Uitslag HVZ en Medemblik 2013

HVZ en Medemblik.

Een druk weekend voor de vissers.
Zaterdag eerst baarsvissen bij HVZ in Zaandam. Het was een druilerige ochtend met vooral de eerste stekken veel regen. De vangsten waren echter prima. Er werden 1330 baarzen gevangen, hetgeen een gemiddelde van bijna 37 oplevert. Er kwamen 36 man op de wedstrijd af van Willem en Kees, die alles weer tot in de puntjes hadden verzorgd. Wat je eveneens prima aan hen kunt overlaten, is het verzorgen van een prachtige prijzentafel en tombola!

 

Zondag verzamelen bij St. Pieter

Zondag verzamelen bij St. Pieter

Op zondag was het in Medemblik met het weer gelukkig veel beter gesteld. We hebben heerlijk in het zonnetje staan vissen!
011 Medemblik

010 Medemblik

Gerrit heeft weer een mooie schoeiing

Gerrit heeft weer een mooie schoeiing

Ook hier werd redelijk goed baars gevangen. In totaal werden er door 49 deelnemers 1480 baarzen boven water gehaald. Een gemiddelde van iets boven de 30 stuks, wat toch heel behoorlijk is. Helaas moest er een ziekenwagen uitrukken voor Ed Spijkerman, die in een wespennest stapte en vier keer werd gestoken.

04 MedemblikHij werd voor onderzoek mee genomen naar het ziekenhuis, omdat hij onwel werd. Beterschap Ed!
Verder gelukkig geen problemen en zo kan ook VNK terug kijken op een leuke wedstrijd met een mooie prijzentafel.

Uitslag.

Zaterdag en zondag dezelfde winnaar: Marcel Kok! Marcel beleefde dus een topweekend.

TOP weekend voor Marcel Kok

TOP weekend voor Marcel Kok

Hij ving er zaterdag 73 en deed dit zondag nog eens dunnetjes over met 70 baarzen! Eric Maes werd tweede met 63 baarzen. Tot de laatste stek stond hij aan kop, maar moest de eer uiteindelijk aan Marcel laten. Jeroen Buys is lekker bezig de laatste tijd: hij werd derde met 61 baarzen door een betere hoogste stek ten opzichte van Peter Posthumus en Henk Roos. Peter en Henk, die er dus ook 61 vingen werden daarmee respectievelijk vierde en vijfde. Richard Pronk werd knap zesde met 56 baarzen en begint in vorm te komen. Jan Agenant (zo spel je jouw naam toch correct Jan?)pakte netjes de zevende plaats met 54 stuks. Jan de Jonge werd slechts achtste met 51 baarzen in hem toch zeer bekend water. Negende werd Bert de Hond met 48 stuks. De top 10 wordt afgesloten door Thom Groot die er 40 wist te vangen.

01 MedemblikZondag zat het nog dichter bij elkaar! Na de reeds genoemde winnaar Marcel Kok legde Henk Roos beslag op de tweede plaats door 65 baarzen te verschalken. Een nuttige uitslag voor hem. Gerrit de Wint pakte de derde plaats met 63 stuks, ook voor hem een prima uitslag. Vierde en vijfde werden Eric Maes en Peter Posthumus met beiden 55 vissen. Jan Agenant verbeterde zich één plaats ten opzichte van zaterdag en werd zesde met 51 stuks. Jan de Jonge ving er eentje minder en werd dus zevende. Achtste werd Thom Groot met 48 baarzen. Een toch iets tegenvallend weekend voor hem. Negende en tiende werden Rob Kaars en Loek de Groot met 47 baarzen. Rob, die na een reeks matige prestaties aan zijn viskunsten begon te twijfelen en daarom een ‘mental coach’ heeft bezocht, zit weer duidelijk in de lift!

05 Medemblik

08 Medemblik03 Medemblik

Het Klassement.

Nog één wedstrijd en het eerste klassement ‘staat’. De vissers mogen daarna gaan proberen hun slechtste uitslag weg te vissen.
Na dit weekend hebben we weer een nieuwe koploper! Henk Roos heeft de leiding genomen met 59 punten. Gerrit de wint zakt hierdoor naar plaats twee met 63 punten. Thom Groot staat op plaats drie met 67 punten. Kunnen zij het Henk nog lastig maken? Jan Agenant is vierde met 79 punten, gevolgd door Andre van Kleef, die er 107(!)heeft. Richard Pronk heeft 131punten en staat zevende. Jannes Diekema neemt plaats zeven voor zijn rekening met 138 punten. Herman Vos staat, op afstand, met 170 punten op plaats acht. Negende is Cor Hogeterp met 173 punten. De top 10 wordt afgesloten door Frank Melten, die op 175 punten staat. Er zijn nog acht vissers met zeven wedstrijden en zij kunnen de top 10 nog danig op zijn kop zetten!

Komende zondag wordt de 1000 Eilanden gevist. Wie gaat het mooie bord, één van de gewilde trofeeen, in 2013 winnen?

Uitslag Zaterdag: HVZ Zaandam

Pl.NaamVisclubStek1ste Stek2de Stek3de Stek4de Stek5de StekTotaal
1Marcel KokDe Sander3892282673
2Erik MaesHSV 't Voorntje341382041863
3Jeroen BuijsHSV de Ringdijk191372012961
4Peter PosthumusHSV De Eendracht321581619361
5Henk RoosDe Sander1710137151661
6Richard PronkHSV De Eendracht29991520356
7Jan AngenantAlkmaar e.o.337111613754
8Jan de JongeDe Sander151521191451
9Bert de HondAlkmaar e.o.91310167248
10Thom GrootDe Sander10139125140
11Cor SmitDe Dobber Dirkshorn263312111140
12Jannes DiekemaAlkmaar e.o.11131343639
13Fred MeltenSchele Posch881097539
14Sjaak van der BliekSchele Posch14735121138
15Gerrit de WindHSV De Eendracht1273126937
16Dirk SwartSchele Posch2355139335
17Andr‚ van KleefSchele Posch1361363735
18Klaas PosthumusHSV De Eendracht3585931035
19Cees SandersHSV de Ringdijk2768610434
20Geert van HoudtDe Dobber Dirkshorn184697531
21Marcel QquoyDe Sander366693731
22Reinier GootjesHSV 't Voorntje288776331
23Rien FaaseDe Sander691253130
24Cor HogeterpDe Sander2063116430
25Paul BeerepootHSV de Ringdijk77644930
26Andr‚ KlaverSchele Posch561052629
27Jack PaterSchele Posch258274829
28Willem SpijkermanHVZ3121087128
29Henk JongejeugdVOG Wervershoof46552927
30Nico PronkHSV De Eendracht17843426
31Rob KaarsDe Sander309394025
32Hennie de BoerHVZ2441210219
33Herman VosHSV Vislust226165119
34Dirk van den BoschAlkmaar e.o.212276118
35Kees MandjesHVZ23342214
36Sjaak EckhardtSchele Posch162223413

Uitslag Zondag: VNK Medemblik

No.NaamHSVTotaal
1.Marcel KokDe Sander70 st.
2.Henk RoosDe Sander65 st.
3.Gerrit de WindDe Eendracht63 st.
4.Erik Maest Voorntje55 st
5.Peter PosthumusDe Eendracht55 st.
6.Jan AgenantAlkmaar51 st.
7.Jan de JongeDe Sander50 st.
8.Thom GrootDe Sander48 st.
9.Rob KaarsDe Sander47 st.
10.Loek de GrootDe Sander47 st.
11.Frank MeltenSchele Posch46 st.
12.Remco HeidaSchele Posch44 st.
13.Nico PronkDe Eendracht44 st.
14.Andre van KleefSchele Posch43 st.
15.Richard PronkDe Eendracht39 st.
16.Herman VosVislust Koedijk39 st.
17.Anton KlaverSchele Posch39 st.
18.Klaas PosthumusDe Eendracht37 st.
19.Richard EmmaneelVischlust Kolhorn36 st.
20.Jannes DiekemaAlkmaar35 st.
21.Rein SchellingerhoutVischlust Kolhorn34 st.
22.Bert de HondAlkmaar33 st.
23.Paul BeerepootDe Ringdijk31 st.
24.Dirk SwartSchele Posch30 st.
25.Pieter OostwouderSchele Posch29 st.
26.Klaas Fransent Scharretje28 st.
27.Cor FeldVNK26 st.
28.Cor HogeterpDe Sander26 st.
29.Chris ZonneveldVNK25 st.
30.Theo WalstijnAbbekerk24 st.
31.Sjaak EckhardtSchele Posch22 st.
32.Sjaak v/d/ BliekSchele Posch21 st.
33.Henk JongejeugdVNK21 st.
34.Reinier Gootjest Voorntje20 st.
35.Sjaak GrootHaal Op19 st.
36.Jaap van 't VoortVischlust Kolhorn15 st.
37.Martin SchipperVNK15 st.
38.Nico OotemanSchele Posch15 st.
39.Frans Meijnerst Scharretje15 st.
40.Chris OotemanSchele Posch13 st.
41.Marcel AcquoyDe Sander12 st.
42.Dirk v/d BoschAlkmaar11 st.
43.Richard Schavemakert Scharretje10 st.
44.Ceryl EmmaneelVischlust Kolhorn10 st.
45.Hans HalsemaVischlust Kolhorn9 st.
46.Henk Snijderst Scharretje8 st.
47.Jan KoelemanHaal op3 st.
48.Ed Spijkermant Scharretje2 st.
49.Jan UrsemHaal Op0 st.

Klik hier voor de tussenstand.