afsloten deur Frank Melten die der 47 wist te vange.

Een ludieke prijs voor o.a. Jan Agenant

Een ludieke prijs voor o.a. Jan Agenant

Jan Agenant en Cor Smit werde deur de spreekstalmeister nag effies opnoemd omdat ze alle kere, voor zôver hoi wist, meedein hadde en hullie krege nag een ludieke prois uitroikt. Der werd ok nag zoid: dat Klokkeweêl volgend jaar alleman weer graag terug zien zou en zô benne de beersvissers met een tevreden gevoel weer op huis an gaan.
(Uw verslaggever die ’t West-Fries nag wel pittug prate ken maar die ’t skroive lienegiesan een kloin beetje begint te verlere. En deer komt den ok nag bai dat zoin kompjoeter ’t West-Fries vezelluf hillegaar geniessen ken)

SAMSUNG CSC

Onderonsje tussen Rien en Jannes

SAMSUNG CSC

Klokkeweel 03

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC
De uitslag:

plsteknonaam1e2e3e4e5etotaal
11Bert de Hond5281323574
245Henk Roos10172491070
319Marcel Kok111410131260
436Rob Kaars7131081856
540Peter Posthumus6121615756
629Pieter Oostwouder1417139255
76Jan de Jonge161692851
821Erik Maes916156450
944Jannes Diekema816681250
1031Frank Melten1010711947
1146Paul Beerepoot107137845
1232Jan Agenant71577743
134Gerrit de Wind115134841
1428Dirk Swart77128741
1510Jeroen Buijs414541340
1630Ceriel Emmaneel38917239
1743Reinier Gootjes57156538
189Klaas Posthumus13864738
1948Thom Groot76144637
2042Cor Smit91272636
2115Herman Vos223141334
223Cor Feld39821133
2338Peter Burger26114932
2449Klaas Musman43281431
257Cor Hogeterp3845929
2627Chris Zonneveld6936529
2711John Boon45271028
2834Rien Faase1864625
2937Henny de Boer0882725
3016Sjaak Eckhart3275724
3141Bert-Jan Ruitenberg2623720
3212Jack Pater3276119
3323Sjaak van der Bliek3645119
3433Hans Pranger2426519
355Koos Zaal0931518
368Marieke Sijm1318518
3718Cees Sanders1338318
3824Remco Sijm3435318
3935Paul Sierkstra0662317
4047Geert van Houdt5153317
4117Paul Gothart6216116
4222Nico Pranger4403415
4313Andre Sjerps0046414
4420Rosa Beerepoot5121514
4539Martien Laan3244114
4626Daan Postma5033213
4714Sjaak Boon2004612
4850Erwin Sijm1223311
4925Richard Emmaneel122016
502Thom Westdorp0